Mrazivá farmářská výuka (2.1. - 8.1.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 30/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Pitrýsek47: Až bude dekorka směnitelná při OaD, dej mi echo přes holuba, máš ji u mne ;). Přede dvěma dny jsem myslel že to nezvládnu, tak jsem rozjel preventivně aj kolonii na dvě první dekorky, co kdyby. A ono se mi tu akci nakonec spíše náhodou povedlo splnit xD. Ovšem ten tajfun ve stodole, to mi odneslo snad i bagr xD
     
    raddre, Pitrýsek47 a Y_n_O tohle ocenili.
  2. Pavla

    Pavla Pisálek fóra

    Tak já trubka si to špatně spočítala a chybí mi na dokončení celé akce 130 akční:mad:,tak to mne hodně mrzí:cry:.Všem přeji zdárné dokončení
     
    raddre a Y_n_O tohle ocenili.
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pavla, a na nákup košíku nemáš? Je to poslední východisko, ale je škoda nedokončit, když jsi tomu věnovala tolik času... pár kaček utratíš za větší blbosti kolikrát v obchodě...
     
    raddre a GordonSargent tohle ocenili.
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jindra.korc - ahoj, prosím žádosti o padátka (konve) směřuj příště do vlákna Zasílání a výměna dárků
    Děkuji
    PS: tvou žádost jsem přesunula tam :)
    (a jednu konvičku jsem ti poslala, aby sis nemyslel, že jsem na tebe ošklivá ;))
     
    Naposledy upraveno: 8/1/20
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Díky za nabídku, zajíc mi utekl o 42 akční, no má rychlejší nohy než já ,-)).
    Ostatní mám.
     
    radyn.m a raddre tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.