Nákup a prodej vysokých šlechtěnců

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem pajda361, 5/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Na trhu AB... prosím, prosím smutně koukám....sháním astromyšky a počítačové myšky .
    Děkujíííí!
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  2. honzi

    honzi Komisař fóra

    Na trhu AV nabízím Líbající rybu a Větrnou slípku, má-li někdo zájem, napište mi ;)
     
  3. LilJane

    LilJane Pisálek fóra

    Na trhu AE mohu nabídnout létající prase..samozřejmě za nižší cenu, než za jakou tam aktuálně prasátka jsou (11 mil.). Kdyby měl někdo zájem, pošlete holoubka :)
     
  4. Tygřice1970

    Tygřice1970 Stálice fóra

    Ahoj, našel by se někdo, kdo by na trhu AV prodal perlovou rybu do 10 milionů? Děkuji
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  5. Most

    Most Zelenáč fóra

    • Prosím, nepoužívej zapnutý CapsLock, takovýto příspěvek je chápán jako křičení. Děkuji, Jituna
    KOUPÍM 2 MLECNE KRAVY NEBO JEDEN PEJSARUV KONE I PM --MOST--
     
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ahojky, má prosím někdo trh BB? Chybí mi několik "nejvyšších šlechtěnců" do "Polévky s přáteli" a na trhu je stále prázdno. Děkuji za nabídky, prosím holoubkem :)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  7. Pavca42

    Pavca42 Perspektivní autor

    Ahoj, na trhu AD můžu nabídnout Polka krůtu
     
  8. hansicek

    hansicek Znalec fóra

    Na trhu AF kupim za rozumnu cenu akychkolvek 2 najvyssich slachtencov (vynimka: mys astronaut, cukrova koza, zajac s vrtulou, vatickova ovca). Ponuky prosim postou
     
  9. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    na trhu AK prodám čarodejnickou vránu za 9,8 M. Zájemci písněte poštou a já dám na trh.
     
  10. veverecka90

    veverecka90 Zelenáč fóra

    Ahojky, na trhu AR scháním nejvyšší šlechtěnce - Krávy, pejska, ryby, pštrosa a chamíka. DO 25 mil, díky za nabídky poštou
     
  11. LilJane

    LilJane Pisálek fóra

    Na trhu AE mohu nabídnout jeden kousek Sheila Inu. V případě zájmu zašlete holoubka :)
     
  12. Levlef

    Levlef Baron fóra

    trh AU - kukačka hrdinka, pegas - klidně pod cenou, nevyužiju :))
     
  13. KiQuSiQ

    KiQuSiQ Znalec fóra

    Prosím bol by niekto ochotný pomôcť a predať na trhu AB - Pštros korčuliar, Pilná včela alebo Iskrivá ryba? Ďakujem :)
     
  14. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Zdravím . Na trhu AB uvítám jednu milou Karnevalovou kukačku . Nabídky herní poštou. Díky.
     
    Naposledy upraveno: 6/6/16
  15. monsaf

    monsaf Vycházející hvězda fóra

    Ahojky všem, jsem trh AE a sháním velblouda - přízrak . Nebo nabízím počítačovou myšku na oplátku.:D:D:D:D
     
  16. aanka12345

    aanka12345 Zelenáč fóra

    Ahoj lidi, nekoupil by někdo na trhu AZ pirátskou opičku? :) Moc by mi to pomohlo :)
     
  17. Kerowski

    Kerowski Pisálek fóra

    Ahoj všem, na trhu AL nabízím: 1x Ohnivý kůň a 1x Fantom pštros
    kdo by měl zájem tak se ozvěte, děkuji :)
     
    lalarme tohle ocenil(a).
  18. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    ahoj na trhu AA prodám kozu učitelku,potřebuji cukrovou-blbej přeskok- holubem nabídky prosím
     
  19. jolana4

    jolana4 Pisálek fóra

    Ahoj,koupím pštrosa kraslobruslaře,mám trh AB,nabídky prosím poštou na farmu,děkuji .
     
  20. farmář1970

    farmář1970 Rádoby autor

    • Nevkládej 2 příspěvky za sebou. Pokud chceš něco dopsat, použij tlačítko upravit. sopti
    Zdravím :) Nabízím bobra potápěče, bobi Grafa a bobra v červené uniformě za dobrou cenu na trhu AD :)

    Zdravím :) Prodávám vrtulkového králíka a sushi pandu za super cenu na trhu AD :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/6/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.