Monstrózní dlabanec (25.4. - 1.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 24/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 8888milda

    8888milda Perspektivní autor

    kočky davaj mandarinky???je to ok?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  2. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Další akce,která mě začala bavit,pěstuji mandarinku,na kaktus trošku zapomínám
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    8888milda - ahoj, je to tak : Za každý darovaný mozkový vývar získáme pokaždé 5x zubatou mandarinku a jednu z náhodných odměn (a za každou darovanou šťávu z červeného pomeranče získáme pokaždé 5x mozkový kaktus a náhodně jednu z odměn....)... :)
     
    evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  4. mamanka21211

    mamanka21211 Aktivní autor

    Ahojte, prosím ako sa dostanem ku stromu desivý duch. Díky
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  5. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak aktuální stav hry je :
    netopýři: 27/48 = chybí rostliny,
    víly: 28/48 = chybí padátka....
    Dokončen úkol v družstvu ".... rock zkázy".
     
    Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    mamanka21211 - ahoj - nevím přesně, co máš na mysli.
    Záhadný strašidelný strom “Duch“ - to jsou děsivé tajemné sazeničky (jdou získat i jako odměna v družstvu - např. úloha Znak upíra a iné...)

    Desivé stromy:
    Některé desivé stromy lze získat v Jackově obchodě, některé v družstvu jako odměna v děsivých úlohách....
    Jackov obchod (klikni)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  7. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    mamanka21211 - ahoj, také je možnost když budeš sázet krvavé mandarinky a budeš je umleté s krvavým protlakem dávat netopýrkům, tak za 32 nakrmení dostaneš 2 bedny s dovednostmi a já mezi nima dostala 3x tajemničku podivuhodný děsivý strom duch.
     
    Naposledy upraveno: 27/4/19
    Honzulka05, Skali a evainfo tohle ocenili.
  8. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Taky vám chybí kotlíky?:(
    Jinak splněno 13 a 20/48
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] .... hezký děsivý dlabanec :D akční kytičky jsou napěstované, ale z nejdelší zářící plísně bylo padátek jen na dvě mletí, jinak to padá stejně u pejrů a kočiček. Teď jsem zasadila ponurý květ, tak nevím .. nevím, nás RT ždímá i na hřbitůvku xD no aby se nevyděsili naší šikovností :p děsivé akce mám moc ráda a těším se už na další nové překvápka [​IMG]




    [​IMG]

     
  10. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahoj, získala jsem u kočičí víly 4x párty lístek ale nepřipsaly se mi. Stalo se to taky někomu? Děkuji předem za radu.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Helena1313 - ahoj, odhlaš se a znovu přihlaš a zkontroluj znovu počet PL. Pokud máš nějaké nesrovnalosti, obrať se na herní podporu.
    Jak kontaktovat herní podporu
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  12. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Skali, děkuji za radu, už jsem napsala. S přihlášením se nic nezměnilo.
     
    Honzulka05 a Skali tohle ocenili.
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak mám nakrmených 25 kočkovíl a 23 lítacích myší. To není vůbec špatný výsledek, času je hafo...
     
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Taky, taky ,-) z bedny vyskočila kudlanka bezbožná (dekorace).

    20 a 25/48
     
    Naposledy upraveno: 27/4/19
  15. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    stav hry : 35/48 netopýři = nejsou padátka (kotlíky)
    36/48 čičivíly = nejsou mandarinky....
    Ráno by mohl být stonek, s bedny mám "čarodějnickou násobilku"
    Podivuhodností bedny dala: 1 x Tch OBSIDIÁN, a 2 TS baha ZANZIBAR
     
  16. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, já jsem nakrmila 41 netopýrků a 38 víl, použila jsem Jacka a vytočila jsem si 1x na 6 hodin, z bedny dovedností vypadla dekorka Dearth Metal a 3x TS Podivuhodný děsivý strom Duch, tu dekorku jsem dala do parku ať je veselo, stonek již stonkuje a za 2 hodiny již budu mít přepěstováno mandarinek, budu již doplňovat do stodoly.
    Taky mi chybí obě dvě padátka
     
  17. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak jsem zjistila, že mi na stonek stačí 40 nakrmených netopýrů a kočičích víl, tak to bych mohla stihnout, růžových chlívků mám pomálu, takže když tyhle dva oželím, tak se nic nestane, zatím mám 37 nakrmených netopýrů a 27 kočičích víl, tak se teď vrhnu na ty víly, jinak kdo má hotovo, tomu veliká gratulace.
     
    Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  18. Štika

    Štika Mistr fóra

    Z akčních jsou padátka bída s nouzí,vypadne jen na dvě mletí,zasadila jsem dlouhodobku tak uvidím jestli to pomůže.
    netopýr 35 ....víla...37
     
    Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  19. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Pestuju pres noc akcni, coz jsem asi prehnal, tedy osidil se o padatka, takze po mnoha letech tedy mam vic akcni kytky nez padatek... ale zase casu je dost, takze jak se zbavim techto kytek tak z beznych desivych rostlin to napada v pohode...
    Mam vyrovnany stav - 36 umleto, diky +100% z kola stesti se to vcera pekne posunulo... sel bych do 48 kusu, uvidime jak se dostanu ke hre zitra...
     
    Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  20. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... krásný nedělní dlabanec všem doma i na na bu bu hřbitůvku :D jsem sklízela ještě pozdě večer u telky, padalo to nějak moc dobře a ráno jsem nakrmila hodně hladových potvůrek :p teď už jen dopěstovávat zásoby, hlavně na krmení nenažraných příšerek a taky chci pozdravit všechny kolegyňky čarodějnice na náš veliký den xD ;)


    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] .... [​IMG] ... [​IMG] ... [​IMG] ... [​IMG] ... [​IMG]

    [​IMG]

     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.