Návrat do chrámu (15.9. - 21.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bexopipa8181

    bexopipa8181 Rádoby autor

    Tak hotovo stonek aktivní ale stodola dostala pěkný záhul hlavně plodiny na baha :) ale co se dopěstují :)
     
  2. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    Odtajnené. K mravenčiarom a k tigrom konečne pribudla červená panda :). Stromy v prevedení xxl a k tomu jedno kešu:).
    Nuž idem ešte na vápenec nejak ho mám stále málo :(
     
  3. PomíkTimi

    PomíkTimi Rádoby autor

    Ach jo...odtajněno: 3x továrna na koberce a stromy velké zklamání...vše letělo do koše :(
     
  4. janakad

    janakad Pisálek fóra

    Akci jsem udělala během 10 minut a jsem náramně spokojená. Konečnš mám mravenečníka. Na druhou akci udělat vápenec a bude hotovo. Jinak naplnit stodolu na baha je dost času.
     
  5. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Taky odtajněno,nic moc vše do lišty :(
     
  6. albert201102

    albert201102 Zelenáč fóra

    Ahojte - splnil som vsetky ulohy a zacal som dodavat kamene do dveri - najskor sa animacie sekali, nasledne sa nedoanimovalo prevzatie odmien a neskor cierna obrazovka akcie. :( Pisal som na podporu - tak cakam.

    Stalo sa to niekomu z vas?

    [​IMG]
     
  7. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Akce super během pár minut hotovo. Odtajnění přijde až za 2 hodinky , tak se nechám mile překvapit ;)
     
  8. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Tak akce byla super,ted už si počkám co bude odtajněno.Snad se konečně dočkám někakých novinek,tygříků mám hafo :)
     
  9. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Ria30. ahoj,dekuji za odpoved.Cekala jsem co mi rano vyskoci z TS.Zadny zazrak ,par stromu XXL a XL.Stejne jsou v bedne,tak ten jeden strom ozelim.Chlivky bida vse v bedne, prekvapeni se nekonalo.
    Preji hezky den
     
  10. hela1956

    hela1956 Zelenáč fóra

    Ahojte-mam presne ten isty problem ako ,,albert201102,,.Stodola prazdna,ulohy splnene a chram cierny.Kluce sa nedaju pouzit.Prosim poradte co robit.Dakujem.
     
    dana9494 a [Jared] tohle ocenili.
  11. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Akce včera hotová. SUPR. Bylo to rychlé, ve stodole nepatrný úbytek a odměny dobré ;).

    Dnes ráno odtajnění, ale žádný výkřik HURÁ se nekonal. Vše do lišty. Nenadávám, bylo to v rámci odměn, ale kdybych je měla kupovat za fl, byla bych docela namíchnutá.

    Všem pěknou hru, krásný den a pokud možno klidnou, "bezporuchovou" hru. ;)
     
  12. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak jo, hotovo xD Naštěstí bez problémů, nic se neztratilo, nezmizelo, nesežralo... Tajemky zrajou, tak se nechám za pár hodin překvapit :eek: Měla jsem trochu obavy, zda najdu čtvrtou místnost, ale v poho ;) Tak pa, zase někdy příště...
     
  13. albert201102

    albert201102 Zelenáč fóra

    z podpory mi odpisali ze problem riesia
     
    burds a [Jared] tohle ocenili.
  14. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Milí spolufarmáři,
    tak si to představte, i já mám akci splněnou. :inlove:
    Díky několika hodným lidem, ochotným obětovat za netržní peníz část svých stodolových zásob, a taky díky těm, kdo mě strkali k řešení, jsem to nakonec opravdu seskládala. Čekala jsem maximálně polovic, z tohoto jsem regulérně ohromená. Myslím, že jsem dostala lekci, abych nebyla tak malomyslná, což jsem na začátku zřetelně byla - podobný výsledek jsem si neuměla ani představit. Konto mám lehčí o pouhé asi 3 milionky, stodola se časem dopěstuje, řádeček je v nebi.
    Nemám slov, mám ohromnou radost. Děkuju. :inlove:
     
  15. lase2

    lase2 Magnát fóra

    tak velká gratuka, já ti říkala (respektive psala :D) že je zde spousta dobrých duší které rády pomohou, stačí si jen o pomoc říct.
    Samosebou se to nesmí zneužívat, ale jednou za čas udělá dobrý skutek každý a rád :D
     
    dana9494, Sovinka a krakoramaja tohle ocenili.
  16. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Jo, tohle mě baví. Člověk přijde k PC, přečte si o akci, během 15 minut dodá a je hotovo. Děkuji, vracím se do rákosí :D.
     
  17. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Stěby, sousede neprskej :D :D Ty do rákosí já do kamenolomu :D :D...
    Ale jako před dožínkama plenit stodolu se mi také dvakrát nechtělo, ale což když všechny akce splněny tak ani tuhle jsem nevynechala :D
     
  18. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    tak jsem odtajnila tajemné...potěšila Rolinie,Clausena a Ledvinovník západní....ty jsem neměla a z TS potěšili tygři...doposud chyběli..vždy se mi z TS vyklubaly červ.pandy ..ty mám 5x no a ostatní šlo do lišty. Za mne je tedy velká spokojenost...už mě chybí jen plameňáci:oops:
     
    Naposledy upraveno: 16/9/16
  19. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Copak šutry, sousedko, ale jmelí o_O. O rákosí strach nemám, chci být také uhlobaronem, tedy spíš vápencobaronem ;).
    Jsem si cvičně hodil do farmsčotu, co bych měl během zbylé doby dodat, a z červených čísel a splněných procent jsem se kapánek orosil xD:D.
     
  20. lavsonka

    lavsonka Rádoby autor

    Juchůůůů chuchůůů odtajněno ze stromů nic moc,ale vylíhly se mi růžové pandy....velká radost:)Tak těm co ještě nemají odtajněno,tak at´se daří.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.