Mrazivá farmářská výuka (2.1. - 8.1.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 30/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Ještě mi chybí 4200 akční,to snad zvládnu,pokud tady budu;)Zbejvaj ještě 2 dny a pár hodin.
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak to včera neklaplo, zaspala jsem noční sklízecí termín, padla jsem po práci do peřin a nereagovala na budíka. ;) Ale Blanka je taky odfajfkovaná, Izák V. Verák potřebuje poslední výcvik na modrý a fialový puntík. Do večera to mám snad taky hotové. Navíc nebudu dělat nic, dopěstuju a dochovám něco z toho, co nemám v limitu a budu čekat na neonové husy a vrány 8)

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 6/1/20
  3. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    uz len dopestovat par akcnych rastliniek,aby boli vsetky prazdne policka zaplnene
    stonka uz niekolko dni je funkcna
    [​IMG]
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj
    1). Nejprve si vytvoříš screen pomocí prográmku Lightshot (ten si nainstaluješ do PC) nebo aplikace Výstřižky ( ty určitě v PC máš).
    2). Poté si ten screen uložíš někde ve svém PC.
    3). Najdeš si nějaké veřejné úložiště - např pictu.cz (ukládání obrázku na úložiště pictu.cz) .
    Tam svůj obrázek z PC nahraješ. Získáš odkaz, který potom za pomocí ikonky obrázku vložíš do svého příspěvku. Chce to trochu cviku.

    lišta příspěvku.png
    Hodně lidí zapomíná na to úložiště a snaží se nahrát obrázek přímo z PC - pak se obrázek nezobrazí ;)

    Vše o obrázcích a screenech (klikni a studuj)
    PS: ve středu se toto probíralo v debatě o všem možném, tak tam taky koukni ;)
     
  5. vrbovka

    vrbovka Aktivní autor

    [​IMG]


    Tak už toho také moc nezbývá. Snad se to zvládne..... :D
     
  6. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Sovicka sa uci davat obrazky,tak som zvedava ci sa jej to podari :D:D:D je to dake mrnave o_O snad na 3 pokus hmm....
    Dekuji vsem co se mi ozvali postou i tady,jak psal skali kteremu taky dekuji tak musim cvicit a cvicit a cvicit :D:D:D
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 6/1/20
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    sovicka64, podarí, jen najít správný odkaz, ať se to nemusí hledat na pictu. A je to :)

    EDIT: na pictu je to ten druhý odkaz u přímého odkazu na obrázek.
    EDIT2: také záleží na velikosti uloženého obrázku, většinou nechávám 100%, když je to celá obrazovka, zmenším na 75. A pictu i program farmy si s tím potom poradí a zobrazí to, jak dovedou xD
     
    Naposledy upraveno: 6/1/20
    GordonSargent a sovicka64 tohle ocenili.
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    To je ale šikovná sovička ;)
     
  9. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Je veľmi šikovná,tak najbližšie to vyskúšam aj ja,ešte som sem obrázok nepridával,nemal som potrebu,ale vyskúšam.;)
     
  10. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    takže mi chybí 130 konví a 2000 akčního a bude hotovo mám naseto tak zítra snad?
    děkuji všem a hlavně mým sousedům za pomoc s konvema nepadají a tak pomáhal kdo mohl díky
     
    Apachie1, radyn.m a Y_n_O tohle ocenili.
  11. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    • Nevkládej více příspěvků bezprostředně za sebou (multipost). Pokud chceš něco ještě dopsat, použij tlačítko "upravit" . Děkuji Skali
    Peto ani ja no lakalo ma sa naucit zase nieco nove :D aj obrazok sovy od Astrid sa mi podarilo pridat,no bez jej pomoci by som to nezmakla :)
     
    Naposledy upraveno: 7/1/20
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jak pravil Izák V. Verák: "Má práce je u konce." Ale mu to trvalo xD

    [​IMG]
     
  13. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Už jsem nakoupila zuzino hnojivo i PL a stejně kytky nebudou hotové, no co už, nebude to první stonek který nemám:p;)
    Všem kdo dokončili nebo finišují posílám gratulku8)
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    dasa1143: nepanikař, konec akce je až osmého čtrnáct nulnul. To je hafo času... Jen musíš průběžně bourat a stavět xD
     
    jindrasofr a dasa1143 tohle ocenili.
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    dasa1143: přece mě v tom nenecháš plácat se ,-))
    Kytek je tedy potřeba opět hafo, ještě tři modré puntíky ale .... bude to fuška, bez bonusu, možná dojde na zelené kapky ,-))) super, že je konec až ve středu.
    Bourat (stromy) nebudu.

    Edit: radyn.m v kalendáři jsou od 10.1. neonové výběhy, avizo bylo na husy a včely (bez záruky).
     
    Naposledy upraveno: 6/1/20
    davidson00, Y_n_O a jindrasofr tohle ocenili.
  16. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Y_n_O: jejda, jaké neonové šlechtění a kdy? Zdá se že mi něco uniklo o_O

    A abych nebyl mimo mísu, tahle akce s učedníkama, nu rozhodl jsem se že do toho půjdu natvdo. Zkrátka KFC. Ovšem dva a půl dne výpadku, z toho zrovna na ten den, na kdy mi mimořádně padl bonus +100% do stodoly :cry: . Takže zatím doma jen stonek, myšákovi zbývá do konce poslední dvě dodávky padátek, a slepice s králíkem jsou na začátku..., no bude to hustý boj ..., do konce už moc času nezbýva a kolo ne/štěstí sype už jen vše možné, jen ty bonusy do stodoly už ne. A že jsem jich tam viděl xD
    Všem co mají hotovo a obzvlášť těm co to zvládli bez bonusů jen s vodou a hnědou, gratuluji :)

    edit: Milka66: díky, tak to abych to černobílé letectvo hodil na lesní :)
     
    Naposledy upraveno: 6/1/20
  17. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Neonové výbehy by sa mali týkať husí a vrán, ak sú správy z farmorákula bez zmeny. Podarilo sa mi dnes konečne vytočiť +100% na 24 hod., tak sa možno podarí akciu dokončiť. Bez bonusu z KŠ by som to tentoraz nedala, na začiatku som mala neplánovaný prestoj.
     
  18. raddre

    raddre Baron fóra

    poslední kytí sklizeno a mám hotovo, celkem jem ráda, těžko hodnotit, akce se mi sice líbila, ale čekání na kytí byl oprus, kdyby byl venku sních a né bláto, tak by mi to tak nevadilo
    [​IMG]
     
  19. larelay

    larelay Analytik fóra

    To je tak úmorná akce! Napěstováno bude snad zítra. A to jsem měla vytočené jeden den tuším 2x 100 % a k tomu možná jednou nebo dvakrát +1 k poli. Jestli si teda RT myslí, že budu u každé akce plýtvat SH, to určitě ne, musím aspoň dohnat zásobu SH obrstromky, co jsem ji vyplýtvala na TOPku. Ale líbí se mi ty náhodné odměny při buzení. Poslední dobou se hraje omezeně na plochách, což je určitě ve výsledku pro mne lepší, třeba že mohu mít ty obrstromky na mýtině, ale tak se to táhne... Držím palce všem, kdo finišují. Borci, co už jsou dávno hotovi, jsou vážně dobří, gratuluji.
     
  20. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Doplácala jsem se do zdárného konce,ale táhlo se to moc.8 hodinovka je teda opruz.Nebýt budíčka,tak jsem se na to vykašlala.Nemyslím tím vstávat v noci,ale normálně nezapomenout sklidit.
    Všem přeji do letošního roku hodně pohody a zdraví.

    ps.Sovička jsi nádherná.Krásný podpísek
     
    Milka66 a raddre tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.