Mražené sny (21.6. - 27.6.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 20/6/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Richards76

    Richards76 Expert fóra

    Každopádne do akcie idem! Po fiasku s 20 vyloženými tajomnými skorohyenami to bude asi posledná možnosť sa k hyene dostať.
    Veľa chladu, nech sa zmrzka podarí :)
     
  2. goro19

    goro19 Pilný autor

    Řádek s časem aktivace 38 hod. mě příliš nepotěšil.
     
  3. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Do akce jdu. Tato minihra nepatří mezi mé oblíbené. I když minulá akce tohoto typu docela šla - nějak upravené bodové hodnocení? Hm, už nevím. Nechci dělat "fejkové" vlny. Takže příprava a zítra ve dvě na značkách. Pokud se neuvařím.
     
  4. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja mam hyeny 3 ale akciu budem robit,snad to zmaknem. Cez vikend budem iba pestovat a v nedelu vecer alebo v pondelok sa do toho pustim ;) Zajtra budem rozpestovat v robote ked si urobim prestavku :oops: Bosorka je v kludovom rezime,lebo nestiham xDNech sa Vam dari a dojdete tam kam chcete :)
     
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký skoro večer :) tak jsem si říkala, že další akcičku půjdu jenom pro další upgrady chaty, no stonek je supr :D a tak zase moje oblíbená sobota, kdy se do toho pustím :p Dekorace půjdou do lišty, protože to zase určitě popletli, mělo tam být +1 xD
    Hyena mě z tajemných stále unikala, tak tady si ji konečně vezmu, krmení má nachystané :p

     
  6. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    hezká akcička,určitě se do ní pustím:)
    Ať se všem daří a mají radost ze hry
    :inlove:
     
  7. burds

    burds Titán fóra

    Do akce jdu.Řádek je celkem slušný.+1 se hodí vždycky
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    No potěškoště, na poslední závěs na chalupu 11.420 bodů a na pikolku 13.040? To budu těch pajdátek a akčního plevele potřebovat tak dvojnásobek, protože tohle skládání mi zoufale nejde. Oni věděli, proč mi do posledních pikolek šoupli Jackův dárek :D
     
  9. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Do akce samozřejmě jdu, ze zvyku. Jednu hyenu mám, druhá potěší, ze sezony bude třetí. Za mne výborný.
     
  10. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Ahoj všem,

    Jen jsem se mrkla co bude nového a teda tuhle akci opět vynechávám stejně jako světlušky, ty jsem nedělala nikdy. Upřímně, minihru jsem moc nepochopila a hyenu kupodivu mám z nějaké tajemničky, možná z té akce, která dává florenovou bednu. Takže si budu dál pěstovat fialky do blba, dělám úkoly kde jsou floreny, piccolo bedny už mám všechny splněné. Všem kdo se do akce pustí přeji hodně štěstí. Abych nezapomněla, na plochu s těmi stromky otevřenou za hvězdičky vůbec nechodím, jen na začátku několikrát, ale teď už ani jednou, nevím kolik měsíců přesně alpská plocha funguje.

    I když většinou akce nejedu tak stále farmařím ;), je to pro mě relax, odpočinu si a zapomenu na chvilku na všechno co se kolem nás děje. Všem přeji hezký den a splňte akci celou, mě se nikdy podobné akce nepovedly dojet až do konce - ta pravá část na dodávání. Mějte se hezky a pohodu všem. Martina :)
     
  11. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Tak hyena bude i v nové sezoně,takže za chvilku jich bude víc i v tajemnu,to je pokaždé když pomine zájemxDxDxD
     
  12. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kombajn.png
    Začátek akce bude posunut,
    proto doporučuji nesklízet,
    pokud chcete padátka!

    Více info zde.
    ;)
     
  13. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Hm, díky za info.... tak to je nemilé, páč jsem si vytočila nějaké bonusy, hlavně ty + jedničky, vyletí více méně do luftu :cry:
    Mmch, u otvírání beden s party lístky, jsem zaznamenala úbytek už i zelených lístků, opět se v tom někdo vrtal ku škodě -.- Tak snad to začne alespoň v těch 16:00 :music:
     
  14. babina51

    babina51 Veterán fóra

    No nepotěšili jste mně a ani já vás nepotěším,ale do akce jdu.
     
  15. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Ještě že vždy, než začnu cokoli podnikat (kromě obsazení zlatých slotů vánočkou a bílou nevinností, kterýchžto produktů mám, že bych je mohl vyvážet), vždy se mrknu, zda se dostanu do akce. Takže jsem sám aktivně zjistil, že se něco děje, tedy vlastně neděje... a že začátek akce se kupodivu? odkládá (viz informace zde).
    Takže začneme později a rozpěstovávat za použití bonusů budeme po kratší dobu (vždy mám plán skončit ve 22:00).
    Na všem špatném je cosi dobrého - aspoň ušetřím SH, ZH a asi i Párty lístky na kole štěstí... a pojedu prostě pomaleji.
     
  16. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj, sklidila jsem hlavní louku a přišlo mi divné, že nelítají žádná padátka :(. Vlítnu na fórum a dočtu se pozdější začátek akce :(. Moje blbost, nenapadlo mě zajít nejdříve sem. Nu což, už se nedá nic dělat, zbyla mi alespoň divoká louka, kterou jsem ještě nesklidila ..... a budu muset nahnat padátka vyšlechtěným šafránem, tak alespoň tak ;). Tak snad se vše zadaří a akcička nám tedy začně v 16hod ;). Hezkou středu přeji :)

    Edit: evoku57 ... také mi běží bonusy :(. Dnes dopoledne jsem si konečně po dlouhé době vytočila na KŠ 200% do stodoly ;). Škoda, škoda, ale nevadí, ono se to nějak dožene ;)
     
    Naposledy upraveno: 21/6/23
  17. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Také mám bonusy z KŠ a spuštěný Jacky, ale ty snad vydrží, než půjdu spát :) nejvíc mne štve čekání a že dnes přijdu o 2-4 sklizně a od zítra také pěstuji bez SH jen s vodou a občas bobkama
     
  18. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Překvapilo by mne, že to začne tak jak má. Už si na to zvykáme, že začátky se posouvají a někdy to nefunguje, tak jak má.A je to opět jenom oprášená inovovaná minihra s něčím (hyena), co se jinak těžko získává. Možná, že někdy méně je více. Obrním se trpělivostí a budu doufat, že se to rozjede a přijde nějaká výborná kompenzace. ;););)
     
  19. bertoldek

    bertoldek Rádoby autor

    A sakra, těšila jsme se a zse to nevyšlo na 14,00.. škoda
     
    kutilka70, INČUČUNA1959 a -Jara05- tohle ocenili.
  20. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    Stačí, když se před každou novou akcí podíváš do tulipu než sklidíš. A potom jít sem zjistit co se děje.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.