Návrat do chrámu (15.9. - 21.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Vla10

    Vla10 Pisálek fóra

    odtajněno nic moc vše mám :cry:a stonek taky nikde:cry:
     
    dana9494 a babina51 tohle ocenili.
  2. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Tak jsem to celé zvládl za asi 15 minut, protože jsem u toho dokonce i popřemýšlel a neházel jsem tam vše co mi přišlo pod ruku.
    Snad nás takové akce nečekají častěji. Sice mám stodolu dost plnou, ale čert nikdy nespí, tak si raději dělám zásoby pořád.
     
  3. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Tajemné jdou do lišty, ale akce se mi moc líbila. Zřejmě proto, že Baharamu mám už dlouho a měla jsem dost plodů, plodin i zvířat. Pro začínající vlastníky Baharamy je to dost náročné. Držím palce, ať se všem podaří získat alespoň to, co si přejí.
     
    dana9494, evainfo a babina51 tohle ocenili.
  4. .demont.

    .demont. Zelenáč fóra

    Netuším kam napsat ,ale úkol mám splněn ukončen ,jen se mě jedna odměna nepřipsala a to problémy s platformou netuším čím to ??
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  5. Bella74

    Bella74 Vážený autor

    Ahoj .demont., zkus se kouknout jestli tuto dekoraci nemáš někde v parku nebo v jiném řádku v nebi;)
     
    Trepifajksl a babina51 tohle ocenili.
  6. .demont.

    .demont. Zelenáč fóra

    • Prosím necituj príspevok pod ktorý píšeš.Stačí,keď dotyčného oslovíš jeho menom,ďakujem
    *odstránená zbytočná citácia*

    tak bohužel nikde nic ..a stále mě na stonku píše není ve vašem inventáři
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/9/16
    babina51 tohle ocenil(a).
  7. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Akcie som sa zúčastnil, no nie som schopný ju spraviť celú. Získal som aspoň dve dekorácie, všetky hviezdičky z dverí a TS a TCH, z ktorých som získal novinky (pre mňa) strom Wampi 2x a strom Biribá. Stajne odkryjem až zajtra. :)

    Pokiaľ išlo o zvieratá, nebol problém. S tými zásobami čo mám by som to bol schopný dodať niekoľkokrát, väčší problém už ale robili plody a plodiny. Plody stromov by som možno ešte aj nejak z tej stodoly vyhrabal (i keď by mi už asi fakt neostalo nič), ale plodiny proste nemám. Najlepší mám kaktus a aj ten má protihodnotu len 35 a mal som ho okolo 4000ks, takže asi tak.:sleepy::oops:
    Inak odmeny fajn, vďaka získaným TBZ som dosiahol level 160. :)
     
  8. hela1956

    hela1956 Zelenáč fóra

    • Prosím nevkladaj viac príspevkov pod seba.Keď chceš niečo dopísať alebo zmeniť,použi u svojho príspevku voľbu upraviť,ďakujem
    Dakujem ,,albert201102,,.Uz je vsetko v poriadku,akcia dokoncena.Prajem peknu hru a bez problemov.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/9/16
    dana9494, albert201102 a babina51 tohle ocenili.
  9. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak jsem odkryl tajemno. Něco se překvapivě povedlo, něco do lišty. Jen mě mrzí ty stromy, že se nepovedla rolinie, škoda :p.

    tygr
    plameňák

    oranžové opice

    2x clausena
    mangostan
    garcinia xxl
    2x kokosová palma xxl
    2x tamarindový strom xxl
    tamarindový strom xl

    [​IMG]

    Ale celkový dojem z akce mě to nezkazilo a jen tak dále s podobnými akcemi ;).
     
  10. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahojky
    něco podobného u mě,3x oranžový opice.A stromy co mám Amherstie XXL teď už se na trhu prodávají za babku,vlastně ten květ už nikdo nechce.
     
    dana9494, kometak96 a evainfo tohle ocenili.
  11. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, u koho i nadále po všech opravách přetrvává problém, ať napíše na herní podporu. V danou chvíli jsou všechny problémy opraveny a pokud se u někoho znova objeví černá obrazovka, aktualizujte hru pomocí tlačítka prohlížeče nebo F5.
    Než napíšete, zkontrolujte si, že máte akci opravdu dokončenou a že není chyba na vaší straně (dekorace zapíchnutá v parku nebo v řádku v nebi, do kterého nepatří apod.)
    danda
     
  12. albert201102

    albert201102 Zelenáč fóra

    DAKUJEM teamu Farmeramy za odstranenie problemov - u mna uz je vsetko v poriadku.
    Este raz VELKA vdaka a pekny vikend.

    Albert
     
  13. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    oproti kometákovi jsem hadr 2x anakonda+orange opice stromy ani nemám náladu vypisovat vše do lišty :oops:takhle dlouho jsem špatný tajemno nezažil :cry:
     
  14. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Tak tohle je teda akce neakce. Nechápu, jak se nad ní někdo může rozplývat. Máš surky, dej je tam. Nemáš je, kup je. Ano, splnil jsem to během pár minut, opět mi ze stodoly něco málo ubylo. Stonek je fajn. ALE>akčnost a jakákoli zajímavost akce stála za prd. Prostě to tam jenom nacpi a nad runami se vůbec netrap, stejně ti to padne. Je to asi (jak se domnívám), jenom další test, co jsou hráči schopní akceptovat, než se na hru vykašlají. Začínám chápat kaolína, když tu napsal, že se snaží zbavit závislosti na této hře a téměř z četu a pravděpodobně i hry, vymizel.....
     
  15. doben

    doben Ikona fóra

    Přesně jak napsal šebejda tahle akce byla jen jako další úkol v družstvu. Vůbec nechápu proč je tak dlouhá. Pokud někdo má zásoby a chce je dát do akce tak je dá hned. Pokud někdo nemá zásoby, ale krejcary, tak nakoupí. Pokud někdo nemá ani jedno, tak akci stejně nesplní.
     
  16. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím a co třeba ti, co si do akce postupně pěstují a nebo ti, co vydělávají postupně, aby akci dokončili? Ono to není tak jednoznačné, jak tu píšete. Navíc ostatní si mezitím můžou vydělat a kdo má hotovo, toho nemusí trápit, že další skupina hráčů si akci dokončí postupně. Dělat něco, co by nadchlo všechny není tak jednoduché. Zase budou těžší akce, na které dosáhne jen hrstka. Je to o různorodosti.

    danda

    PS: ano, mám hotovo a těm co ještě postupně plní přeji, aby to taky zvládli.
     
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, jděte do háje ,-) taky to tam nemusíme cpát během pěti minut, ale můžeme si užívat pěknou grafiku. Vždyť běží ještě jedna akce a zdaleka nemáme splněno (chybí vápenec,ale času dost).
    Kdyby runy nepasovaly, tak by se to taky nelíbilo...
     
  18. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Z tajemných stájí jako vždy mravenečník, tentokrát ze 3 stájí dokonce dva a dokud je nevyřadí z nabídky, tak jich asi ještě několik
    dorazí...
    modro.ocko 22, amherstie se už nevyplatí na prodej, ale pro ty, co prales nikdy nebourají ,má s pomocí bonusů, mazlíků a a řemesel celkem zajímavý bodový přínos, srovnatelný s dekoracemi 1x1. A ještě jedna výhoda u stromů xxl je, pokud nestíhám další sklizeň pouze s papouškem, tak dám ampuli růstu
    Kuteno, hezký úlovek - růžové opičky,a že se tygríkům k Tobě nechce, však si brzo dají říct:)
     
  19. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Nikdy by mě nenapadlo stěžovat si na to že je akce tak jednoduchá.
    Jak už píšou nade mnou, tak někdo prostě jede pomalu a pěstuje a vydělává postupně.

    Já tady třeba teď nebyl 3 dny (nechal jsem si přeštelovat notebook) a určitě by mě nakrklo, kdyby takovou akci daly jen na jeden den.
    Pokud plníš rychle a máš hotovo, tak nevím co ti vadí.
    To bych si úplně stejně mohl stěžovat na některé úkoly v družstvu, které jsem měl taky hotové za pár minut.
     
  20. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak jsem odkryla TCH a TS - stromky se tentokrát moc nevytáhly: tamarindy a mango (obojí XXL), tamarindů mám lesík, mango se docela šikne.
    A chlívky: butik s plavkami (vcelku na nic), svítící sloni (ti se mi líbí, takže prima :)), ale hlavně TYGR :D. Já věděla, že se nakonec objeví :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.