Mixovací párty (31.1. - 5.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 30/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Atanerka,
    jako vždy většinou do 24 hodin po ukončení akce bývají už nepotřebná vypadávátka, akční rostliny a pomocné předměty vyměněny většinou za BZ a krejcary, budou i mixery vyměněny.
     
    Atanerka tohle ocenil(a).
  2. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Na tajemno v odměnách se mi po této akci tajemná alergie změnila na chronickou.
    Nepovažuji tajemno od lišky a pinguinky za dárek (jako někteří), neboť jsem si ho odpracoval.
    Měl jsem hodně TS a TCH, ale mám tak leda březový a modřínový háj
    a smutečními vrbami bych mohl osázet dva hřbitovy. Na Bahamách asi
    založím výrobnu mýdla, ale nevím, co si počít s muškátovníky. Muďoul se nekonal.
    Z New Yorků žádný poník, spoustu žlutých - křeček 4x, holub, krtek, jap. kapr, barvírna,
    několik oranžových oslů, pávů atd.
    Na Bahamách mě nesmírně potěšil 2x žlutý butik, žl. koberce, mnoho krokodýlů a hlavně
    papoušek ++
    Ocenil bych také přesnější informaci o mixérech. Mohly být klidně na ploše až do večera.
    :D
     
    bubák1960, matlafous123 a Honzulka05 tohle ocenili.
  3. tolca1

    tolca1 Pisálek fóra

    tak kolegyni z plochy mixery zmizeli...mě ne, mám je tam ještě ted - po výměně co s nimi???
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  4. zvoneček

    zvoneček Aktivní autor

    tak já to mám stejně a k tomu ještě blahovičníky a wistárie,mandloně, dokonce hrušku, vše xl, žlutou mlékarnu, nic z toho, co nemám ani v jednom kousku.O kole neštěstí ani nemluvím, už mi vůbec nic nenabízí a když, tak padne opět parfém, ponožka nebo první položky z řemesla.
     
    bubák1960 a Honzulka05 tohle ocenili.
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tolca1 - a zbourat do lišty ti nejdou ?

    Mixéry odeberou scriptem, ale kdy přesně zatím nevíme.
     
    Honzulka05 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Sovinka
    No zrovna ke mně byli docela štědří!Hafo TS, z toho: zebra,morče,skvrnitá vrba,pouštní růže atd. spousta oranžovejch chlívků, XXL stromků, PL,ZB,hvězd....!Takže těch 44 nevyužitejch pokusů zamrzí!:sleepy:
     
  7. tolca1

    tolca1 Pisálek fóra

    Děkuji za odpověď...sklidila jsem do lišty...ale je mi divné, že v jednom to zmizí samo okamžitě po ukončení akce a mě to tu straší ještě víc jak 24 hodin po konci
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  8. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Kaolín11, jj tak tohle chápu a rozumím. Tož to si zase můžu pro sebe leda tak povzdychnout - ta náhoda...
    Zase si ale musím pochválit, že jsem z asi 8 darovaných TCH na mořské poníky dostala první oranž. tygry a to je moc krásný chlívek, a jedny oranž. kondy, takže úplně ztracená akce to nebyla.
     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tolca1 - možná se jim něco nepovedlo - čerti vědí, informace zatím nemáme. Koukala jsem, že se už proměnily akční, padátka a šťávy.
     
    jirinasinova198 a Honzulka05 tohle ocenili.
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Náhodou,také jsem si nechal dva kousky na památku![​IMG] Ať se s tím RT nějak popere!xD
    Pokud náhodou zůstanou,použiji je jako překážku staviteli!8)
    GordonSargent Hmm,to je divný že obrázek nevidíš.Nejedeš náhodou v Google? Už dříve se mi zdálo,že má s obrázky problémy!:eek:
     
    Naposledy upraveno: 6/2/19
  11. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    kaolín, sice obrázek nevidím, ale předpokládám, že jsou tam mixéry a nejsem ve stavu, že zrovna ty bych chtěla ještě vidět, s ohledem, že šly umístit jen na mýtinu. Jen by mě zajímalo, jestli to s nimi bude jako s katalpou, ta taky zůstala na ploše a než ji zavedli jako strom do hry už jsem měla ve stodole slušnou zásobu:)
     
    Naposledy upraveno: 6/2/19
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zkouším systém, mám na mýtině taky 4, myslím, že dokud je nezabalíme, na ploše zůstanou ,-)))) nebo taky ne, včera z polí zmizela akční ,-)
    Ze zásob vše proměněno.

    Edit: Sovinka, mixéry ne, ty jsou v dekoracích ,-)
    Jeden jsem zasadil, uzrál ,-)
     
    Naposledy upraveno: 6/2/19
  13. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Pitrýsku, ze zásob myslíš jako i zabalené mixéry? Mám proměněné šťávy a akční s padátky, krabice mixérů stále čekají...
    [​IMG]
     
  14. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Taky zkouším systém, jdou i ze skladiště znovu vybalit.

    [​IMG] [​IMG] ani náhodou nebudu mýtinu znova
    bourat.....

    edit: a taky to odpočítává jeden floren za okamžitou sklizeň xD

    Kaolín, jedu v Googlu, před tím jsem měla FF a tam to zlobilo ještě víc.
     
    Naposledy upraveno: 6/2/19
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Čáry máry fuk a jsou mixéry pryč i z mýtiny ,
     
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pitrýsku, ale když jsme museli čekat tak dlouho (já teda měla zabalené v liště, aby mýtina fungovala), mohli na těch bodech trošku přitlačit... 8)
     
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Něco mi RT nechal na památku! [​IMG] 8)xD
    Skali
    Tak to jsem nějak přehlíd,díky za upřesnění!;)
     
    Naposledy upraveno: 8/2/19
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11 - to je v pořádku, tyto bedny nám zůstavají.
    mixpártybedna.png
     
    Pitrýsek47 a Honzulka05 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.