Mistři sýraři II (17.3. - 23.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 16/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    měsíční květina: Mám 0. Ideální stav 364. Plním na 0% Hotovo 0%-nasázeno na noc
    ranní červánky: Mám 2165. Ideální stav 832. Plním na 260,2% Hotovo 13,5%
    kužel zářící: Mám 156. Ideální stav 47. Plním na 331,9% Hotovo 17,3%-tassadar11 pýsal že je potřeba 150 za den a to už mám tudíž můžu jít spinkat jupí dobrou noc všem:p
     
    Naposledy upraveno: 18/3/15
  2. Basted23

    Basted23 Perspektivní autor

    Bohužiaľ, opäť prehnané množstvo potrebných akciových plodín. Pre jedného zamestnaného človeka dosť veľký stres. Pevne verím, že z tých tajomných odmien nebudú ďalšie oranžové kone a žlté kurníky. To by ma asi dosť demotivovalo do ďalších podobných akcií. Keď už človek maká, nech aspoň tá odmena stojí za to a nie za....
     
  3. svj1

    svj1 Pisálek fóra

    zdravím všechny natěšené hráče akce vypadají pěkně jenom nevím nemohu najít Maté
     
    Trepifajksl a Hrnkajda tohle ocenili.
  4. m2707

    m2707 Znalec fóra

    svj1- maté je plod stromu cesmíny,kterou získáš v 8.místnosti na Baha
     
  5. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Dnes jsem udělal, co se dalo a zítra zase pokračování ;). Kužely padají pěkně, takže teď si nějak dobře naplánovat otočky akčních a bude to v klidu :).

    měsíční květina: 996 / 7000 ( chybí 6004 )
    ranní červánky: 2205 / 16 000 ( chybí 13 795 )
    zářící kužel: 204 / 900 ( chybí 696 )
     
  6. evalumar

    evalumar Vévoda fóra

    svj1:
    Zdravím, poslyš, ať hledám, jak hledám, nikde v akčních úkolech maté nevidím, takže tento tvůj příspěvek je regulérní OT. Odpovídat ti už nemusím, to už za mne udělala ochotná spoluhráčka. Příště se, prosím, obtěžuj do správné sekce Všeobecné dotazy nebo Nováčci. Jsou na fóru viditelné pouhým okem. Děkuji.
     
  7. irja2010

    irja2010 Pisálek fóra

    zdravím, jsem nějak zmatená - kde vezmu zen pandu a pandu na chůdách. díky
     
  8. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    Ahoj irja2010
    Pandy se dají šlechtit na Bahamaramě. Musíš mít šlechtění aktivované v chrámu. Pak je můžeš šlechtit a tudíž i kupovat na trhu. Jinak to nejde.
     
  9. evalumar

    evalumar Vévoda fóra

    irja2010:
    Zdravím, to jsou šlechtěné pandy a šlechtění pand se zvlášť odemyká za zlaté banány v Opičím chrámě. Ale pokud na to nemáš dost banánů, můžeš udělat jen stříbrný úkol a ty se šlechtěnými pandami prostě přeskočit a jít rovnou na další úkol.
     
    babioli a mirae tohle ocenili.
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Dnešek končím s: 400 kužely,2.086 květinami a 7.632 červánky. Jedu bez mazlíků a marmelád navyšujících BZ.Jediné co mám aktivováno (náhodou) je řádek s květinama v nebi.Spotřebováno kolem 2.000 ks SH.:)
     
  11. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Farma oděná do nočního osiva , zvířátka nakrmená , já ještě doposlouchám moji zamilovanou písničku
    od Bellamy Brothers , Paulette Carlson - I Need More Of You a zapadnu do pelíšku.
    Já a moje zvířátka přejeme všem krásné spaní až do svítání .

    [​IMG]
     
  12. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak teprve rozpěstovávám (bo mám odpolku). Komínů vylítlo 147, což by šlo, ale s akčníma jsem oproti některým značně ve skluzu o_O Vybagrovala jsem všechny pěstební plochy a při představě vracení farmy do původního stavu je mi poněkud mdlo :oops:. Chudák mýtina, vypadá jak po útoku dělostřelecké divize :wuerg:. A takový hezký to tam bylo, chjo :cry:
     
  13. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Ahoj všem, já mohu plnit jen stříbrný, tak hurá do toho:)
     
  14. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Tak večer jsem věnovala balení a za chvilku odjíždím na třídenní seminář. Děj se vůle boží, jak to s akcí dopadne, uvidíme. Beru s sebou notebook, internetové připojení tam je, tak snad bude chvilka, abych sklidila a zasela. A když ne, svět se nezboří.
    Momentálně jsem na tom po ranní sklizni takhle:
    M.květina: Mám 1845. Ideální stav 847. Plním na 217,8% Hotovo 26,4%
    R.červánky: Mám 3470. Ideální stav 1936. Plním na 179,2% Hotovo 21,7%
    Kužel: Mám 230. Ideální stav 109. Plním na 211% Hotovo 25,6%

    A všude zaseto. Na to, že neuplynulo ještě ani 24 hodin od zahájení akce, to docela jde.

    Tak tady nezlobte a hezky pracujte, budu vás občas kontrolovat;)
     
  15. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Druhý úkol hotový :)

    Farmerama 95+ *** Bahamarama 228+
    farmařím od 5.10.2010
     
  16. xxsoptikxx

    xxsoptikxx Obyvatel fóra

    První úkol hotový.Kvůli nočnímu sazení jsem málem zaspala do práce. Asi bych se nad prioritami ve svém životě měla vážně zamyslet. :D:p:wuerg:
     
  17. nanyblacks

    nanyblacks Vážený autor

    Ahoj, taky mám první dva úkoly hotový. N.
     
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    xxsoptikxx tak to je tedy masakr!xD Už sem se dlouho tak nezasmál! Ale na druhou stranu přece farma nebude zahálet !xD
    K akci, padá to velice slušně i z malých políček,co jsem si tak všiml i 10 ks z jedné plochy akční plodiny!
    Kužel 493 ks, květina 4.410 ks a červánek 8.794 ks :)
     
  19. Rechtarka

    Rechtarka Rádoby autor

    dá se něčím urychlit růst akčních květin? Myslím tím jako produkty nebo skřítkem?
     
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jedině SH a k tomu slupnout vánočku a nevinnost + aktivace řádku v nebi!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.