Mražené sny (21.6. - 27.6.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 20/6/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. burds

    burds Titán fóra

    Akce hotova.Jsem ráda že m,ám hyenu
     
  2. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Stonek frčí, 54 her. Na dokončení pravé strany chybí 590 bodů :D.
     
  3. Štika

    Štika Mistr fóra

    Včera hotovo,akce bez problémů. Už jsem musela zasadit piccolky z 55 picbeden vypadlo, dva floreňáky, jeden Jack,3x kouz.klobouk,postř.umění a pak takové ty normální odměny.
    A zase pomalu šetřit další picbedny :)
    Kdo ještě mlsá zmrzlinku tak ať vám to vyjde až do konce.;)
     
  4. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Tak tedy já také hotovo pokud to někoho zajímá, už asi dva dny.
    Šel jsem do action kvůli řádku, hyenu mám už déle, samozřejmě myslím tu herní.
    Dnes vyzuji holínky neb jedeme na výlet, kam to ještě přesně nevím ale třeba udělám obrázek na kukuk.
    Přeji těm co ještě zápasí s akcí zdárný konec a všem pěkné počasí jako je teď u nás...
    Zdar, zdar, zdar...
     
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... krásné mražené sny v tomto horku :D tak jsem se brzičko ráno do toho pustila a je hotovo :p jsem zvyklá se v tuto dobu budit do práce a při kafíčku s vidinou zmrzlin to šlo rychleji, než jsem čekala xD kdo ještě bojuje, držím pěstíky ;)


    [​IMG]

     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Brzy ráno hotovo, na vedlejší ještě jedu, tam jsem šetřila SH ;)
     
  7. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Akci mám od včerejška hotovou, kdo ještě zápolí držím pěsti.
     
  8. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj všem ,hezký zbytek víkendu ,akci mám hotovou od oběda ,myslela jsem že to nedám,ale docela to skládání tentokrát šlo. Potřebovala jsem 59 her,abych to udělala celé.Všem kdo ještě skládají přeji zdárný konec.
     
  9. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Napěstováno jsem díky bonusům měla už druhý den, ale teprve dnes jsem se dostala k minihrám.
    Stačilo 56 her, průměr 236 bodů na hru.

    [​IMG]
     
  10. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Tak mám hyenu a stonek a ostatní už je mi jedno, kam dojdu tam zůstanu .:p;)
     
  11. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hezké nedělní ráno. Komplet hotovo. Mým cílem byly všechny závěsy. KŠ bylo nebývale štědré a dalo 2x 100 % do stodoly. Díky tomu jsem kapku přepěstovala. No, měla obavu, že se mi v minihře nebude dařit a budu potřebovat více akčního plevele. Na finální konec s piccolo bednou mi stačilo 60 miniher. Tentokrát skládání bylo docela v pohodě.
    Kdo ještě míchá zmrzky na horké dny, tak držím pěsti. Všem, kteří mají hotovo gratuluji.
     
  12. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, taky se konečně přidávám k těm, co mají hotovo, nebýt mé nešikovnosti při skládání, mohla jsem být hotová dřív, včera mi na 59 pokus chyběly 2 body do konce a už nebyla žádná padátka, tak jsem musela čekat na ranní sklizeň a vyšlo to, všem blahopřeji a ostatní nezoufejte, dáte to taky.
     
  13. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahoj, kompletně hotovo, stačilo 60 her. Akce opravdu na pohodu, odměny taky vcelku slušné. Kdo ještě skládá zmrzku, držím palečky a věřím, že to dáte. :):)
     
  14. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Pokud již máte hotovo a chcete mít šanci získat ještě nějaké odměny navíc, tak se můžete zapojit do tomboly. ;)
     
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Hotovo i na vedl. farmě, na pikolku jsem na obou farmách potřebovala 63 her,;) trošku mi to nejdo, bo to tam pleskám, jak to přijde a nepohužila jsem ani jednou nic na výměnu nabízených zmrzlin, stejnak je to prd platný
     
  16. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Na co je v minihře ten levý sloupec a co přesně ukazuje a co to má naznačovat ?
     
    findy22, INČUČUNA1959 a smoulinek123 tohle ocenili.
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Dokonáno jest.
    [​IMG]

    Čtyři minihry zbyly, ani jsem nedoufala, že to zvládnu tak snadno, protože opravdu na tohle skládání jsem dokonalé kopyto :)
    Gratuluji všem, kteří mají hotovo a těm, kdo ještě vyrábějí zmrzliny, držím pěsti pro štěstí :)
     
  18. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    Stonek je doma 12292/55......průměr 223,49 takže na piccolku ještě 3-5 her to bych mohl dátxD
     
  19. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Děkuji za upozornění.
     
  20. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Vy jste rychlíci.. já bez bonusů, jen voda hnuj takto.. zitra a úterý do práce tak budu zas jen pěstovat a ve středu to snad už dohraju dokonce :):p
    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.