Návrat do chrámu (15.9. - 21.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    Tak toto bola rýchlovka ;). Najdlhšie mi trvalo načítať farmu, keďže na chate mi ide internet slimačím tempom.
    No a teraz šup šup doplniť zásoby, lebo ďalší nájazd takéhoto plienenia len tak ľahko nerozdýcham :p
     
  2. Opicka88

    Opicka88 Zelenáč fóra

    Drazí přátelé farmáři, mám docela problém, stalo se Vám taky někomu, že u posledních dveří Vám to sežralo klíče, ale neotevřely se?
    Klíče nemám kde vzít (pokud nechci kupovat, jako že nechci) a dveře zavřené, tudíž nemůžu aktivovat stonek :(
     
  3. -marienavr172-

    -marienavr172- Zelenáč fóra

    • Prosím necituj príspevok pod ktorý píšeš.Stačí,keď dotyčného oslovíš jeho menom,ďakujem
    *odstránená zbytočná citácia*

    Mám stejný problém.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/9/16
  4. Opicka88

    Opicka88 Zelenáč fóra

    • Prosím necituj príspevok pod ktorý píšeš.Stačí,keď dotyčného oslovíš jeho menom,ďakujem
    *odstránená zbytočná citácia*

    A co s tím?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/9/16
  5. doben

    doben Ikona fóra

    Opicka88 zkus restartovat hru pomocí F5 případně se odhlaš a přihlaš. Pokud to nepomůže, tak kontaktuj herní podporu. Ještě můžeš zkusit vyčistit Flash player.
     
    Naposledy upraveno: 15/9/16
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
  6. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Ani jsem netušila, že mám tolik velbloudů a plný sklad zázvoru a pandánového ovoce. Takže to trochu srovnalo počty a můžeme pěstovat vesele dál. Taková pěkná mezihra při čekání na rákos.
     
  7. zdeneceksubicek

    zdeneceksubicek Zelenáč fóra

    Mám stejný problém:cry:

    Už to mám v pořádku :)
     
    Naposledy upraveno: 15/9/16
    Ria30. tohle ocenil(a).
  8. Zedan3

    Zedan3 Zelenáč fóra

    Ahoj,
    nějak se mi to seká :-( liška vleze do dveří a kousne se mi to ,ano nevyzvedla 3hd sklizeň
     
  9. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    ahoj,tak ja mam problem s TS.Dostali jsme 9 kusu,ale po zasazeni kombajnem jich mam jen 8.
     
  10. 3eXtreme3

    3eXtreme3 Rádoby autor

    ahojky, mám jiný problém - dokončila jsem Chrám dveří, mám všechny dveře otevřené, ale přesto mi chybí "Problémy s platformami" takže mám na stonku jen 2 věci ze tří

    Změna: abych mohla aktivovat stonek, tak jsem si koupila koš ve kterém je obsažen "Problémy s platformami" a pak najednou se mi další v inventáři objevil:(
     
    Naposledy upraveno: 15/9/16
  11. Boty

    Boty Magnát fóra

    Stonek z chrámu už mi stonkuje i když je tam stodola zcela prázdná, ale v těch historických stavbách mi se to zaseklo a to jsem dokoupila krávy na splnění úkolu, musela jsem restartovat a najednou to chtělo pštrosy, takže za krávy vyhozené peníze :((
    jinak mi pořád chybí ten vápenec, snad to do konce stihne napadat :)))
     
    dana9494 tohle ocenil(a).
  12. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Me chybi 1TS. Zasadilo se mi ,take kombajnem jen 8 TS. Asi to je problem pro kontaktovani podpory
     
  13. Rapeva

    Rapeva Zelenáč fóra

    super akce, mám hotovo.
     
    dana9494 tohle ocenil(a).
  14. micca

    micca Pisálek fóra

    Poradí mi niekto? Splnila som všetky potrebné úlohy v družstve, mám ich medzi hotovými. Napriek tomu mi chýbajú dve kolieska, aby som mohla získať poslednú dekoráciu. Čo má robiť, teda okrem možnosti, že si kúpim kolieska za floreny. Všetko ohľadom vyčistenia počítača F5 a pod. som skúsila. Stalo sa to ešte niekomu? micca1
     
  15. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Plody jsou jasny, mombinu mam nejvic stromu a dlouho... kytky hodne pomihly zazvor z doby, kdy byl nejdelsi ale myslel jsem ze to bude neco co pestuju celou noc, ale to mizi do receptu...
    Zvirata temer vsechna byla velbloudama, je to celkem dva oranzovy chlivky co jedou trvale, takze zadny problem se zasobama...
    Stonek aktivni, akorat si rikam, zda na nej pres den nezapomenu dat podruhy...
     
    prdelka010 a dana9494 tohle ocenili.
  16. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahojte,
    strata časomiery a ikonky noviniek je nahlásené kuk.

    kytka50, u mňa posadilo všetky ok, samozrejme bude lepšie sa obrátiť na hernú podporu, len ona môže preveriť prečo ti chýba 1 TS.
    micca, skús reštartovať hru, ak si splnila všetky úlohy určite nekupuj, obráť sa prosím na hernú podporu.

    Skoré vyriešenie a peknú hru prajem
     
  17. micca

    micca Pisálek fóra

    Ria30. Ďakujem, už som písala na podporu, uvidím, čo sa vyrieši. micca1
     
  18. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Dobré ránko :)
    Všichni svatí při mě stáli ;) při dnešním odtajňování podivuhodných výběhů....
    [​IMG]
    žůžové opičky jsem neměla :) a žůžové pandy? Jsou sice třetí v pořadí, ale co k tomu říct prostě žůžové :D jupíííí
    a stromky? ty neurazily ;)
     
  19. hullk1

    hullk1 Stálice fóra

    Konečně něco extra lehký ukol tak to ma být :) davam toto ukol na 500% a 10000 bodu za kvalitní tento ukol.
     
  20. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Dobré ráno farmári.Na moju farmu sa tomu tigrovi nechce doliezť obchádza ju oblúkom.Vyšli mi ružové opice,žltý sústruh na paličky a oranž.ťavy.Sadenice nič moc.Ale aspoň stonka dobrá.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.