Monstrózní dlabanec (25.4. - 1.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 24/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Zajimave, ze kytku dostanu v odmene tu, kterou na ten mlynsky produkt vlastne nepotrebuju... tak uvidime, ale hlavne teda jak to bude padat... nechavam vsechny zvirata+stromy jak jsem si postavil a co se stiha tak to bude... mam jeste rozdelany jeden ukol ale je o nicem, takze muze pockat...
     
  2. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    -Berry.308- Ano na vše ;)
     
    evainfo, scorpius50 a Honzulka05 tohle ocenili.
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já si teda nepamatuju, co kde mám... určitě jsou tam všechńy stromy a zvěř na první ploše a na polích nevímco... to bude překvápko. Ale krmit netopýry i kočkovíly budu, co budu stíhat...
     
  4. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Stará dobrá děsivka i akce se vrátily,a s nimi i strš. mandarinka a mozkový kaktus(divný název),ale jsem rád že zase chvíli bude pěstovačka na děsivce :music::music:
     
    maribeja, evainfo a scorpius50 tohle ocenili.
  5. scorpius50

    scorpius50 Pilný autor

    Taky jsem za děsivku ráda, a je delší než dva dny, takže něco stihneme, hurá, hurá, hurááá :)
     
  6. gemin1

    gemin1 Aktivní autor

    a strašidelná kytice bude mit vliv? a booster upln sklizně bude mít vliv na akční?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    gemin1 - jelikož jsou zubatá mandarinka a mozkový kaktus akční rostliny, tak na ně může mít vliv pouze booster pro akční rostliny. Stašidelná kytice růst akčních rostlin nezkracuje.

    zubatá mandarinka.png mozkový kaktus.png
    booster pro akční rostliny.png
     
  8. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Tady určitě ztroskotám na padátkách - měla jsem plochy plné dlouhých kytek, chlívky, stromy, ale padátek vypadlo žalostně málo na to kolik je jich potřeba...uvidíme jak to půjde, ale nadšení veškeré žádné.
     
  9. pistule

    pistule Aktivní autor

    Ahoj, prosím vás, neví někdo náhodou, jestli jdou vypnout netopýři a kočky (někdy to šlo)? Respektive, jestli jdou zapnout, když nenaskočily automaticky ani po dvou restartech hry.

    edit: Pitrýsek47 děkuju. Čtvereček byl tak malý že jsem ho prve úplně přehlídla Už to funguje.
     
    Naposledy upraveno: 25/4/19
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    pistule: jdou jako obvykle, čtvereček, zapnout klik zelené zatržítko=lítají, klik vypnout=šlus

    v tabulce u akce pro oba společné, je tam netopýr i víla jako obr ,-))))
     
  11. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Z přípravy a z rozpěstování 317 kotlíků a 164 protlaků. Teď už jen napěstovat dostatek akční.
     
  12. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    300 kotliku a 205 protlaku... zajimavy nepomer, ale spravny, tak uvidime co z ty akcni dostanu... jen dumam zda na noc akcni nebo nejdelsi kytku, aby byla padatka...
     
  13. scorpius50

    scorpius50 Pilný autor

    Netopýrkové létají ostošest a mají hlad, ale krmit je nebudu. Potřebuji hooodně nakoupit v Jackově obchodu, tak jdu na to...a nezapomeňte zasadit podivuhodný děsivý strom "duch".. přeji všem hodně úspěchů!
     
  14. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahoj, překvapila mne "novinka", která při čtení nějak unikla:
    ;)

    Edit:
    Y_n_O - to jsem zaregistrovala, ale tohle mi uniklo ;)
     
    Naposledy upraveno: 25/4/19
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Apachie1: na druhou stranu za každé nakrmené zvíře dostaneš 5 rostlin...
     
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak jsem se rozhodla, že tuto akci nakonec nejedu, jen si vesele budu pěstovat a chovat dál do stodoly, o nic nepřijdu, je to stále dokolečka na děsivých plochách něco krmit a dostávat náhodné odměny a to mne vůbec neba :p
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký bu bu večer všem :) tak zatím krmím jen netopýrky, mandarinka je napěstovaná, ale toho protlaku se nějak nedostává a tím to vázne. Teď jdu na pěstování mozkového kaktusu, je ho méně a potom to bude chtít nějaké nejdelší rostlinky ;) ať to napadá. Neponocuji a už asi nedám ani hnůj, ale věřím, že se to pomalu zvládne :p

     
    Honzulka05 a -Kuteno- tohle ocenili.
  18. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    evainfo moja reč načo ponocovať?Ja veru nevstávam aj keď to prezrie.Nič s tým nepokazím do obchodu to nedávam tak čo:D:D:D?
     
    Honzulka05, GordonSargent a evainfo tohle ocenili.
  19. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    11+12 nakrmeno, takze to ujde, delam to na velky plose tu mandarinku a na maly kaktus, akorat teda padatka jsou zcela zmateny...
    Zajimavy je to ze hlavni odmena je vlastne ta kytka, protoze to nahodny je fakt slaby...
    Skusim dojit az do konce, pokud na to bude cas...
     
    Y_n_O a Honzulka05 tohle ocenili.
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    22+23 odehraných her.Napěstováno skoro vše,čekám na padátka.Krmit po limitu vžádném případě nebudu.8)
     
    Naposledy upraveno: 26/4/19
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.