Mražené pochoutky (8.8. - 13.8.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 7/8/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    charina, MiškaaMéďa a babina51 tohle ocenili.
  2. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    A oblíbené šlechtění. Už se těším :D

    Edit:
    115x odznak savců
    125x odznak plazů
    135x odznak ryb
    Tak snad jsem se nesekla :music:
     
    Naposledy upraveno: 7/8/24
  3. papulice

    papulice Veterán fóra

    tak hurá,zítra jdeme do toho...
     
  4. stěby

    stěby Hvězda fóra

    V odměnách samá výběhová zvířata :(:sleepy:. Ale prošlechtím se k řádku, SK mám mraky a tohle bude hotové za chvíli. Aspoň budou 2 bedny se šlechtěnci zdarma denně.
     
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Kutilka, díky za výpočty, také se do akce pustím ;) ale asi si počkám na víkend, zda nebude sleva na SK, tj nakrmení za 1 SK
     
  6. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Jo, šlechtící akce mám ráda. Vyčkám, stejně jako evoku57 na víkend, zda nebude slevička na šlechtění. SK mám dostatek, ale to neznamená, že jej musím rozfofrovat. No a BB snad bude samozřejmostí. 8)
    kutilka70, díky za výpočty.
     
  7. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj, konečně oblíbená šlechtící akcička je tu ;) ... jdu do toho :). SK dostatek, přísun z beden každý den, není na co čekat ;).
    Akce bude rychlovka i když já začnu o dost déle, zítra mám cestovatelský den, tak uvidím kdy dorazím ;).
    Všem, kdo se do akce pustíte, přeji ať se vám daří :).

    kutilka70 ... velké děkuji za výpočty ;)
    Hezkou středu všem :)
     
  8. babina51

    babina51 Veterán fóra

    To zas bude rychlovka.Tak zítra ve 14.00h všichni na startovní čáře.
     
  9. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Taky se do šlechtění pustím hned. O víkendu mám jiný program, než sedět u notebooku. Doufám, že to pofrčí bez sekání.
     
  10. albína1927

    albína1927 Perspektivní autor

    O víkendu sice nic neplánuji , ale asi šlechtění udělám hned zítra .Poslední dny slev byli vždy jindy než babyboom .-.- No na co čekat ,raději udělat akci hned .:D:music:
     
  11. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkné odpoledne.
    kutilka70 - velké díky za výpočty. Koukala jsem se do svého "kabinetu" a mám i nějaké savce.
    Uvidím, možná se do toho pustím zítra, o víkendu bych třeba na to mohla zapomenout :D
    Přeji pěknou hru ;)
     
  12. burds

    burds Titán fóra

    Do této akce půjdu,do té druhé ne.Mám, astma a tu teplotu přes 30 obtížně zvládám a musím přidejchávat.Na kyslík dop nemocnice bych fakt nerada.A to jsem léto vždycky milovala
     
  13. rosnička007

    rosnička007 Stálice fóra

    Šlechtění mám ráda a jdu do toho.Bude to rychlé a řádek i odměny dobré. Velké díky za výpočty! :)
     
  14. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Šlechtění, tuli-tuli, šlechtěníčko a mražené pochoutky k tomu .[​IMG]
    Dobrá kombinace a bude to, myslím si, rychlá a dobře zvládnutelná akce .

    Šlechtění mám ráda :inlove: a zmrzlinu také .
    Všem přeji bezproblémový chod hry a úspěšné zvládnutí celé akce.
     
  15. kocieva

    kocieva Mistr fóra

    Zdravím všechny. Také budu jenom šlechtit, moc se těším. Na akční plochu se mi moc nechce, potrubí jsem pospojovala ani nevím kolikrát, takže jenom oddychovou akcičku - naplnit tulidomek a dodat co bude třeba. Přeji všem, ať se zvířátka mají rádi.
     
  16. vaccis

    vaccis Pisálek fóra

    tak nevím.. asi to už zase je nefuknční kliknu na dodej a nic..tak nevím kde je chyba
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  17. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

  18. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Láska je láska :inlove:
    šlechtěníčko hotové hned odpoledne , ale zlobilo mě opět přihlášení na fórum ;)
    Akce šla hladce , taková pohodová rychlovka .
     
  19. anakonda24

    anakonda24 Rádoby autor

    Super rychlá akcia.
     
  20. slechtajara

    slechtajara Rádoby autor

    Zdravím,akce také hotova,ale zřejmě došlo k prohození popisu výběhů.V popisu odměn je výběh pro komodského draka a okounek oranžový,ale ve hře je to opačně.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.