Návrat do chrámu (15.9. - 21.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Bohužel jsem se nedostal k akci hned po začátku, takže jsem nemohl napsat v 14:10, že mám hotovo, ale tak to napíšu aspoň teď. Jenom doufám, že už to není trapný psát necelých 6 hodin od startu akce, že mám hotovo :p.
    Teď ještě to tajemno a ráno se nechat překvapit :).
    Stonek už stonkuje, je parádní. Zařadil jsem ho do oblíbených, aby byl při ruce pro ranní a večerní sklizně ;).

    [​IMG]

    [​IMG]

     
  2. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Akcička super,tolik toho ve stodole zase neubylo.Je vidět,že se to hodí sem tam syslit do stodoly.Klidně bych takovou akci uvítala častěji a samozřejmě i na farmě. :);):):)
     
  3. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj disquotek,
    tím se myslí dekorace.
     
    disquotek a lacrima tohle ocenili.
  4. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    ani jsem nevěděl že je další akce honím se za vápencem a najednou toto...no průván menší ve stodole a je hotovo....
     
  5. pau_linka

    pau_linka Pisálek fóra

    Uf, to jsem se vyřádila ...:D na Baha se nic nehýbalo a teď to frčííí. Mám radost a těším se co se vylíhne. Všem přeji po čem touží!
     
  6. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    také mám hotovo,tajemné dám ráno a budu se těšit z práce copak mne čeká...
     
  7. marcelinos32

    marcelinos32 Perspektivní autor

    Tak i tajemnice dopadly docela dobře :)

    Růžová velbloudí ohrada, makadamie XXL a 2x ledvinovník (těch už budu mít asi vícero) xD
     
  8. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    kometak96...není to trapný 6 h po začátku akce psát hotovo, .... já přišla ted domů z práce ve 20h a už hlásím po 19minutách...taky hotovoooooo;):p:D... a jdu koukat na ordinacixDxD
     
  9. Eve.Ry

    Eve.Ry Pisálek fóra

    Prima, nečekala jsem to, ale nakonec mám taky hotovo a výrazněji to pocuchalo jen moje rostliny:p Proč mám ale poslední dobou pocit, že jsou stonky vymýšlené tak, že se skoro více vyplatí mít dekorace postavené v parku nebo na ostrově...?o_O
     
  10. kotule

    kotule Pilný autor

    Akce hotová za 15 minut, ale ve stodole pořádný průvan :p Alespoň je na Baharamě zase co dělat ;)
     
  11. marcelinos32

    marcelinos32 Perspektivní autor

    Eve.Ry: Jo to bych taky řekl a myslím, že i některé dají určitě méně jak v parku.. asi to je kompenzace za ušetřené místo noo :D
     
    evainfo, dana9494 a lacrima tohle ocenili.
  12. lena4049

    lena4049 Pisálek fóra

    Tak teď jsem se dostala k akci, je hotovo. Čekám, co bude za překvapení z tajemna.:)
     
  13. .mamaz.

    .mamaz. Pilný autor

    Pro ty, kteří mají zásoby, mezi něž patřím, to byla akce na 10 minut. Nechtěla bych patřit k začátečníkům, kteří nemají napěstováno. Držím jim palce.
     
  14. doben

    doben Ikona fóra

    Tak z TS a TCH nejvíce potěšily kameny do akce Krok v čase. Z TCH vše ve žlutém a z TS nic co jsem neměl.
     
  15. Jarka64

    Jarka64 Zelenáč fóra

    Dobrý večer,žádám vysvětlení,proč nemám stonek,když jsem už dokončila celou akci,chrámová místnost??
     
  16. llew65

    llew65 Vážený autor

    Za 10 minut, možná necelých, hotovo. Pohoda, jen trošku průvan ve zvířátkách... ;)
     
    evainfo, dana9494 a blondmary tohle ocenili.
  17. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ahoj, zkus restartovat hru a hlavně se podívej v jaké kategorii ten řádek hledáš, je třeba se přepnout do kategorie "všechny"
     
    jana563 a dana9494 tohle ocenili.
  18. Slymačka

    Slymačka Rádoby autor

    supeeer...parádní uragán ve stodole, takže bude opět co pěstovat ...stonek už maká, těším se co se vyklube...
     
    evainfo, Trepifajksl a dana9494 tohle ocenili.
  19. Jarka64

    Jarka64 Zelenáč fóra

    Díky už to mám.
     
  20. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj akce pohodová ,kdo má trochu nasysleno ,tak je akcička hotová za dvacet minut,zítra hodím na plochu získané stromy a chlívky ,tak snad budu ,mít více štěstí než v tajemničkách.Hezký pozdní večer všem.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.