Monstrózní dlabanec (25.4. - 1.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 24/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Akce hotová, dodělaný úkol děsivé arbotetum, takže už mám na ploše 2. :) Super.
    Y_n_O: A co tě bude popohánět, až dodělám poslední dva úkoly? :oops:

    Jinak pěstuji do stodoly, rostliny se pokouším dostat na zásobu 10.000 ks. Začala jsem teprve dnes. Tak teď večer mám první rostlinu, upíří rajčátka. :)
     
  2. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Hotovo!
    [​IMG]
    Asi dojedu to, co mám napěstováno, a mezitím budu doplňovat děsivé zásoby pro věci příští...
     
  3. zdarsky79

    zdarsky79 Vycházející hvězda fóra

    Stonek už mám ale nepoměr padátek je poloviční,padá v průměru 60 kotlíků a protlaků kolem 20 ze stejných děsivek, víly dávno hotové a ještě chybí do konce protlaky.
     
  4. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja už mám fajront od kŕmenia mandaríniek mi zostalo 22 ks a kaktusu 35.Teraz môžem plniť stodolu;);).
     
  5. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak dlabanec hotov, až mám z toho přeplácaný žaludek, ale chlívky budou fajn, veliká gratulace všem, kdo má hotovo a vy ostatní, ať se vám to taky podaří.
     
  6. satelit

    satelit Hvězda fóra


    ;) Tak mám taky dodlabáno. ;)

    [​IMG]

    Hodnocení: 8)8)8)8)8) (5/5 - Není co vytknout, je to děsivka)​
     
  7. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Dodlabala jsem se až na růžovky celkem bez problémů.Akce byla pro mne pohodová na rozdíl od Honičky.
     
  8. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Přeji pěkný nový týden, akci jsem dokončila včera.
    Kdo ještě není hotový, ať se daří včas dokončit a ostatní ať plní stodolu a úkoly v družstvu.:):):)
     
  9. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Taky čekám na padátka. Chybí mi na 2 krmení pro víly a na 7 pro netopýry. Potřebné rostliny už mám. Dokonce mandarinky asi o 1500 víc než je potřeba. Nějak jsem to nepočítala a pěstovala :) Nejpozději zítra ráno budou růžovky a pak dopěstuji pár rostlin, které mi chybí na pořízení slizského mlýna.
     
  10. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Aktuální stav:
    Netopýr 43/48 (chybí nakrmit 5) a
    Kočko-víly 45/48 (chybí nakrmit 3)

    Fíha, i dnes mi to pěkně šlo. Je vidět, že 2 sklizně v terénu pěkně popohnaly krmeníčko pejrů i kočko-víl.

    Ju, protlaků je dost i na zbývající 3 krmení, ale potřebuju, aby víc padalo kotlíků...
    i když

    Časomíra do konce akce 52:06 hod.
     
  11. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak jsem semlel a dodal, z toho ziskal jeste na jeden kus nad plan, takze kompletni hotovo a od rana se doplnuji suroviny do zasoby...
     
  12. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Zatím jen stonek,pěstuji dál ;)
     
    tomaskomiska, Helena1313 a Honzulka05 tohle ocenili.
  13. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    21 x nakrmeno navíc, ještě něco napadá ... :)
    Druhá montovna hotová a bříza také. Vlastním jeden zvěřinec. Ještě není na ploše.
    Další rostliny jsou už na zásobě 10k, korálová houba, hrůzostrašná tykev. Mřížovka a plísňová houba už se také pomalu blíží.
     
    Naposledy upraveno: 29/4/19
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Nakrmeno prozatím 42 hladových lítacích myší i koček. Na kočky mám napěstováno, počkám na padátka při pěstování zbývajících mandarinek pro myši a ostatních plodin do družstva. A protože je času kotel, budu mít i růžovky do lišty... 8)
     
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Tak tak, jen do lišty. Vrány už mám splněné, v liště 4, netopýři budou zítra celkem 5 růžovek. Ani nevím, kde jsem k nim přišel, ale když jsou neonky tak růžovky nikdo nechce, jedině snad výrobny.
     
  16. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Konečně hotovo, růžovky doma a teď se vrhnu na dopěstování chybějících rostlin.
     
  17. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Hotovo ;)
     
    tomaskomiska, Helena1313 a Honzulka05 tohle ocenili.
  18. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Nejsou kotlíky. Mám 35/48. Snad dopadají. Protlaku mi zbylo 528:p;)
     
  19. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Hotovo :music: růžofky jsou doma!

    A jako ostatní, hrrr na dopěstování zásob a případně plnění družstevních úkolů (Houbový les II, Děsivý zvěřinec.... jé, ještě tam mám Děsivý zvěřinec II a Děsivé arboretrum :eek: )
     
  20. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahoj, taky už dokrmeno, i něco navíc. Pěstuji už jen do stodoly zásoby. :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.