Mixovací párty (31.1. - 5.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 30/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    sice trochu překombinované, ale na začátek zkusím napěstovat 6000 a k tomu necelých 500 padátek a dál uvidím po víkendu zda to bude chtít přidat nebo bude stačit.
     
  2. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Já dělám každou akci, před akcí nasadim dlouhodobky a rozpěstuju akční se SH. Pak se uvidí;) Myslím si, že mě tahle akce bude daleko víc bavit, než ta narozeninová. Napěstovat 100 000 tisíc akčích kytek mě nejen nebaví, ale připadam si jak deb.l xD Pěstovat do stodoly nepotřebuju, zásoby mam a v družstvu plním jen co se mě hodí. Takže vzhůru do akce:p
     
  3. Cascada75

    Cascada75 Pisálek fóra

    tak já jsem z této akce úplně blbá.Byla jsem ráda že jsem stihla na poslední chvíli aspon 1 stonek a asi 300 hvězdiček mi propadlo.Stonek bych stejně nezískala,ale odměny nás mohli nechat vyzvednout.No nic už s tím nic neuděláme.
    Do akce se vrhnu,ale nebudu to honit.Honila jsem se ted a ještě ted mě z toho bolí hlava.Co stihnu bude.Ale honit se fakt nebudu.
    Mám i rodinu a ta má přednost.
    Takže všem přeji pevné nervy a at se daří.Marika
     
  4. moncicakticha

    moncicakticha Zelenáč fóra

    já akci taky vynechám dodělám si co potřebuji, jinak přeji Všem mnoho úspěchů k plnění této akce.;););)
     
  5. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Jsem unavený, chce se mi tak akorát chrnět a proto zalezu Luciperovi za trůn a budu dělat, že nejsem...
    Akce mne neuchvátila, ale tak nějak mi připomíná tu bavorskou - jsme sázeli sudy a když se naplnil zelím, tož jsme sklidili. Akorát si už nepamatuji tu akční bylinu. A farma vypadala fakt jako šachovnice, neb to různě rostlo, jak jsem získával další a další sudy... Možná ty mixery budou také snadno rozeznatelné.
    Jen tak nezávazně se na akci mrknu a uvidí se.
     
  6. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Přečetla jsem si info a akce mě tentokrát nechává naprosto klidnou. Na farmě i baha jsem vytáhla zvířátka, která nemají šanci se podívat ven a budu vydělávat na hnoji. Pohled na krejcarové konto je více než žalostný, stodola co se týká zvířátek zeje prázdnotou a já nebudu muset týden hlídat hodiny kvůli sklizni. Moc příjemný pocit 8)
    Kdo akci pojede, ať se daří a padá ;)
     
  7. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Koukám, že si budu muset určit na Mýtině lokality, kam umístím "panenské" Mixery (asi tak 4 různá místa - vpravo, dole vlevo, nahoře) a budu postupně v tomto pořadí umisťovat maximálně 4x denně ty "panenské" mixery. Začnu vpravo, o pár hodin později dole, pak vlevo atd. Mezitím budu mixery sklízet, takže po 21 hodinách po 3. sklizni prvních mixerů tyto s klidným svědomím "vykutám" (předtím zkontroluji jeden z lokality najetím myši). Lokality asi oddělím stromy. Jen nevím, co budu dělat, pokud množství mixerů, které bych chtěl umístit na plochu Mýtiny, převýší počet možných míst na mýtině (184). Možná ani nehrozí, že by k tomu došlo, ale jeden neví (prostě jsem to zatím nebyl schopen spočítat). Jestli tomu rozumím správně, nakonec je potřeba mít ty správné mixery, jejichž produkty pak budeme coby finální položku dodávat a doufat v úspěšné splnění akce.
     
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jan.svatek - mít ty "správné mixéry" by neměl být problém, bo mixér můžeš kdykoli zbourat a z krabice, kterou místo něj najdeš v inventáři (zabalený mixér) se ti vyklube další - a možná i jiný a třeba i lepší......to pude ;)
     
  9. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Byt tebou, tak se na to pripravim, protoze podle OFI se 3x sklizene mixery promeni sice na dekoraci bez moznosti sklizne, ale v okamziku, kdyz je zbouras do listy, tak je zas muzes vytahnout jako Zabaleny mixer a ten pojede opet 3x dokola v podobe nektereho z mixeru :D
     
  10. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Taky jsem daněk a zmatený, nevím jestli mám rohy nebo parohy. o_OBudu pilně nasávat všechny rady-i od Honzulky-:p;)
     
  11. JarkaBurka02

    JarkaBurka02 Aktivní autor

    no tak, jak čtu tak nejsem sama kdo je z toho vedle ,také dumám jak se to bude dělat vypadá to pěkně náročné
     
  12. 70zinka

    70zinka Rádoby autor

    Už komplikovanejšie tie akcie nevedia vymyslieť :-D
     
  13. llew65

    llew65 Vážený autor

    Příliš překombinované, to už aby na to člověk měl vysokou školu. Takže další akce, která mne nechává absolutně klidným. Budu si v klidu dopěstovávat chybějící plodiny a nebudu se stresovat, jestli padátka padají dostatečně a jestli to stihnu...
     
  14. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    S nesmírnou chutí vynechávám :D a jedu cochcáky. V Družstvu mám nedodělků šest půlek :cry:xD...
     
  15. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Zpráva pro mé sousedy,akci vynechávám posílejte denní dárky potřebnějším. Jsem na tom jako stělby.
     
  16. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Přidávám se k těm co akci dělat nebudou po té narozeninové nemám chuť ani náladu.
     
  17. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    tu to mate nejako naopak..mangovy ma byt dole a cucoriedkovy v strede..aspon podla mna a vysvetli mi niekto co to je

    30ks alebo 30ks mangovy&cucoriedkovy--co je tych prvych 30ks

    [​IMG]

    evoku57..dik za vysvetlenie,,,ani šalamun by to lepsie nenapisalxDnevsimla som si tam popis kombinacie nikde koktailov
     
    Naposledy upraveno: 30/1/19
    Helena1313, jirinasinova198 a myš59 tohle ocenili.
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    ezzra - to je jednoduché, potřebuješ minimálně 30 toho nebo 30 tamtoho :music:

    Matlafous - taky jsem se teď dopočítala, že stačí dohromady 30, ale ne 15 a 15, ale 30 od jednoho nebo 30 od druhého :)
    ty to máš naštudované, bo akci jedeš, já jen letmo prolétla a tady jsem dedukovala, třeba to i někomu pomůže
    ;)
     
    Naposledy upraveno: 30/1/19
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    evoku57 Na radek potrebuju 10 hv. minci, na dekorky do nej 15, 25 a 35 hv. minci tzn. 85 hv. minci. Odevzdam jednomu zvireti 30 koktejlu (cimz ziskam potrebnych 85 minci) a na druhe se muzu vybodnout, protoze delat obe naraz kvuli radku se nevyplati a radsi budu mixery bourat, abych ziskala tu stavu, kterou chci.

    EDIT: Mam 50:50 sanci, ze se trefim do te stavy, kterou chci (prip. zbouram a postavim znovu), takze udelam 25 mixeru (tj. 25x200 akcni = 5 tis. akcni a 25x16 padatek = 400 padatek), ktere sklidim 2x denne po 2 stavach. Pri minimalnim poctu ziskam jejich sklizni 100 stavy za den a na radek potrebuju 300 stavy.
     
    Naposledy upraveno: 30/1/19
  20. Yfca5

    Yfca5 Pisálek fóra

    Hezky den všem akce je teda hodně překombinovaná a zvazuji zda se zucastnim jen mi upresnete z boruvkoveho sirupu muzu ziskat mangovy koktejl a obracene??? prijde mi to dost nelogicke a taky mi nesedi ty pocty 10 ks sirupu = 30 ks koktejlu??? diky za odpoved ;););)
     
    jirinasinova198 a burds tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.