Mixovací párty (31.1. - 5.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 30/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    :( uz na prvej strane som pisala,ze co to je- 30 ks nebo 30 ks mangového koktejlu ,30 ks nebo 30 ks borůvkového koktejlu
    doteraz nechapem coho je tych prvych 30 :cry:
    nikde som nenasla,ze to moze byt aj rozdelene po 15ks a 15ks
    tak takyto zmatok nepamatam
    info je naozaj pritiahnute za vlasy ;)
    mohol by niekto kompetentny sa k tomu vyjadrit?
    pajda sa sice vyjadril,ale nie k mojmu prispevku ;):),asi ho necital xD
     
    evainfo a ezzra tohle ocenili.
  2. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    myš59 a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  3. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Právě mě přišlo oznámení,že mě vyměnili 285 * mincí za xy kr+bz. A teď je mám získávat znovu ? só napalicu ?
     
  4. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No nevim, ale beru to tak ze budu chtit 30+30 a je to jistota :)
    Trochu ale neco ctu spatne, protoze mixer da 3* sklizen, pak se zabali a za cas znova funguje... takze staci jeden otacet dokola a stale bude produkovat 3 sklizne?
    Byl jsem ted na akci co byla v podstate stejne komplikovana, ale mel jsem program a nasel co a jak dela, taky by asi zdrojovy kod mozna pomohl vic...

    PS: ta bedna dava BZ nebo TBZ nebo BZ, fakt?
     
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    alexandrakerulová pokud tě zmátl můj příspěvek, tak si ho přečti znovu, už je opravený ;)
     
    myš59 a matlafous123 tohle ocenili.
  6. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Tassadar11 Nepotrebujes 30 plus 30, ale jenom 30 od jednoho druhu (bud boruvkoveho nebo mangoveho). Spocitej si hvezdickove mince, ktere potrebujes na radek a dekorky a podivej se kolik hv. minci ti da kazde zvire, kdyz je budes krmit naraz a kolik ti da jedno, na ktere se zameris.
     
    radyn.m, myš59 a jindrasofr tohle ocenili.
  7. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    draha hyenka citala,citala som tvoj prispevok,ale mna rozculuje to oznamenie 30 niecoho alebo 30 koktejlu manga alebo 30 koktejlu borievkoveho--30 ks nebo 30 ks mangového koktejlu
    cize este raz --30 ks nebo 30 ks mangového koktejlu a v tomto zneni mi chyba nieco ,t.j. coho 30ks??? nebo 30 ks mangového koktejlu

    evoku57 tvoj prispevok ma nezmiatol,mna (opakujem) matie info :p od hlasnej truby
     
  8. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    alexandrakerulova00 Asi ti tam opticky chybi toto (viz tucny cerveny text), ale kdyz se nad tim zamyslis, tak to tam nechybi, protoze to, co ti tam chybi je napsane v prvnim sloupci ;)
    Borůvkový koktejl[​IMG]310x borůvková šťáva1:00farma / bahamarama30 ks borůvkového koktejlu nebo 30 ks mangového koktejlu
    Mangový koktejl[​IMG]310x mangová šťáva1:00farma / bahamarama30 ks mangového koktejlu nebo 30 ks borůvkového koktejlu
     
  9. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    hyenko chechtava no ty by si mala robit preklady a grafiku a hned by sme aj my co pomenej chapeme by to inac vyzeraloxDxDxD
     
  10. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    hyenka moja zlata,ja to tam naozaj nemam :cry::cry::cry::cry:
    keby to tam bolo,tak tu nevypisujem ako daky zandar xDxDxDxD
    hyenka moja,rozumieme si uz ;)xD,ale uznaj ,ze o kolko by to bolo jednoduchsie ,keby info vyzeralo tak ako si to urobila ty :)
     
    Naposledy upraveno: 30/1/19
  11. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    alexandrakerulova00 Ja vim, ze to tam nemas a ani nemuzes, protoze ten cerveny text jsem tam dopsala ja xD Hlavni ale je, ze uz si rozumime... snad? ;)

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 30/1/19
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zdravím, vždyť je to jednoduché jako facka ,-))) nedělejte z toho vědu a zítra se ještě vyjasní ,-))
    Mně nevadí, že akci třeba neudělám celou (není čas), ale hraju a o tom to je, nic nehlídám, nic neplánuji. Příprava a dál už to jede buď slimáčím tempem nebo želvím nebo rychleji. Hlavně se bavte ,-)

    Edit matlafous špatně první šipka, ta patří na čučoriedky, komunikuješ se sestrami ,-))))))
    A vypadá to jako samčí cosi a dlouhé ,-)))
     
    Naposledy upraveno: 30/1/19
  13. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    hyenka,mohla si to nechat tak ako si to mala,teraz to je take skarede xDxDxDxD
     
  14. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    No, tak v mém případě v této akci moc nepomáhá ani vysoká škola technického zaměření (jádro)...xD
    Ono to ale dopadne jistě dobře, neb s našimi zkušenostmi, s pořádnou přípravou na akci, s naší schopností improvizovat a neutuchajícím KFC to prostě nemůže dopadnout jinak...
    Jinak otázka pro odlehčení: Co byste si v reálu dali raději - borůvkovou či mangovou marmeládu?
    Za sebe hlasuji pro borůvkovou!;)

    EDIT (pro Pitrýsek47): Nemusíte hlasovat, jen pokud máte co říci, můžete, ale nemusíte napsat, kterou marmeládu byste raději. Počítat to nebudu a zaplevelovat kvůli tomu foórum skutečně nemá smysl. Jen pokud se k tomu budete chtít vyjádřit...
     
    Naposledy upraveno: 30/1/19
    fany2020, radyn.m a myš59 tohle ocenili.
  15. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    alexandrakerulova00 xD Priznavam, ze to nie je najkrajsie a priznavam, ze ani mne nebylo letmym pohledem jasne to, co je zcela zjevne. Kazdopadne ja se zrovna na tuhle akci tesim, protoze nebude jen o tupem toceni akcni a sbirani padatek, ale aspon trosku o premysleni ;)

    EDIT: Pitrýsek47 xD Ja ty tvoje edity miluju! Jednak na ne vetsinou prijdu uplne nahodou a kdyz uz na ne prijdu, tak maji presne to spravne nacasovani me rozesmat :D
     
    Naposledy upraveno: 30/1/19
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ha, budeme hlasovat a dostaneme banána ,-))
    Každá má svoji specifickou chuť, podle nálady ....koktejl je lepší ,-)
    Hlavně ten ve hře ,-)
     
    Naposledy upraveno: 30/1/19
    myš59, marketka47 a evainfo tohle ocenili.
  17. ojfp.

    ojfp. Pilný autor

    Lenca_85 melu akční na baha, ale i tam mi to blokuje mlýn, neboť krmivo pro pandy, velbloudy, slony atd. hrozně moc dlouho trvá. Škoda, že se nedá posílat více věcí, taky bych někomu udělala radost.
    Optimismus chybí, poslední dobou jsou akce opravdu překombinované a nejlepší jsou 3 najednou :cry:a odměny ne vždy zajímavé.
    Takže do akce opravdu nejdu a pokus se splnit nějaký úkol, i když tam jsou taky dodávky pěkně přemrštěné - některé.
     
    myš59 a matlafous123 tohle ocenili.
  18. Sirovodik

    Sirovodik Rádoby autor

    Je to tedy mix a určitě nezačnu :cry::cry:xDxD
     
  19. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Tak jsem se nechala zlákat a přečetla si, o čem to má být. Jelikož jsem odflákla předchozí tři akce, odfláknu klidně i tuhle.
    Jo - a potěšil mě tvar Tučňáčice. podle vzoru Eskymák-Eskymáčice, tak tučňák-tučňáčice....xD
     
  20. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Taky to mohli napsat tučňák - tučnice. To by byla teprve legrace.xD
     
    Naposledy upraveno: 30/1/19
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.