Monstrózní dlabanec (25.4. - 1.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 24/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Už druhý den stojím na padátkách, naštěstí padají zcela symetricky, to chválím. Dopěstováno by mělo být na komplet splnění (žůžovky by se mi mooc líbily :inlove:) po sklizení současně rostoucích, pak konečně zapnu Polterdýni a začnu pěstovat do spousty děsivých úkolů, potřebovala bych taky asi nějaké chlívky jako vrány, nějaké stromky... pak doufám, že to dopadá a zdá se, že by mělo (zkrácení kyticí a řádkem bude určitě pro padátka hnojivo, potíž je, že bych potřebovala mít volno a sklízet si po cca 2-3 hodinách, což v práci ani ve snu). Původně jsem chtěla dnes spustit obvyklé děsivé a dopěstovat zítra, až budu v práci, akční. Ale vytočila jsem včera večer 100% do stodoly, se kterými to dopěstuju, proto jsem změnila postup. Tak snad to dopadá.

    Pořád platí, že děsivka mě z celé hry přitáhne spolehlivě. Nebýt děsivka, nehrála bych ani Honičku a po této akci si zase dám výrazný pohov, takže výhled na krátkodobou zátěž a nutnost dohnat padátka kratinkými plodinami mi tolik nevadí. Představa, že pak hned zase další den pokračuje další akce, to by se mi chtělo podstatně méně...
     
    tomaskomiska, Honzulka05 a L.Lady tohle ocenili.
  2. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Netopýr 29/48
    a
    Kočičí víla 26/48

    Asi to půjde stihnout.
    Ale kombinace s akcí na Farmě - Velká honička.
    ...to opravdu velká honička je. Nejsou časově sladěné akční kytky :sleepy: Na Farmě po zalití 4:00 hod. a na Bubu po zalití 4:20 hod. To jsou pro mě prostoje. Večer pak např. v takových 20 minutách usnu.
    Hnůj je drahý, abych zkracovala hnojem... (aha, teď si nejsem jistá, jestli těch 4:20 na Bubu není i pohnojené). Proto mám vysazené slípky a nějaká Bubu-zvířata
     
  3. kubíkpytlík

    kubíkpytlík Aktivní autor

    Teď jsem nakrmila kočky 30 vývary a zjistila, že v akci skoro žádný posun :music: a že se nějak navýšily počty dodávek :oops: .... od včera jedu v klidu děsivý plodiny do úkolů v družstvu, že akční mám napěstováno a vono houby s voctem :eek:
     
    tomaskomiska a Honzulka05 tohle ocenili.
  4. chrust1

    chrust1 Perspektivní autor

    mám stonku a chýba mi vegetariánska zombi, kde ju môžem nájsť
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    chrust1: musíš nakrmit i kočičí víly až dojdeš k dekoraci. Ne jenom netopýry.
     
    Honzulka05 a Skali tohle ocenili.
  6. chrust1

    chrust1 Perspektivní autor

    • Nepoužívej odpověď s citací, pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tvým. Stačí dotyčného oslovit. Děkuji Skali
    Pitrýsek47

    *** odstraněna zbytečná citace

    Ďakujem
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/4/19
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  7. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Netopýrů ještě chybí nakrmit 3, víly 5.
    To, co přespěstuji, pomelu, nakrmím s tím potfory. Odpoledne by mohlo být hotovo, tak si napěstuji na druhou montovnu a břízu... Ať rychleji dodělám poslední dva úkoly v družstvu, tj. bubu zvěřinec a venčení psa.
     
  8. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ahojky, tak dokrmeno a hotovo :p a finišujícím držím palečky ;)

    [​IMG]
     
  9. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Vysvětli mi, prosím, kde bereš ty kotlíky. Rostliny by byli průběžně ale padátka ne a ne.:p;)
    Jinak gratulka, jsi šikulka-ostatní, co mají hotovo taky-8)
     
    evainfo, tomaskomiska a Honzulka05 tohle ocenili.
  10. farmařkastatkařka

    farmařkastatkařka Vycházející hvězda fóra

    Akce hotova, padátka dobře padají ze šlechtění. z každého šlechtění po 2kusech kotlíků nebo protlaků. Docela to pěkně přibývá, a když je ten baby boom, tak proč toho nevyužít. Tu druhou akci nedělám, ta už mě nebaví, ale dobře se při ní prodává hnojivo, kus byl i za 5 tisíc. xD
     
    evainfo, tomaskomiska a Honzulka05 tohle ocenili.
  11. alderonka

    alderonka Aktivní autor

    Ahojky,
    ešte domeliem posledné kusy a akcia bude hotová. Problém s padátkami vyriešilo šľachtenie, inak by som na nich stála ešte aspoň 2 dni.
    Túto akciu hodnotím ako pohodovú. Škoda, že čas rastu nebol totožný s akciou na farme, ale keď si nastavíte na každý zber budík (môj prípad :D), tak sa to dalo.
     
  12. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    alderonka susedka tak ty budík nadstavuješ?Ja radšej spím ako by som mal hrčák počúvať to nie je môj priateľ:D:D:D.
     
  13. alderonka

    alderonka Aktivní autor

    -Kutenko- to vieš, ty si stabilný hráč, takže ty si už môžeš v noci pospať.
    Ja musím dobehnúť zameškané (3 roky som oddychovala), takže preto aspoň v prvé 2 noci po začiatku akcie veru vstávam, aby som v závere akcie už mala väčší kľud.
    SH pomáha, ešteže som vytiahla z lišty všetky obrstromy.
    Mám však v pláne tieto nočné šichty zaraziť, lebo manžel už na mňa pozerá so zdvihnutým obočím. xD:D:p
    Keďže ja som hráč postavený na dekorky, každá akcia, ktorá dáva stonku zvyšujúcu percentá BS, je pre mňa priorita.
    Prajem fajn hru.
     
  14. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Ahoj,už mi chybí jenom kousek do růžovek ;)
    [​IMG]
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    Tak ještě pět meníček pro každou lítací potforku a končím. Budu na střídačku pěstovat pro každou z nich na Měsíčním poli, ale Houbový les vyhradím pro plnění úkolů. MatyskoKamilková je takový můj maják a budíček špatného svědomí, když každou chvíli hlásí, co zase splnila... ;)
     
  16. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Y_n_Očka aká je s teba šikulka.Ja napestované mám len pajdátka chýbajú pre 3 tie lietajúce potvorky a 4 pre kočkovíly.Ale to napadá teraz už plním do stodoly:D;);).
     
    Honzulka05 a Y_n_O tohle ocenili.
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    -Kuteno-, kocúrik, bylo by lepší skóre, kdybych neprospala tradičně půl víkendu a nezmeškala několik sklizní xD Ale lepším se, to máš pravdu ;)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  18. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak hotovy stonek, mozna bude i na ruzovky - padatka budu casem, ale hlavne bez akcniho je to pak o tom co chci delat...
    Ale nevim, prijde mi to dost narocny pro nekoho kdo nema zasoby nebo nema ukoly splneny, hodne to zdrzuje a nenecha moznost pestovat podle moznosti volby...
    Hlavne nahoda z kola stesti, to je ted hlavni pomocnik...
     
    Honzulka05, evainfo a Y_n_O tohle ocenili.
  19. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Jak pěstuju na mobilu, nějak mi nedošlo, že mi sice chybí krmení, ale jen kvůli padátkům. Mám přepěstováno u každé rostliny nejmíň o tisíc ks. Padá mi o dost míň koktejlů, takže netopýrci zaostávají. Teď jsem dala "dlouhodobky" - tedy, to nejdelší, co máme a budu čekat, až napadá.

    [​IMG]
     
  20. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Aktuální stav:
    Netopýr 35/48 (chybí nakrmit 13) a
    Kočko-víly 38/48 (chybí nakrmit 10)

    Dnes jsem s touto akcí kupodivu pěkně pohnula.
    Když střídám akční bubu-kytky, tak mi i docela dobře padají kotlíky a lektvary... dostačujícně.
    Uvidíme, jak mi to půjde dokončit v pracovním procesu 8)
     
    Honzulka05, evainfo a Y_n_O tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.