Mražené sny (21.6. - 27.6.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 20/6/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Džejninka73

  Džejninka73 Pilný autor

  ahoj, prosím je nejaký kód kvôli tomu že akcia začala neskôr ? Ďakujem
   
 2. Richards76

  Richards76 Znalec fóra

   
 3. Džejninka73

  Džejninka73 Pilný autor

  Ďakujem pekne :)
   
  maribeja tohle ocenil(a).
 4. modro.ocko22

  modro.ocko22 Velvyslanec fóra

 5. máťochov

  máťochov Stará škola

  Teda vy jste zmrzlináři, u mě zatím 45 her a na pravo čerstvě odchycená hyena. Bude třeba ještě cca 15 her na komplet dokončení. Tak ať vám to jde a hezký večer.
   
 6. libakos

  libakos Polobůh fóra

  Díky Sh a vrtulkám mám hotovo a i když není žádný spěch jsem ráda že mám to sezení u noťásku za sebou.Tady vůbec neprší,není se pomalu před vedrem kam schovat.
   
 7. bačkora85

  bačkora85 Vévoda fóra

  [​IMG] [​IMG]
  Ahoj, tak se přidávám k hotovsonům ;):). Přeji vám také zdárné dokončení akce nebo alespoň to, co jste si dali za cíl ;). Dobrou noc :)
   
 8. kaolín11

  kaolín11 Živoucí legenda fóra

  Průběžný stav:
  [​IMG]
  Dorazím to až zejtra,dnes už se mi nechce!8)
   
 9. 14087

  14087 Veterán fóra

  Mě to moc nejde, v práci jsem nestíhala sklízet, pozdě večer jsem ve středu rozpěstovala tak nevím, i když času je dost ale kolo zase nic nedalo a mě to moc takhle nebaví -.-.. tak že normálka voda hnůj :sleepy:
  [​IMG]

  Jo a omlouvám se sousedům za neposílání dárků.. vždycky jsem u pc usnula o_O:p teď mám 3 dny volno tak to napravím
   
 10. radyn.m

  radyn.m Stará škola

  fany2020, dělával jsem dle rady někoho ze starších hráčů nebo modíků. Každý den jsem nakoupil 300 ks kvítí ve farmářském obchodě ;). Počet ks na koupi zaktivuješ na stromě za hvězdičky. No a nedostatkové zvěře a stromy do stabilních paneláků, na výrobky občas využívám akci rychlé výrobny (ještě patřičně urychlené, s bonusem 100% do stodoly) ;).

  A ať nejsem mimo mísu. Tahle akce mi jde jak když maluje, ale velmi tuhou štětkou xD. Kolo ne/štěstí mne iniciativně opakovaně obštastnilo cca 13 žlutými mlékárnami. Bonus do stodoly ani náhodou. Takže klasika: mrkvojabko, voda a hnůj :D. Bonusy z lišty na tenhle řádek plýtvat nebudu, bo syslím pro akce s lákavějšíma odměnama...
   
 11. kiki2305

  kiki2305 Ikona fóra

  Kam se na vás hrabu, já mám odehraných 12 her. :music: Ve středu jsem začala hodně pozdě večer, stihla jsem jen rozpěstovat a včera jsem se k počítači skoro nedostala, zkrátka mám fakt velké prostoje. Navíc mě sice to skládání celkem baví, ale úspěchy nic moc, v průměru cca 210 bodů za hru. No, do stonku se snad doplácám a jinak co bude, to bude.:)
   
 12. 14087

  14087 Veterán fóra

  Ani nevím jak se to podařilo, ale tohle je zatím nejlepší moje skóre hah
  [​IMG]
   
 13. tykadlo

  tykadlo Osvícený autor

  Ahoj. Tak také hlásím konec:) Odehráno 58 her a nejvyšší skore 280 bodů.
   
 14. moncicak7070

  moncicak7070 Vévoda fóra

  [​IMG]
  Také hotovo, ani jsem nečekala, že dojdu až do konce. Posledních cca 10 her jsem už flákala jak to přišlo.
  Všem co ještě kombinují zmrzliny, hodně úspěchů a úspěšné zakončení s Pikolkou.
   
 15. raddre

  raddre Vévoda fóra

  zdravím, mám zatím jen stonek a napěstováno na zbylých 6 her, jen si musím počkat na padátka,ale plýtvat SH na okamžitou sklízeň laskavce se mi nechce, času je dost, ono to dopadá i z plevele. Všem přeji úspěšné dokončení (ten řádek zato stojí) a pokud možno, tak i pohodový a pěkný víkend
   
 16. dasa1143

  dasa1143 Ikona fóra

  Myslela jsem ,že mám hyenu a on je to ocelot. K hyeně nedojdu je moc daleko:cry:
   
 17. minnie30

  minnie30 Stálice fóra

  fungujú vám minihry? ja som hrala cca okolo dvanástej, posledná hra nie a nie zmiznúť, stále mi ukazuje vytiahni kartu, žiadnu už neukazuje, zostávajúcich kariet mám nula. Ide o to, že už mi malo dať body a nedalo a zostalo mi to akoby stále otvorené a neviem hrať ďalšiu hru, hru som viackrát načítala a nič. Čo mám robiť?
   
 18. Dob

  Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  minnie30 opravdu na pravé straně nemáš žádnou kartu, která čeká na položení? Pro dokončení je potřeba položit všechny karty bez ohledu na to, jestli za ně hráč může ještě získat nějaké body nebo ne. Pokud už na pravé straně doopravdy žádná karta není, tak můžeš požádat o prověření herní podporu.
   
 19. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  Dopěstovala jsem a dohrála k číslu devatenáct u miniher. Jak jsem psala na začátku, tohle skládání mi zoufale nejde, ale snažím se ;) Nějak bylo, nějak bude, snad to doklikám. Volný víkend, pravidelná sklizeň, třeba i vehikl se splete a něco nadělí... :)
  Gratuluji hotovsonům a nám, co se pořád lopotíme na polích, přeji hodně štěstí :)
   
 20. fany2020

  fany2020 Hrabě fóra

  Ahojky, na kole jsem si tentokrát vytočila 100% do stodoly, tak jsem to dala na poho pole a všechny věci na urychlení, tak se mi konečně podařilo získat tu hyenu hurá..., jinak na stonek mi ještě chybí 8 her nemám padátka, tak musím čekat, snad zítra.
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.