Mixovací párty (31.1. - 5.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 30/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    xD no nazdar, obyčejně po přečtení popisu akce vím co a jak, ale tady "Som z toho voľako zmätená" ... dám tomu klid, vrátím se do pracovního procesu a večer na to kouknu znovu ;)
     
  2. elbedna

    elbedna Vážený autor

    Nooo nazdar. Zatím z toho mám guláš.
    Uvidíme až to začne.
     
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    pepino1972 Jediny, kdo se momentalne chce a rozmnozuje, jsou moje cichlidy - uz hodinu koukam na perlovky rude, jak lepi do radku jikry z boku na kamen ;) Farmu bych hrala od rana do vecera na plny uvazek, jak to po nas momentalne RT vyzaduje byt treba osamely duchodce nebo invalida, coz nejsem a muj svet neni jen farma a ja uz ji vic casu obetovavat nebudu (a napul veci delat neumim). A protoze to zacina byt neunosne a kdyz to nejde ze strany RT jinak (nez do kopru), tak to pujde jinak z te moji.

    kaolín11 Pokud ty nahodne mixery zbouras a znovu postavis, mas sanci dostat jiny druh, jestli jsem to spravne pochopila tzn. mas sanci ziskat i technicky, ktery dava 2 stavy.

    Pokud mixér zbouráme - bez ohledu zda po využití všech tří sklizní nebo dříve - uloží se do inventáře mezi dekorace jako předmět Zabalený mixér. [​IMG]
    Ten lze znovu umístit na Lesní mýtinu, po uplynutí 10 minut lze Zabalený mixér sklidit (sklizeň lze okamžitě dokončit za 1 Floren). Po sklizni získáme 500 BZ a předmět se přemění na jeden z pěti mixérů uvedených výše.
     
  4. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Taky si dám oddech.Proč? To už je tu několikrát napsáno.
     
  5. vladca

    vladca Stará škola

    Mne ich prepadne 741 (v predposlednom vrhu som sa katastrofálne uklikol na násade) >:( a 50hv je tým pádom v ťahu
     
  6. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    Tak zase zamotaná akce. To nemáme nárok na odpočinek ani jeden den? Já vím, že ji dělat nemusím, ale když už akce běží, tak to nedokáži se na ni vykašlat. Všem hodně štěstí!!!
     
    Naposledy upraveno: 30/1/19
  7. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Tady někdo bumbal více koktejlů než je zdrávo...... proč je to tak překombinovaný?
     
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, po najetí kurzorem na mixér uvidíš v tooltipu, kolikrát lze ještě sklidit (jako třeba u horkého elixíru) ;)
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Skali
    Si dělaj srandu?!? To jako mám zkoumat každej mixér?Nešlo tam dát třeba nějakej vykřičník?!?:eek:
     
  10. bloboj

    bloboj Pisálek fóra

    tak to mi trpaslíci máme rozhodování jednoduchý, jako každej rok, když se blíží svatýho valentýna, popadne naše veličenstvo apetýt na ženění a my musíme vyrazit ukecávat nějakou krásnou a bohatou, aby si vzala starýho a lakomýho trpaslíka, raději bychom ve sluji mixovali, až by se z nás kouřilo, ale vrchnost je vrchnost, zlý jazykové tu sice šířej podvratný řeči, že bychom ho mohli oženit s tou jedovatou anakondou a byl by klid, ale ta pranice o trůn, co by pak nastala, to by žádnej klid nebyl. Tak hodně štěstí těm, co mohou mixovat a držte nám palce, ať něco ulovíme.
     
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jéééé jak já mám dobrý pocit, že nebudu zkoumat žádné mixéry xD už jen kvůli tomu, že se pěstuje 6ti hodinovka tak bych do toho nešla a ještě takový galimatiáš a takový kvanta rostlin a padátek :p jak já se těším na expertní plodiny

    Bloboj - lovu zdar xD budou i jiné akce
     
  12. marian.rom

    marian.rom Perspektivní autor

    Teda po přečtení a po předchozí náročně hledací akci mám z toho mixér v hlavě. A protože jsem otrok, co dělá vše tak jako vždy do toho jdu. Ono se to pak nějak vsákne ale nyní nemám sílu.:eek::cry:
     
  13. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    Zkusím a uvidím,jak to půjde ,či nepůjde;)
     
  14. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tak tohle někdo řádně přemixoval.Dávám všude zvířátka a odpočívám,nejsem otrok.Má to být zábavná a odpočinková hra,ale to už zdaleka dlouho není.Určitě to není první a taky poslední akce,kterou vynechávám.
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Kaolín11 - vykřičník tam bude, až to bude připravené ke sklizni. Vymysli něco jiného :p
     
  16. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    Lidi, ja bych to s téma mixerama nevidela tak zle ;) Da se sklidit a postavit kdykoliv, tak na co hlidat, kolikrat uz se sklidil? Ano, ze zacatku to nebude uplne idealni, ale ja bych to videla na první ranni sklizen zbourat komplet a dat znovu ;) Vzdyt to tak vesmes i vyjde - 3x7h - 2x sklidit přes den a treti sklizen rano, pak komplet zbourat a jedeme nanovo. No stress. Akce je sice trosku prekombinovana, nicmene mi buhvijak narocna proste neprijde. Trocha pestovani na dvou plochach (padatek vypadne nejspis na první sklizen do zacatku dost a dost, no a tech mixeru taky nebudou potřeba miliony, když budou produkovat v podstate po celou dobu. pocitat se mi to nechce, kolik presne je třeba a pod, navíc každý bude mit jiné podmínky, ja třeba na mytine rozhodne nezbouram obrstromy. Musí stacit cca 2/3 plochy. Pokud ne, smula. Kazdopadne mi akce vazne moc narocna neprijde. Jako třeba se pletu... :-D Ja do ni rozhodne jdu ;)
     
  17. ojfp.

    ojfp. Pilný autor

    Ahoj, k dodělání akce, která dnes končí mi chyběly dva pokus, a to mě dost naštvalo. A když se podívám na dlouhý popis akce, která začíná zítra, tak docházím k závěru, že akci dělat nebudu. Nevidím tam nic extra co by potěšilo, takže si v klidu budu doplňovat stodolu.
    Mám pocit, že schválně vymýšlejí akce s mletím produktů, aby nám blokovali mlýn a my pak museli kupovat SK.
     
  18. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Zebrička mi posledne unikla a tu nám ponúkajú ďalšiu šancu na ňu, síce len vo forme "záhadna", a nie na istotu - no skúsim, či sa pošťastí.
     
  19. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    ojfp. proc mas pocit, ze mas blokovany mlyn na SK? Vdyt většina produktu se da mlit i na baha - ja to jinak nedelam, pokud to jde, do akci melu na baha mlyne a mlyn na farme mam volny na SK. Skoda, ze se neda posilat prebytky, me z minule akce prave 2 kousky zbyly navíc :-/ Hned bych mela vetsi radost, kdybych vedela, ze nekomu pomohly

    Mno a prijde mi, ze je tady nejak malo optimismu a nadseni :-D Porad premyslim, jestli není nekde ukryta nejaka podpásovka, které jsem si nevsimla :-D
     
  20. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Zatím jsem jelen, srnec a daněk dohromady, uvidím, jak se to rozjede, zatím po prvním přečtení jsem vedle. Jára
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.