Mravenčí deník

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Ant-Man, 7/9/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ant-Man

    Ant-Man Zelenáč fóra


    DENÍK
    ANT-MAN


    Kdy se mé mravenčí já zrodilo?
    Bylo tomu v období temné luny nebeské data 7.9.2018 20:36

    Kdo jsou moji oblíbení přátelé?
    Všichni ti, kteří tak jako já jsou schopni symbioticky soužít s mravenci. Pak moji mravenčí kamarádi, šest mi tu zrovna přisouvá misku s drceným aloe vera.

    Jaký je můj oblíbený sport?
    Rád se proběhnu spolu s dalšími mravenci v mraveništi a nebo ve své lidské velikosti se rád podívám na motocross, freestyle motocross, sidecar cross a vše u čeho je cítit benzín.

    Jaký je můj oblíbený mazlíček?
    Na to jsem už částečně narazil, jsou to mravenci, přeci jen s nimi musím umět soužít.

    Jaké je moje oblíbená hra?
    No když zachraňujete svět tak vám na hry moc času nezbývá.

    Jaké je moje oblíbené jídlo a nápoj?
    Vzhledem k tomu, že můj oblek je docela těsný i když má částečnou elasticitu tak se musím držet ve formě. Není tedy nad vodu a aloe vera a nějakou tu zdravější stravu.

    Co dělám když nehraju Farmeramu?
    Zachraňuji svět

    S kterou osobou bych se chtěl setkat?
    Pár by jich tu bylo, ale buďto jsou mrtví, nebo jsou to jen legendy a v horším třeba ani neexistují. A pokud je někdo skutečný tak se to nikdy nestane.

    Jaká je moje oblíbená barva?
    Viděli jste film Ant-Man, znáte jak vypadá oblek, tak asi taková kombinace je tou ideální.

    Jaká je moje oblíbená hudba?
    Opera
    Epic rock (Tak se jmenuje profil uživatele, který uploaduje různé remixy které jsou někdy lepší než originály).


    Kde trávím dovolenou / prázdniny?
    V mém životě na to není čas.

    Jaké mám plány do budoucna?
    Studium na pedagogické fakultě oborům matika a fyzika

    Jak jsem se dozvěděl o Farmeramě?
    Vzpomínky na krušné období kdysi v minulosti.
     
    LmaminkaK a Honzulka05 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.