Mražené sny (21.6. - 27.6.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 20/6/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,já budu rád že vubec akci si zahraju, moc práce a jen sázím s sklízím na mobilu,dneska jsem došel před chvilu dom,hodím kupučku nachystat jídlo a hopla do pelestě,jo nejdříve práce a pak zábava,tak hodně úspěchu kdo ještě heá a rychlíkům závidím že už to majukrásnu hru všeci.
     
  2. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Tak od včerejšího večera hotovo, pikolku jsem dala na 55 her, ještě mi 5 her zbylo. Myslela jsem, že mi to půjde hůř, tak mám i napěstováno dost zásob akčního. Dneska moc nestíhám farmařit, tak jsem včera ponocovala. Ani jsem nezaregistrovala, že je akce prodloužená.
    Moc gratuluji hotovsonům a těm, kdo zmrzlinujou, přeji zdárné dokončení.
    Já jdu do mrazáčku na polárkáč :p
     
  3. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    54 her... a vpravo mám 45/50 odměn
    Tak ještě máknu...

    Časomíra do konce akce 59 hod.
     
  4. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Stonka je už aktivovaná. Do ukončenia pravej strany mi chýba sedem hier, ak rátam po 200 bodov na hru. Zabúdam využívať lyžice :sleepy:.Ale dnes to dám.;)
     
  5. Richards76

    Richards76 Expert fóra

    U mňa hotovo. Akcia pohodová, odmeny super. Už druhá akcia, ktorá sa mi podarila s veľkou časovou rezervou(teraz 49h do konca). Išiel som iba MJS, voda, hnoj a odohral 54 hier. Hotovkárom gratulácia, ostatným veľa dobrej zmrzliny.
     
  6. -Danes-

    -Danes- Pisálek fóra

    Zdravím, akci mám splněnou. Když jsem viděla obtížnost "těžká", měla jsem obavy. Takže spokojenost. Pěkný den a děkuji za hru.
     
  7. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Picolka je doma, stonek stonkuje. Akce výborná. Pomalici jako já, finišujte, ještě je času dost.
     
  8. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Mám i Piccolku, potom napíšu co mi dala, doufám že ne zase tečkovaný deštník;):):p
     
  9. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Hotovo všude, nesnáším ty dva zásobní sloty. S jedním to jde jak po másle...
    Potřeboval jsem 63 her, na E 62 a K si nepamatuji. Hlavně, že je vše doma. Snad mi přistane na farmě nějaký ten Jack. Za celou dobu mi padli dva a ten jeden už má namále, potřebuje střídání.
    Akorát ta paměť, ta paměť. Honím se za hyenou a pak ji nechám v liště, už jsem mohl mít pár těch potvor v portfoliu...
    A ta chuť na zmrzku ! Ale v důsledku asi 30 stupňů ve stínu jsem se včera ven nehrnul . Našel jsem jogurt, strčil do mrazáku a za tři hodinky slupnul;)
    O kódu jsem jsem se dozvěděl dnes, tímto RT děkuji. Zřejmě mají v Hamburku dojem, že náš život je u jen u PC(jak kdy, se už léta živím prací od PC, hihi).
    Jinak ty jejich začátky - vedro vyhnalo kluky od serverů a šly na zmrzku od Itala, kdo by jim to měl za zlé:p
     
  10. panda1183674

    panda1183674 Aktivní autor

    Ahoj, tak stonek už je doma, napěstováno mám, čekám na padátka. Pěstovala jsem o víkendu jen akční, tak to doženu. Tentokrát mám i 220 bodů za hru, tak snad se dostanu pro Picollku a dodělám celou pravou stranu. Všem, co mají hotovo, gratuluji a těm, co finišují, tak ať to zvládnou.
    Edit: hotovo, pěkná a povedená akce
     
    Naposledy upraveno: 26/6/23
  11. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    60 her... a vpravo mám 50/50 odměn... Piccolo bedna doma :music:
    Eh, zasela jsem ještě jednou...

    Časomíra do konce akce 37 hod.
     
  12. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Připomínám, že do dnešních 22:00 máte poslední možnost se zapojit do Zmrzlinové tomboly. ;)
     
  13. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Na to, ze som vikend stravila s detmi a vnucatami tak som to zmakla na pohodu vcera rano a bosorka dnes vecer a to som myslela ze jej dam pauzu ale potom som ju tiez rozbehla a kam dolezie tam bude a ona doliezla az do ciela xD Mne z picolky pristal Jack tak mam zase 2 :music:
     
  14. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Utrpení bez bonusů -.- budu muset další akci vynechat abych nasbírala SH a vrtule
    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.