Mražené sny (21.6. - 27.6.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 20/6/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Do akce jdu řádek pěkný :)
     
  3. marianko77

    marianko77 Pilný autor

    Daľší skvelý riadok!! Len tú minihru nemusím.
     
  4. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    22880 ks akčnej,no,asi sa vrátil z dovolenky hlavný programátor. :p
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Na 52 miniher je potřeba 22.440 ks akční rostliny, 1.020 padátek a 255 ks ovsa.( jedna hra zdarma):)
    Řádek je velmi dobrý!!!:)
    Dekorace,ikdyž se tváří velmi dobře,bohužel do lišty.:oops:
     
  6. hanči54

    hanči54 Stálice fóra

    9530b=HYENA!!! hurá,tu nemám
     
  7. kamienka

    kamienka Aktivní autor

    Myslela som, že vynechám, ale upgrady a hyena lákajú:inlove:, tak sa idem nachystať na štart. Veľa zdaru v skladaní, nech sa nám podarí došplhať kam chceme.
     
  8. kutílek1929

    kutílek1929 Aktivní autor

    Hádám, že na hyenu nedosáhnu. Nemiluju zdlouhavé minihry... jasně, že jdu také pro UP. No co už, udělám, co budu moci a dekorky - strčím je do řádku - A JE TO!
     
  9. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Ahojte vespolek, jen jsem to prolítla, páč času je málo, ale odměny jsou opravdu opět moc fajn, řádek mě překvapil i co so týká doby aktivace, tak zítra hurá na to. Dík za počty :)
    Ať se všem daří ;)
     
  10. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, no jasně, že akci rozjedu ... jako pokaždé ;). Řádek se mi moc líbí a odměny ... každá dobrá :). Tenhle druh skládání mě bavil už když jsme pekli pizzu :D, takže připravit na zítřek a hurá na to! Budu se snažit dojít samozřejmě co nejdále, piccolka by byla fajn, ale uvidíme. UPG na surf.chatu bych ráda na 100%. Zkusím KŠ a třeba se tentokrát smiluje a něco nadělí :D.
    Všem, kdo se do akce pustíte, přeji ať dojde, tam kam si přeje ;). Tak krásné úterý a ahoj :)
     
  11. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Že by mi tento typ akce šel jako po másle, to rozhodně ne, ale nevynechám a za půl hodiny po sklizni, jde na plochy osvědčený Laskavec. Snad se dobelhám až do konce.
    Všem přeji úspěšnou hru a krásný, slunečný den
     
  12. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Do akcie idem uvidím ako mi to bude odsýpať a čo mi nadelí koleso;);).
     
  13. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Ahoj. Pokusím se stihnout alespoň stonek ;)
    Neboť dovolenková sezóna začíná a asi nebudu mít kdy tady skládat virtuální zmrzku xD
     
  14. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    +1 z Řádku je zajímavé ať už je to kdekoli, tak po delším čekání se do akce vrhnu.
    Přeji všem co se zúčastní pohodu a klídek...
    ;):D:inlove:
     
    Naposledy upraveno: 20/6/23
  15. albína1927

    albína1927 Rádoby autor

    Jelikož mám skluz u světlušek která končí až dnes ve 22h ,tak bohužel nenasadím laskavec,čímž příjdu o padátka.Možná nebudu sama >:(:cry:.Do akce stejně jdu ale ty padátka mě vadí !
     
  16. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    teším sa :) všetkým prajem veľa šťastia, kto sa pridá :)
     
  17. velik52

    velik52 Perspektivní autor

    Do akce su pustím, hyenu nemám přeji všem farmářům hezkou hru :)
     
  18. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Do akce jdu, ale dva dny budu jen pěstovat a pěstovat a pěstovat a.. chytat pajdátka, páč jsem celý dny v rachotě.. víkendík volno tak se bude točit teda skládat zmrzka :D .. hodně zdaru všem :D ;)
     
  19. kocieva

    kocieva Magnát fóra

    Zdravím, už jsem zde psala, že minihry moc nemusím, ale u této akce zkusím - a uvidím. Lákadlem jsou upgrady, hyena, +1 ze stromů (u mě už to bude +7, dva řádky a "jelen") a pikolka (z minulý akce to byl "klobouk" a to je 160 florenů v kapse). Všem přeji, ať se daří.
     
    Naposledy upraveno: 20/6/23
  20. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Otravuju se s Protěžovým údolím a ještě k tomu minihra kterou nemusím. No nazdar.;)
    Tak zítra na startu:p;)
    A hlavně nemám hyenu ke které stejně nedolezu jak se znám. Přeju všem moc úspěchů
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.