Monstrózní dlabanec (25.4. - 1.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 24/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tomaskomiska

    tomaskomiska Aktivní autor

    Ahojte,stonka je doma ;) aktualny stav 44-45 zajtra rano mam hotove :D
    Blahozela tym co maju hotovo a ostatnym prajem nech dojdu do zdarneho konca ;)
     
    evainfo, scorpius50 a Honzulka05 tohle ocenili.
  2. Mkuře

    Mkuře Vážený autor

    Akce splněna a dokonce se mi povedlo světe div se to co jsem už nečekala...splnit všechny úkoly v družstvu co se týkají děsivek včetně arboreta a zvěřinců. Tak teď už pěstuju jen na pohodu a na doplnění stodoly a taky na nějaké podivnosti z Jackova obchodu ten jsem dost poslední dobou zanedbávala :music:...na splnění úkolu a získání zvěřince padlo fakt dost zásob.
     
  3. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Uz zbyva jeden kus na stonek, to dneska dam, ze sklizne tocim dva kusy... kdy ale semelu se uvidi, takze zitra stonek dokoncim a uvidime zda se tedy udela i nejaky ten bonus navic...
    Celkem dobry prumer, skoro 90 a to jsem necekal...
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Žůžovky jsou zalištované od dopoledne. Teď jsem znovu rozpěstovala posledních pár mandarinek a kaktusů, protože co mám splněno, padátka se hrnou, jako by se někde protrhla přehrada... tak budu na jedné ploše střídavě ještě chvíli pěstovat na krmení; každá odměna navíc je fajn. Když jsem družstvo neplnila devět let a začala až letos, dva dny s tím nic nepořeší xD

    MatyskoKamilková: splnila jsem strašidelné nákupy, dokončila houbový les I a pilně pracuju na Strašidelném zámku. Tam jsou krátké rostliny, to by mohlo klapnout :)
    A co mi pomůže, až budeš mít splněno? Rýpnout si... to já nerada 8)
     
  5. Broskyňa.

    Broskyňa. Perspektivní autor

    Už je to udeláno už je to hotovo :)
     
  6. Michalka8383

    Michalka8383 Perspektivní autor

    Padátka, padátka, kde jste?? Asi mám černého Petra :oops:
    Všem, co mají splněno, gratuluji. Já bohužel čekám na padátka ....
     
    Honzulka05, tomaskomiska a evainfo tohle ocenili.
  7. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Stonek, růžové vrány i netopýři doma :)
    Y_n_O: jaký strašidelný zámek? Asi mi něco uniklo :)
    Edit: Y_n_Očko, díky ;)
     
    Naposledy upraveno: 1/5/19
    Honzulka05, Y_n_O a tomaskomiska tohle ocenili.
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  9. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Přidávám se k těm,co chybějí padátka,docházejí mi nejen kotlíky,ale i protlaky,ale co do konce akce toho stejně moc nenapadá :sleepy::sleepy:
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Honzulka05, jak komu... já jsem kvůli odevšad padajícím padátkům začala včera znova pěstovat akční...
    Protlaků je míň, nakrmila jsem ty lítací myši, teď zraje kaktus pro kočky...


    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Honzulka05 a radyn.m tohle ocenili.
  11. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Y_n_O: Tak to si občas rýpnu a ráda :p
    No jinak mně chybí už jen 13 žárovek, a 151 plodů břízy. Pak vyskočí úkol Děsivý zvěřinec II. To do večera reálně nevidím.
    Padátek mám navíc 203 kotlíků a 194 protlaků. Akční pěstovat už nebudu. I tak mám cca 30 potfor nakrmených navíc.:music:
     
    Honzulka05 a Y_n_O tohle ocenili.
  12. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Ha! Tak to vypadá, že to tak nějak mimochodem za pět minut dvaadvacátá stihnu :D8).

    [​IMG]
     
  13. papulice

    papulice Veterán fóra

    akce v pohodě dokončena včera a stonek v nebi,on také za moc nestojí,no ale co už,hlavně že je...
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  14. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Akci dámám 3, neurazí a nenadchne.

    Nakrmila jsem to nakonec dokonce. Aniž bych se moc snažila.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  15. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    já mám Netopýr 17 nakrmených a kočičí víly 20,akce to byla klidná,ale příště asi budu pěstovat bez akce :music::music:
     
    Pliska1 tohle ocenil(a).
  16. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Tak jsem si pěkně naběhla. Měla jsem polterdýní, tak že dám před koncem ještě vampýří rajčata (10 min) na doplnění stavu. Začetla jsem se do diskuze a propásla o dvě minuty konec. Zase má být podle kalendáře dlouhá děsivka, tak tentokrát si padátka moc nenahoním :cry:.
    Akce jinak dokončena už v pondělí.
     
    Honzulka05, MatysekKamilek a Y_n_O tohle ocenili.
  17. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak já stihla dát dlouhé, ale o 3 minuty později by dozrála poslední žárovka a to jsem výrobnu dotovala SK... no nenaštve to?
    Jehněd tý desivý vrby potřebuji ještě 103, popoháněla jsem je vrtulkami a ponožkami... No, o další děsivce to dodělám, pokud z beden II náhodou nevypadne žárovka i dostatek jehněd...:music:
    Zásoby rostlin jsem navýšila na 10k u samorostlíku, korálové a plísňové houby, mřížovky červené, hrůzostrašné tykve, kostního keře a vampířích rajčat. :p Pokračování příště.
     
    Honzulka05 a ašada01 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.