Mixovací párty (31.1. - 5.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 30/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    já moc nerozumím těm odměnám ve stonku, nemělo by tam na jenom řádku TBZ?
    30000 BZ
    200x level BZ
     
  2. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    Tak jsem si info v klidu"několikrát" přečetla , příspěvky tady/jednou/ ;) Nevím ,proč tu řešíte nějakou krabici s mixerem, když je vše o náhodě a nebojte se ,že jich budete mít na ploše hodně;):p Teda jestli jsem to dobře pochopila, tak na pěstovacích plochách odevzdáme mixer a získáme "náhodně" vylepšený jiný mixer,který umístime na plochu a 3x sklídime, pak se z něj stane krabice, kterou sklidíme a umístime třeba na mýtinu a znovu 3x sklídime Každý mixer nám dá nějaké štávy, které ve mlýně umeleme na koktejl a ten pak odevzdáme" Keira Červenoocasá" nebo "Tučňáčice Pavla" a jejich dodávka a odměny uvidíme na ploše...Hmmm, tak to pochopila moje stará důchodcovká hlava;) Asi to bude chtít hafo akčních a pajdátek, když se pěstuje jen na dvou plochách;)
     
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -družstvo- to první je pro všechny stejné a to druhé se odvíjí od dosaženého levelu. Obojí jsou BZ ;)
     
  4. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Tak jsem se dostala k nahlédnutí na podstatu akce - nevím, jestli to chápu přesně tak, jak to bude, tj. že si můžu mixéry dle libosti bourat a doufat, že z dalšího vyroste za 10 minut lepší varianta, tak je to výjimečně možnost náhody, která nezní špatně.
    Nevím, jestli budu hrát, resp. jak to bude o víkendu, ale zní v tom aspoň trochu nový tón. Nové věci mám ráda, jen se mi strašně nechce znovu pěstovat. Přípravu tam mám a se uvidí, zítra začnu klasicky po páté a když se mi hrát chtít nebude, tak nebude.

    S tučňákem navrhuju termín našeho mláděte - tůča. Je to univerzální. :)
     
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Sovinka - ahoj, chápeš to správně - mixéry můžeš kdykoli zbourat a pak doufat, že získáš ten, co potřebuješ ;)
     
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Tůča, úča ,-)) navrhuji Tučňáková Pavla. To jsou ptákoviny, ať už je zítra ,-))

    Edit: matla odpovím ti v debatním ,-)
     
    Naposledy upraveno: 30/1/19
  7. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Skali, díky za vysvětlení, to mně nenapadlo, asi je to první taková odměna BZ
     
    jindrasofr, jirinasinova198 a Skali tohle ocenili.
  8. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Pitrýsek47 Tuca - uca? o_O To jsou mi asociace! Ze ty jsi nemel prilis stasne dny skolou povinne? :D Hele, ja si obcas zajdu na tajnacku do duchodcu (hlavne aby me nikdo nevidel), kde prebyva i sympaticka uca herda a to ti je takova posttraumaticka terapie, to bys neveril ;)
     
  9. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No ja koukam jinam :
    Počet koktejlůOdměna
    40.Stánek se sladkým smoothie - upgrade

    Takze cely ten popis mi moc nedava smysl... 30 nebo 40? jednou nebo dvakrat? Dekorky jsou dvakrat v popisu a jeden upgrade?
    Fakt nevidim co je co a proc teda delat ty mixery kdyz jsou recyklovany co 10 minut...
     
    jirinasinova198 tohle ocenil(a).
  10. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    .Na zítřek jsem si naplánoval zvířátkový den - budu ho muset odložit, což je dost škoda, protože v pondělí bych mohl druhý. Zasel jsem jutu a na divošce ji zkombinoval s jehličkovou růží. No jsem zvědav na padadla. Na mýtině standart - okolo mandloně xxl a pro změnu vodnice, protože tu mohu sklidit dřívějc.
    Jinak preferuji borůvkovou;) neb mango příliš nemiluji.:sleepy:
    Bursuk a Myš59 - máte moc pěkné kočičky!:)
    Tassi - mixery dávají šťávu až za sedm hodin! Ale když je posadíš, tak se ti třeba nebude hodit - protože budeš potřebovat mangovou a on zase bude dělat borůvkovou. Tak ho vyrveš, počkáš 10 minut a posadíš na plac - a buď bude mango, nebo ten nejlepší, co dává obě šťávičky. Sklidíš 3 x a zopakuješ postup - no na palici!
     
  11. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Tassadar11 Na radek na stonku potrebujes 85 hvezdickovych minci. K nim se nejlepe dostanes tak, ze budes michat jeden koktejl (dle chuti hlasuji pro boruvkovy) a dodas tudiz 30 boruvkovych koktejlu Keire. Pro ziskani vsech odmen pak budes potrebovat dalsich 10 boruvkovych koktejlu pro Keiru a 40 mangovych pro Pavlu.

    EDIT: Nejsou 2 dekorky stejneho jmena. Je pouze jedna a to Stanek se sladkym smoothie (zaklad). Ta druha stejneho jmena je upgrade, ktery nedava 20x lvl, ale 26x lvl BZ.
     
    Naposledy upraveno: 30/1/19
  12. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Trepifajksl : skvele, ale totalne neprehledny... vidim jen chyby, u bedny, u upgrade nechapu 10 minut, dela to dojem ze jdou DVE dekorky stejnyho jmena... zmatena akce...

    matlafous123 : to moc nepomohlo... kdekoliv je o nahode = 29+30 kusu...
     
    jirinasinova198 tohle ocenil(a).
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tassadar11 - na komplet všechno potřebuješ 40 borůvkových a 40 mangových koktejlů
    akční okno.png 40 mangových je pro tučňákovou a 40 borůvkových je pro tu lišku Keiru :)
     
  14. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Tassadar11 O nahode ano i ne, protoze ziskany mixer muzes kdykoliv zbourat, aniz bys o nej prisel a postavit znovu a mozna ti pak da tu spravnou stavu (50:50) ;)
     
  15. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Fakt? Takhle to napsany neni, takze treba to upgrade ma 10 minut na co? A proc se jmenuje druha dekorka stejne, jak je mam rozeznat, proc to jeji jako roky doted oznaceno II? A proc u neceho co muzu dat jen na farmu je zisk BZ/TBZ? A proc bedna dava dvakrat stejnou odmenu? No trochu lip formulovat vety, ja vidim co ctu, ne co si myslim ze ctu, mam s tim problem kdykoliv dostanu zadani, 99% casu ztracim dotazama kdy je odpoved "ja to myslel" a moje reakce je "ale napsal neco jinyho"...
    To neni vytka ke hre, ale k tomu proc je tezky pochopit co se vlastne chce...
     
    Naposledy upraveno: 30/1/19
    bursuk59 a jirinasinova198 tohle ocenili.
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    myš59 - řešíme to, bo jestli někdo chce jen stonek s dekorkami, tak mu bohatě stačí, když dodá jen 30 koktejlů (stejných) jen jednomu zvířeti. Za těch 30 koktejlů získá potřebný počet mincí na stonek a dekorky do něj (85 mincí). A protože mixéry nám dávají dva druhy šťávy, a my chceme jen jeden druh - třeba borůvkový (to je fuk), tak potřebujeme jen ty modré mixéry. Když se nám tedy vylíhne oranžový, můžeme ho zbourat (klidně ihned) a zkusit, jestli se nám z té krabice nevyloupne modrý...
    dodávky koktejlů.png
    Pokud někdo bude chtít splnit všechno, musí mít 40 borůvkových a 40 mangových koktejlů. :)
     
  17. tonda2022

    tonda2022 Rádoby autor

    Také vynechávám. A doporučuji RT také jednou vynechat a přestat alespoň chvilku ždímat !!!!
     
    jirinasinova198, charina a malanek70 tohle ocenili.
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tonda2022 - RT nevynechá. Vynechat může jen hráč :)
     
  19. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Skali, prozatím jsem vynechala pouze diskuzi a dál se uvidí :)
     
  20. 007lala

    007lala Pilný autor

    Ne. NE. Nezajímavé a opět překombinované. V klidu si jdu dopěstovat bílé lilie, šafrány a pšenice dvouzrnky do úkolů do družstva.
     
    jirinasinova198 a bursuk59 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.