Mrazivá farmářská výuka (2.1. - 8.1.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 30/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Konečně splněno,trochu dřív o 1616 ks akční,protože mi padl 2x bonus +1 ks na 6 hodin
    [​IMG]
    Akční už pěstovat nebudu,dodělám jen krmení s konvema,když napadaj
    Finišujícím držim palce!
     
  2. papulice

    papulice Veterán fóra

    zřejmě to nedodělám,chybí mi hodně akční a o konvicích ani raději nemluvím,proč to musí být vždy tak natažené?:cry:
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    papulice, aby se kupovaly koše, přece xD Ale jde to i bez nich, ne každému, kdo nehraje dlouho nebo nemá pravidelně přístup na net, ale dá se to...
     
    Naposledy upraveno: 7/1/20
  4. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak s mohutnou podporou SH a jednim +100% jsem to dodelal ted rano, takze stonek uz jede, ted dodelavam ty nepotrebne body a uvidime kolik jich stihnu nez zacne dalsi akce...
     
  5. raddre

    raddre Baron fóra

    Y_n_O dávám Ti plně za pravdu, jsem zářným příkladem, poslední akční sběr jsem si nepropočetla a chybělo mi do těch 3500 ks jen třináct kousků a přestože času bylo a stále je víc než dost, než bych znovu plochu osázela, koupila jsem si malý koš. Věřím, že těch otrávených lidí z pěstování bylo víc
     
  6. Adush96

    Adush96 Rádoby autor

    Tak já jsem na tom takhle už mi chybí jen 3500 akční a necelých 100 vypadávátek takže dnes večer nebo zítra bude konečně hotovo :)
    Docela dobrý rozjezd na to že jsem teď rok nehrála :D[​IMG]
     
  7. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak já na stonek nedosáhnu, akci jsem spíš vynechala, akční pěstuju jen teď od pondělka. Ale plnila jsem ty úkoly za konve a švestky a pekla/mlela jablka na probuzení. A připadá mi, že zatímco stonek je typu "nic moc", tak ty vedlejší odměny za probuzení jsou naopak dost dobré - neváhám říct, že někdy dokonce parádní.
     
    sovicka64 tohle ocenil(a).
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Hmm, tak jo, já už jsem z těch odměn tak zmlsaný, že jsem žádnou parádní nezaznamenal. Teď jsem za dokončení u posledního zubatce dostal bednu s podivuhodnostmi, tak ze tří stromků a 2 stájí bude asi zázrak ,-)))
    Ty jóoo ještě 6000 kytek, jdu prověřit zásoby SH. Proč tolik? Vždyť ani nepracují, stojí nebo sedí opření o vidle nebo se založenýma rukama. Asi za ně pracuje nějaký robot ,-)))
    Tak pardón, vidle nemají jen lopatu a hrábě.
     
    Naposledy upraveno: 7/1/20
  9. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj,tak ja som tiež akciu vynechal,že si oddýchnem,ale potom som začal pestovať a aj by som to dokončil,ale tie 3 zmeškané dni už nedoženiem,takže čo bude,to bude.;)
     
  10. vladca

    vladca Stará škola

    Ja končím dnes večer o 19:00 .. posledný zber podporený 334ks vrtuliek a potom všetko zbúram, lebo od polnoci akcia rýchle dielne.
    Bobry, chameleóny, somáre, svine atď. už sú nachystané, mlyn melie na plný plyn.
    Ráno ešte šupnem bonus na dielne zo zimnej sezóny a pootváram škatule, či nepadne bonus na tie dielne ...
     
    Apachie1 a zahradnice4 tohle ocenili.
  11. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Pitrýsku, jsi zhýčkaný ;) anebo jsi měl smůlu na "náhodné" odměny. Mně se ale opravdu objevovaly kousky, které se jinak platí reálnými penězi, takže já si jich považuji :music:
     
    GordonSargent, sovicka64 a radyn.m tohle ocenili.
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    To víš kiki asi obojí. Kdyby na mě vyskočil bonus, kupón, konkrétní stáj, strom tak bych i chválu pěl ,-)). Netvrdím, že odměny jsou špatné, ale body, ponožky, SH, SK, banány, mince ... jsou všude kolem nás, že je ani nevnímám.
    Makám jako šroub, přes noc taky něco naroste a stonek bude ,-)).
     
  13. satelit

    satelit Hvězda fóra

    8) Konečně hotovo. 8)

    [​IMG]

    Hodnocení:8)8)8):cry::cry:(3/5 - moc akční,dlouhá doba růstu / odměny dobré)​
     
  14. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Tiež hotovo - jeden dobrý bonusík z KŠ a hneď bol veselší pohľad na školiace sa zvieratká. Odmeny za prebudenie boli veľmi pekné a nebyť od polnoci ďalšej akcie, tak ešte pár zobudení by sa stihlo.
     
  15. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Před akcí jsem napsala, že ji vyjímečně vynechám, ale nedalo mi to a po dvou dnech jsem se do ní pustila :sleepy:. Sice jsem vyplácala spoustu zelených kapiček, ale právě se mi povedla úspěšně dodělat :p:oops:. A teď honem oprášit výrobny z lišty a dát je na čerstvý vzduch .... Ostatním, co ještě finišují držím palce, to dáte :inlove:
     
  16. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ahooojky :) Dnes som sa u kadernicky nudila,nez som sa dostala do kresla a tak som tocila kolesom,moc sa nedarilo no ked neprsi aspon kvapka :D Aj som sa naucila ako pesunut zvieratko na mobile ,lebo ktovie ci budem mat rano uz dost akcnej na posledny puntik....
    [​IMG]
    vyzera to ze som zmakla aj obrazok orezat hahah
     
  17. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    tak já nemám splněno ani omylem,natož abych měl stonek na sklízení totiž poslední dva dny nebyl čas nebo jsem prostě jen nechtěl na tu farmu zajít sklidit
     
    GordonSargent tohle ocenil(a).
  18. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Končím. U posledního zvířete mám jenom 1. Víc už nepěstuju , zbylo mi 579 akční.106konví a 330 prken.:p;)
     
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    dasa1143: nenechám tě v tom, končím nemá to smysl. Stonek mám, ale nebude hotový zajíc. Pleskat na pole pořád SH, na to nemám čas. Jako bez bonusů ani náhodou, to bych nesměl spát ,-)).
     
  20. vlčice1977

    vlčice1977 Perspektivní autor

    Tak mam konečně hotovo a jdu na odpolku. Všem co finišují, držím pěsti, co dodělali - gratuluji. Bez zelených kapek bych to taky nedala, ještě, že jsou jako odměna v RAMAobchodě. Mějte se!
     
    raddre a Y_n_O tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.