Mixovací párty (31.1. - 5.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 30/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Vynechávam a budem si plniť stodolu.Náhodné odmeny a tajné tie mať nemusím.A o ne sa usilovať tak to teda nie a ešte raz nie.Akcie si dávno vyberám ktoré budem robiť a ktoré nie;);).
     
    Naposledy upraveno: 30/1/19
  2. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Tato akce mým soukromým sítem propadla,mnoho povyku pro nic(nebo pro málo),nehru,nehru.Přemýšlet nad prkotinami mě nebaví,mám jinou práci.Všem,kdo se zúčastní,přeji štěstí ve hře a padátka ať jen prší!Zlomte vaz!
     
  3. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Taky tentokrát vynechávám. Zkusím něco doplnit do stodoly. Škoda, že nedali tu prodlouženou děsivku k téhle akci, využila bych ji mnohem líp než prve :)
     
  4. dismirus

    dismirus Vycházející hvězda fóra

    Akci nedělám, naprosto zbytečná a nemotivujíci.
     
  5. alloha8

    alloha8 Perspektivní autor

    Také tuto akci vynechám. Stodola je prázdná, tak alespoň trochu doplním zásoby.
     
  6. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Akce stíhá akci, žádný odpočinek,o_O a zase jen dolovat z lidí peníze (zase suprové balíčky)o_OAkce překombinovaná:oops:Zajímalo by mě, která koňská hlava to vymýšlí:mad:
     
  7. -popelka1-

    -popelka1- Vycházející hvězda fóra

    To je škoda z víkinskej ságy mi propadne 121 hvězdičkových mincí které sem pracně na zbýrala byla by jsem radši jich převést do další hry.
     
  8. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Já akci dělat budu ale nebourám, kam dojdu, tam dojdu. Většinou se mi líbí, když jsou akce spestřené nějakým zádrhelem ale tentokrát to připadá překombinované i mně. Uvidíme, jak to bude vypadat v praxi.
     
  9. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Na mne uz si nema RT co vzit, pac uz mi preskocilo, takze si do konce zimy jeste poradne zahraju a pak adie :p
    Jdu do toho xD
     
  10. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den :) tak vážně chaos a jestli jsem pochopila správně, od medvěda Berisa získám náhodně vylepšené mixéry, které dodají různé šťávy (jen 3x) pak zbourat, nasadit a jede se nanovo. Z nich se melou kokteily do úkolů dvěma krasotinkám :p ale mixéry jdou posadit jenom na lesní mýtinu a pro mě je mýtina s obr stromky tabu .... no je tam stoneček, takovej trošku nemastnej ... asi pro ty náhody, z kterých ho získáme ... se raději vrhnu na úkoly v družstvu :p. Předešlá akce mě stačila, první vynechaný úkol po rocích ... ale i KFC je tentokrát potichu xD
     
  11. krtekradek73

    krtekradek73 Obyvatel fóra

    Narozeninová akce kombinovaná s Ingrid a děsivkou byla náročná, bavila mne, ale nutně potřebuji odpočinek. A mixovací akce obsahuje několikero druhů náhody, kterou nesnáším, ani v odměnách jsem nenašla konkrétní věc, která by mě přesvědčila. Takže přesunu pozornost zpět do družstva, tam je pořád co dělat.
     
  12. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Také jsem na první přečtení nějak vše nepochopila. Snad to nebude tak složité, jak to na první pohled vypadá. Začnu a uvidím, jak to půjde, přestat mohu kdykoli.
     
  13. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Ahoj,jsem nějaká unavená z končících akcí,a chci si odpočinout.Spousta náhod mě také neláká.
    Dávám si pauzu a jdu doplnit stodolu a energii a splnit nějaký úkol v družstvu.
     
  14. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Dám si pauzu,opravdu tentokrát nezačnu a budu se věnovat družstvu,už si to zaslouží;)
     
  15. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    Matlo,to jako vážně?Bude nám smutno..to jako že se chceš a budeš rozmnožovat nebo Tě farma už neba?
     
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Byl jsem na návštěvě u západních sousedů a vládne tam nadšení jako u nás.xD
    Jinak stačí napěstovat maximálně 26.800 akčního a napadat 2.144 padátek.Vše prej záleží na mixéru.(bez záruky):eek:
    Takže:
    S chutí do toho a půl je hotovo!o_O
     
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11 - teda, váhala jsem, jestli si nemám vzít volníčko a jen se tak poflakovat. Ale nalil jsi mi optimismus do žil a jdu do toho :D
     
  18. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Kaoline, 27 tisic akčního na dvou plochach? Tos radeji nemel psat :D. Ja do toho jdu, ale taky mne z toho boli hava. Byla jsem dnes na pohovoru, uz z toho mam hlavu jak patraci balon a do toho toto. Zda se mi to prekombinovane, ale treba to tak nakonec nebude. Nicmene dekorace, co po tretim sklizeni musim sbalit a zase nahodit na plochu, to je zly sen. Nebavi mne to hlidat ani u tech dekorek, co davaji treba 20xbednu a pak nic. Je to otrava!
     
  19. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Akci pochopitelně nevynechám, nicméně rozpěstování bude tentokrát pomalejší, neboť budu na narozeninových oslavách 60tin (kolega) a 50tin (kolegyně).
    Jediné, co jsem pochopil, že
    1) Baha se to týkat nebude
    2) Akční plodina (6h) se bude pěstovat jen na HL a DL.
    3) Mýtina bude vyhrazena pro Mixéry v různé fázi vývoje (to bude síla orientovat se, který mixér je funkční a který dává již jen BZ - bude to nějak rozlišeno?)!
    4) Náhoda bude hrát poměrně velkou roli - snad občas ve prospěch hráče.
    5) V cenách další upgrady jednotlivých dekorací => po sestavení je již zcela určitě nikdy nebude možno darovat během OaD.
    Asi nebudu sám, kdo se domnívá, že se autorovi akce v hlavě někam zaběhlo jedno z koleček a jel na nouzový převod. Někdy mám pocit, že bychom u některých akcí (jinak označovaných jako "střední" či "lehké") potřebovali kromě návodu v popisu akce i nějaký navigační prostředek či odborného asistenta. Asi se během akce ukáže, že to nijak složité není, ale po prvním čtení mám neodbytný pocit, že současný (možná nejen herní) svět již není pro mě...
     
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Také jsem nepobral,jak přišli na tyhle počty.:music:
    Na první sklizeň jsem dal všude stromy.Zbytek se doladí po začátku akce!:)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.