Návrat do chrámu (15.9. - 21.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Jak jsem slíbil - zde je opravená tabulka pro dodávání zvířat:
    Tukan Panda Velbloud Anakonda Lenochod Slon Papoušek Opice
    Cíl​
    905​
    700​
    650​
    592​
    544​
    488​
    264​
    408​
    Součet​
    4000​
    0
    0
    1​
    0
    3​
    1​
    5​
    0
    4090​
    13000​
    8​
    4​
    1​
    0
    0
    2​
    2​
    2​
    13010​
    9000​
    8​
    0​
    2​
    0
    0
    1​
    0
    0
    9028​
    6000​
    0
    0
    3​
    0
    4​
    0
    1​
    4​
    6022​
    19000​
    8​
    0
    6​
    0
    7​
    1​
    6​
    5​
    19060​
    9000​
    8​
    0
    2​
    0
    0
    1​
    0
    0
    9028​
    9000​
    8​
    0
    2​
    0
    0
    1
    0
    0
    9028​
    19000​
    8​
    0
    6​
    0
    7​
    1​
    6​
    5​
    19060​
    22000​
    16​
    4​
    3​
    0
    0
    3​
    2​
    2​
    22038​
    EDIT (19:40): Tak jsem to tam dodal - opravdu rychlá akce, když má člověk zásoby. Hezké.
     
    Naposledy upraveno: 16/9/16
  2. Eleonor2014

    Eleonor2014 Rádoby autor

    Taky hlásím hotovo :) Použila jsem na dodání mochyni,avokádo a kombinaci lenochodů a papoušků. Vše ze stodoly,naštěstí jsem měla zásobu.Všem a se daří;)
     
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Nádhera, já bych ještě klidně dodával dál (hlavně plody stromů), ale liška říká, že si mám odpočinout. Poslechnu, přijdu až zítra dolovat vápenec ,-)
     
  4. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Plodin zas tolik nemám a se zvířaty to není o moc lepší.... cpu to do úkolů aby byly hvězdičky... No ale zkusím to, dám do toho co se dá a přinejhorším můžu něco nakoupit... pár miliónů by to mohlo spravit....na co by jinak byly???
     
  5. chipmank11

    chipmank11 Zelenáč fóra

    Ahojte, ak sa môžem spýtať takú "začiatočnícku" otázku - ak som v prvej miestnosti otvorila stredné dvere a hodilo ma to do druhej miestnosti, ako sa dostanem do prvej miestnosti, aby som otvorila aj ľavé a pravé dvere? Ďakujem
     
    eli2006 tohle ocenil(a).
  6. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    [​IMG]
    Rychlá akcička, příjemná změna.
    Hotová raz-dva...
    Příjemnou zábavu všem.

    :inlove:
     
  7. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Ahoj, mám hotovo. Sice zásoby na Baha hodně ubohé, ale už se těším na odkrývání tajemniček;)
     
  8. lase2

    lase2 Magnát fóra

    to chipmanka, až dojdeš do 6té místnosti, tak projděním dveří v ní se vrátíš do první :)
     
  9. Květa54

    Květa54 Vycházející hvězda fóra

    jan.svatek: Hezká tabulka a jak vidno, počty nejsou zas až tak závratné. Chce to sledovat stodolu a dopěstovávat a chovat to s malým počtem, aby nebyl člověk zaskočen. Snad se to většině podaří, něco vyšťárat ze stodoly, něco honem ještě dopěstovat a zbytek dokoupit. Snad se podaří :)
     
    lacrima, dana9494 a evainfo tohle ocenili.
  10. babako

    babako Expert fóra

    Ahoj farmáři,hlásím hotovo,přiznávám, obě akce najednou,to to nějak poskočilo..
    Přeji všem ať se moc daří a s přáním hezkého slunečného večera jdu na pivo..
     
  11. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Tak to byla rychlovka.Zásoby dostatečné,tak to šlo rychle.Jen aby se urodilo něco pořádného z tajemniček.Ty zasadím až na víkend,dneska jdu radši pod peřinu,má drahá polovička na mě hodil bacil.Chřipku jsem neměla alespoň tři roky,a zítra mám 12tku.Snad nepadnu a vydržím.
    Mějte se.
     
  12. Folonica

    Folonica Rádoby autor

    Tak tohle byla super pětiminutovka!!! :-D
     
  13. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Fíííí to byl průvan ve stodole... Zvířata a plody stromů jsem pokryl z vlastního jen plodiny jsem musel dokoupit... investoval jsem asi jeden a čtvrt milionu... ale zvládl jsem to... hurá!!!!
     
  14. natalia.vanova

    natalia.vanova Pisálek fóra

    Wou, konečne sa niekde hodia cukrové melóny, ktoré pestujem na všetky tie vypadávatká, ale hlavne, nemusela som čakať na žiadne náhodné kľúče!!! Za mňa palec hore xD
    P.S: ani som netušila, že mám také stádo tiav :D
     
  15. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Hotovo, akce super a teď honem na trh a prodávat a prodávat.
     
  16. LenkaAK.

    LenkaAK. Pisálek fóra

    Tak jsem si pěkně zaklikala, už jsem se bála, že mi ty zásoby ve stodole shnijí ;) Udělal jsem si průvan tedy hlavně v plodech stromů, ale aspoň je zase co pěstovat. A super ceny! Taková akce potěší, hihi.
     
  17. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Bezva akce , pochvala pro RT. Klidně bych ji uvítala vícekrát a to i na farmě.
    Není nad to , otevřít vrata u stodoly a nechat ji provětrat.
    Lišácká akce jak má být.
    ;)
     
  18. 19bobina51

    19bobina51 Zelenáč fóra

    Moc děkuji za pomoc. Bylo to nakliknutím stonku. Jsem ráda za radu. Ještě jednou díky.
     
    jana563, lacrima a dana9494 tohle ocenili.
  19. disquotek

    disquotek Perspektivní autor

    hotovo jen bych se chtěl zeptat co to jsou ty ziskové předměty?
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  20. zmesa47

    zmesa47 Rádoby autor

    Je občas i příjemné zapnout farmu, kuknout na akci, celou ji komplet udělat a opět si jít "po svých" :p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.