Mistři sýraři II (17.3. - 23.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 16/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    na demnou nestál a klikla jsem ráno u kávičky na kombajn:(
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  2. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    Z kouzelných stromů vypadávátka nevypadátkují????????
     
    Hrnkajda tohle ocenil(a).
  3. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj ja-pe, síce som neskúšala, kedže ešte nemôžem, ale podľa toho, čo mi ukazuje, tak by mali ako vždy pri vypadávatkách
    [​IMG]
     
    Hrnkajda tohle ocenil(a).
  4. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Z kouzelných stromů vypadávají kužele
     
    Hrnkajda tohle ocenil(a).
  5. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    K akci jsem se dostal o více jak hodinu později, takže teprve rozpěstovávám, ale byla skvělá příprava, takže vypadlo 141 kuželů, což je super :). Akce vypadá celkově docela dobře, ale bude to chtít uvolnit skoro celou farmu na pěstování, protože je toho potřeba docela hodně ;). Nechávám venku jen pár stromů na baha a pár chlévů na farmě :p.
     
  6. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ahojte u mě jako vždycky ze všech ploch a stájí vypadlo 101 kuželů. Měla jsem karafiaty a ječmen, na Baha zázvor, vyšší nemám. No uvidíme:cry::p;)
     
  7. jaji

    jaji Vévoda fóra

    nevím proč, ale do akce se mi moc nechce... vždycky jsem se na akce moc těšila, ale ono to bude asi i tím, že jsem nemocná a v teplotách se špatně farmaří...
    všechno má na akci sice připravené, ale energie chybí...:sleepy:
     
  8. Monicka79

    Monicka79 Vycházející hvězda fóra

    jaji nejsi jediná ani mě se už moc akce nechce plni a tuto mile ráda vynechám a přemýšlím že si dám i modní dovolenou.Abych si od farmy odpočinula a snad až se vrátím tak mě hra znovu chytí,ale nějak tomu moc nevěřím :oops:.
     
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Zrovínka jak na potvoru jsou třeba vypadávátka jen do stříbrných cílů :music:
     
  10. toibf

    toibf Rádoby autor

    Tak jsem se dostala k pc až teď, po sklizni 120ks vypadávátek, jinak rozpěstovávám, akci bych si ráda splnila celou, pandy jsem si aktivovala, tak počkám, zda nebude náhodou BB, jinak je našlechtím o víkendu. Všem přeji příjemné farmaření.
     
  11. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Mám 131 komínků a rozpěstovávám.
     
  12. m2707

    m2707 Znalec fóra

    Zuzka43- ty jsi ale negativka. To to chceš otrávit začínajícím hráčům? Vždyť do začátku 73 kuželů není špatné- ještě 27 a máš, co se týká kuželů, splněný 1.úkol stříbrný. Na noc dej dlouhodobky a ráno uvidíš. Nehledě na to, že máš před sebou ještě 6 dní. Tak se hezky usměj :Da buď ráda, že máš to štěstí si hrát, někdo nemá ani na jídlo, natož na počítač.:(

    Pro všechny uplakánky, kteří tu pláčí, že nebudou akci plnit, protože nemají potřebné stromy apod. To přece neměl a nemá nikdo, když začínal a začíná. Nechte toho pláče, nebo budu brečet také.:cry::cry:
     
    Naposledy upraveno: 17/3/15
  13. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Zuzka 43: ahojky ... vůbec nevěš hlavu ... já mám jen 67 kuželů a vždy akci splním ( snad i tuto xD ).. sklízím klasicky ráno a nečekám s tím na začátek akce ... a to mám vždy plnou lesní obr stromečků a nej zvířátek :p ... no teď to bude mnohem těžší bez Baha ....
    .... no raději si začnu držet palce xD xD [​IMG]
     
  14. Lomnička

    Lomnička Rádoby autor

    Tak jsem si chtěla vyšlechtit 3 divoké osly ze základních, a byly DVA! přeskoky, na nákladní osly. To mě podrž, tato akce běží v režimu Babyboom?
    Tak jsem nákladní prodala a šlechtím znova dva divoké. :)))
     
  15. hroudov

    hroudov Komisař fóra


    no nevím jak se k tomu kdo staví, ale pokud nemám potřebné stromy atd, těžko mohu plnit úkoly, takže do akce nejdu.......:cry: a ten kdo to má, tomu se to snadno mluví, že....;)
     
    -Jara05-, Simissek a evainfo tohle ocenili.
  16. slootr

    slootr Baron fóra

    Ajajaj, právě jsem chtěl dát akční na Baha a zjistil jsem, že tam nejde. Takže to budu muset přehodnotit, nějak jsem počítal, že pude všude jako poslední dobou vcelku pravidelně. No nic, znovu to jdu spočítat.
     
  17. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    hroudov: Teď nevím jestli to myslíš vážně, nebo jen Twin prudíš? :-D Ikdyž nemáš stromy z TS, tak se plody dají koupit na trhu. Těch pár kousků nestojí majlant. Šáhni do kasičky a nebuď skrblík :-D A i pokud je to nad tvoje síli, tak všechny stříbrný úkoly jsou jen na akční a vypadávátka ( ty snad máš? ,-D ) a máš nálepku, dekorky i stonek. Zlato a diamant uděláš jen třeba na nádržky nebo po čem toužíš. Myslím, že je akce dobře rozvržená do úkolů a dají se získat slušné odměny.
    Ať nejsem mimo mísu: ranní 1097, měsíční 2616, kužel 292.
     
    Naposledy upraveno: 17/3/15
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Akce jinak na pohodu.Zatím 255 kuželů,1.488 květin a 2.053 červánků.Zatím jedu na polích 2x1 kvůli úspoře SH a také kužele padají o něco lépe než z malých políček!:)
     
  19. .Večernice.

    .Večernice. Obyvatel fóra

    U mne se to rozpěstovávalo úplně super, včera večer jsem si na kole štěstí za párty lístek vytočila 100% do stodoly takže super, akce dobrá, šlechtěnců bylo dost, rostlinky napěstuji, vyskakovátka určitě napadají a odměny dobré(jen chybí nějaký ten kupon na pomocníky), akce se mi líbí
     
  20. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    měsíční květina: Mám 315. Ideální stav 210. Plním na 150% Hotovo 4,5%-tak ta pujde na noc
    ranní červánky: Mám 483. Ideální stav 480. Plním na 100,6% Hotovo 3%-+nasázeno na všech plochách co to jde
    kužel zářící: Mám 132. Ideální stav 27. Plním na 488,9% Hotovo 14,7%-zatím dobry ale tuším že si budu muset pomoc dlouhodobkama:p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.