Mistři sýraři II (17.3. - 23.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 16/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. toibf

    toibf Rádoby autor

    tak se mi zadařilo a místo akčního kvítku, jsem zasadilo proso, ještě že má tak krátkou dobu růstu

    jana563: díky, udělám
     
    Naposledy upraveno: 17/3/15
  2. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    pro toibf.
    Přetáhni si akční kvítí do oblíbených a nemělo by se ti to už stát;)
     
    Bagíra77, Hrnkajda a pajaable tohle ocenili.
  3. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Tak já jsem konečně dodělala level na Baha a získala jsem potřebné banány, abych mohla aktivovat šlechtění pand.
    Teda lidi, to byl šok, když jsem zjistila, že k tomu potřebuju i 200 florenů, které nemám.>:(
    Tak se teď ve mně pere skrblík s chamtivcem, který by chtěl podivuhodné výběhy. Musela bych nakupovat za koruny, poprvé, co farmu hraju. Zatím vyhrává skrblík, řve, že nedá a nedá. :p
    Vidím to tak, že počkám co mi padne z prvního výběhu za stříbrný úkol. A jestli to zase bude nějaký žlutý chlívek, tak ať si ty zbylé výběhy RT vetkne za klobouk.:sleepy:
     
  4. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    -wiolan- k tomu ale nepotrebujes i 200fl. muzes si vybrat, zda aktivujes za ZB, nebo za fl ;)

    ja uz pandy nastesti odemcene mam, ale nemam slechtence :-D ty ale nakoupim, zatim rozpestovavam

    -wiolan- za malo ;) hlavne ze je skrblik uspokojen :) Ja bych se taky hodne rozmyslela, jestli mi to za 200 fl stoji :) A kdybys je vyhodila zbytecne, byla by to skoda ;)
     
    Naposledy upraveno: 17/3/15
  5. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Lenka_85

    Moc ti děkuji za upozornění. Zřejmě soudruzi někde udělali chybu, protože ačkoli jsem měla 21 banánů (potřebných je 20), stále mi to tlačítko svítilo šedivě. Proto jsem si myslela, že musím mít i floreny. Takže jsem teď restartovala hru a už mám pandí šlechtice. Díky za radu. Skrblík chrochtá blahem, že nemusel sáhnout do peněženky.xD
     
  6. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Ahojky a krásný večer všem. Tak jsem to vše měla krásně nalajnované , rozpěstovala, sklidila a pak nám vypli net , pak zase naskočil a zase nešel....krásně mi dnes někdo chtěl zacvičit s nervovou soustavou . A pak se divím , že je problém na poli xD.

    [​IMG]

    Už ale makám , nechala jsem ze stájí moje vlčí oblíbence , růžového chameleona, bio-lep,ptakopyskla a šnorchl , KIVI,svoje růžovky od oslíků a kotláren a i tak myslím, že to stačí, políček bude dost.
    Jen nechápu, když dodáváme produkty z Baha, proč není možnost pěstovat i tam ....a kdo ví, ten to nepoví xD. Tak čiňte a ať vám to odsejpá .
     
    Naposledy upraveno: 17/3/15
  7. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    taky dávám akční do oblíbených a přesto,že jsem klikla na oblíbené akční ,skočily tam jahody , naštěstí to byly velké pole ,tak jsem to oželila a zrušila a stalo se mi to dnes dvakrát , podruhé tam skočilo proso:( ale jak to tady pročítám přičítám to blbnutí serveru;)nějací šlechtěnci mi chybí ,tak uvidíme jak to dopadne
     
  8. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    tak jarních kvítek přes dva tisíce .... nočních necelých čtyři sta a zaseto na hl. a necelé vedlejší :) ... ještě udělám dvě otočky nočních [​IMG] ... ušetřila jsem 4 000 SH a to je fakt tempo xD [​IMG]
     
  9. artex

    artex Perspektivní autor

    - jsem se nepřipravoval a vypadlo 120 kuželů... akce půjde hladce:)...
     
  10. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Taky bych přivítala raději možnost pěstovat akční plodiny na Baha, klidně namísto mýtiny. Na mýtině mám zvířátka a hrozně nerada chlévy a výrobny bourám.
     
  11. slootr

    slootr Baron fóra

    Mýtinu zatím nebourám. Rozhodnu se v pátek, podle toho, kam to na zbytku těch dvou ploch (na divošce mám dost stromů) dotáhnu. Kdyby to vypadalo nějak beznadějně, tak do toho holt vlítnu s buldozerem.
     
  12. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tak já měsíčních kytiček mám přes 1500,červánků kolem 2000 a všude zasazeno,komínů přes 200 a konto vyšší víc než o dva melouny a tak to mám na všech farmách,jsem nadmíru spokojená.;)
     
  13. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    První úkol hotov ;)

    Farmerama 95+ *** Bahamarama 228+
    farmařím od 5.10.2010
     
  14. Mersi7

    Mersi7 Stálice fóra

    Krásný večer všem...tak mám konečně rozpěstováno...vybouráno co se dalo,ale něco důležitého jsem nechala...zasázeno nikde mám na plochách ještě oves:music:
    Měsíční květina:1493
    Ranní červánky:1381
    Zářící kužel:213
     
  15. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Právě jsem zchudla o 480 tisíc. Nakoupila jsem potřebné pandí šlechtěnce. Skrblík buší hlavou do zdi a prý nebude spát.
    [​IMG]
     
  16. naruto2002

    naruto2002 Vycházející hvězda fóra

    Ahoj,něco mám napěstováno,na noc jsem dala karafiát,ptž zítra se na farmu dostanu až po šesté večer,chci vydržet,jestli napěstuju a pak dodám celou akci najednou,ale jak se znám ,tak začnu dodávat,ptž to nevydržím,jak malý děcko,ach jo:)
     
  17. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Na mytinu jsem nesahnul, na Baha vim ze nejde, doba delsi je jen 6 hodin... no neni to dobry, na noc akcni nedam a tak pujdu kouknout, kolik vlastne mam policek... z karafiatu a dalsich veci padlo 90 kuzelu pri startu, to je dobry... no jen ten divnej cas dvou akcnich nesnasim, premyslet co zrovna muzu hodit do ukolu, ze?

    Vypadavat ma 150 kuzelu/den, v tuto chvili ma byt 43 ([0.ukol]+43 ) nebo chybet 857, mam 139 (chybi 761 ), mam 15% hotovo.
    Stav mesicnich : idealne 334 kusu (1167/den, [0.ukol]+334 kusu ), mam 0 z 7000 (0% ).
    Stav cervanku : idealne 762 kusu (2667/den ), mam 111 z 16000 (0% ).
    Zatim uplynulo 4% casu, zbyva 137 hodin.
     
  18. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    Dobrý večer. Tak mám ozpěstováno, ještě sklidím červánky o půlnoci a pak na noc šoupnu noční květinu, ráno v 6:30 vstávám, takže je sklidím a šoupnu je tam znovu. Až se vrátím z práce, tak otočím červánky a tak pořád dokola. Kuželů mám zatím 133, myslím, že to bude pohoda klídek a tabáček. Nechť se Vám všem daří. Já tentokrát odolám a napěstuji, doplním až vše najednou.
     
  19. antigona00

    antigona00 Perspektivní autor

    Kužely? Ať na to hledím jak hledím, já v tom vidím tak akorát vánoční františky a moje dcera komín atomové elektrárny :)
     
  20. laumars

    laumars Aktivní autor

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.