Mistři sýraři II (17.3. - 23.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 16/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Musela jsem dokoupit pandy.Ty jsem nešlechtila.Jinak dnes ráno jsem konečně vyladila složení na louce a zas budu bourat.Ale akce za to stojí.Hlavně aby padaly komínky.:p
     
  2. Hermionka02

    Hermionka02 Pisálek fóra

    Odměny pěkné, ale nemám žádné šlechtěnce a teď ani čas na pěstování plodin. Takže něco málo vypěstuju, nebudu to řešit a šlechtěnce kdyžtak dokoupím. Naštěstí nemám nervy z toho, že bych nedokončila akci, za dobu existence jsem udělala jen asi dvě do konce. (Jsem level 89.)
     
  3. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Ahojky všem. Tak za tuhle akci dávám RT palec nahoru. Jestli se nepletu, tak je to poprvé za skoro 2 roky mé usilovné práce na farmě, kdy se dají hlavní výhry získat již ve stříbrných úkolech (tím myslím hlavně dekorky do stonku). Jestli jsem dobře čet a doufám, že se nemýlím, tak je tu slib, že v březnu by se mohl rozjet korálový útes-a na to si škudlím zlaté banány a tím pádem, jelikož nemám otevřené šlechtění pand a nedodělám po dlouhé době celý úkol, ještě jednou celou celou akci chválím:)
     
  4. tepui

    tepui Mistr fóra

    Zdravím,za mou osobu můžu říct že akce celkem fajn.Ale chudáci co nemají chlévy a plody a vše co je s TS.To zase bude sekec mazec.
    A mohli by se autoři laskavě zamyslet nad názvem akce?Je to jako v Kocourkově Nemáme světlo tak rozboříme střechu tady po sýru taky ani památka tak dáme název sýrová akce 2.
     
  5. vrankaJ

    vrankaJ Rádoby autor

    pre mna nic zaujimave .... nejdem do toho :) ... ale drzim ostatnym palce :)
    vrankaJ
     
  6. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Akčných plodín príliš veľa na tri lúky a nemienim drieť a byť otrokom farmy, šľachtencov nemám, šľachtím málo, už ma to prestalo baviť, odmeny - možno stromy a výbehy by boli fajn, náradie nepotrebujem, mám ho dosť až na nádrže - tie mi 2 chýbajú, ale vyrábať biolep sa zatiaľ nechystám. Takže do akcie nejdem. Všetkým, čo sa do toho púšťate veľa zdaru, nech sa Vám práca podarí až do konca.
     
    vlnka69 a Hermionka02 tohle ocenili.
  7. terkacheerka

    terkacheerka Vážený autor

    Ahoj, já pandy musela aktivovat a už je mám i našlechtěný.Ostatní mám taky a výhry se mi líbí.Do akce jdu. Tera.
     
  8. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    Ahoj.
    Tak jsem na trh dala přebytky co jsem měla. Jinak mám vše. Odkapávací nádrže potřebuji moc. Jinak bych do soutěže nešla, protože náročnost je obrovská, hlavně na šlěchtěnce.
     
  9. vvanilka

    vvanilka Mistr fóra

    tak ja už síce lepidlo vyrábam, lebo som poplnila nejaké úlohy s xxl debnami, ale zase chcem šťastie pokúšať s tými tajomnicami, chýbajú mi všelijaké stromy na farme a baharame, aj žaby, vlky a kohúty. Tak som konečne aktivovala šľachtenie pánd, dokúpila nejaké šľachtence a už si nechty obhrýzam, aby to neboli krty, alebo hocijaké oranžové výrobne a ďalšie xl javory, alebo granátovníky s pistáciami. Prajem priazeň šťasteny všetkým a trochu i sebe
     
  10. marek-radava

    marek-radava Pisálek fóra

    • Off Topic, príspevok mimo témy vlákna. Prosím dodržuj rozdelenie tém, ďakujem.
    neda sa mi ict do kina ako je to mozne dakujem
     
  11. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Ahojky,tak já na všech farmách všechno přichystané,šlechtěnci co mě chyběli,tak došlechtění a teď jen myslet na to,abych ráno nesklidila farmy a nechala to až na začátek akce.Hezkou hru ;)
     
  12. honzi

    honzi Komisař fóra

    Mám takový něpříjemný pocit, že tohle nedám :cry: Myslím že v levelu 89 nemít ani jednu splněnou akci na kontě není moc dobré, takže se budu snažit... ale vidina překopávání farmy ve mě vyvolává závratě :wuerg:
    Dokoupil jsem Buddhovu ruku, chtěl bych stráášně moc nádržky, mám jen 4, ale tak daleko se asi nedoplazím :music:
     
  13. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    to honzi: tak plň nejdřív jen stříbrné úkoly a až budeš mít 6tý úkol celý a na kontě 10 nádržek, tak se můžeš k těm ostatním vrátit :)
     
  14. farmaEviky

    farmaEviky Vážený autor

    Dobrý večer ........ jdu do celé akce s tím ,že ji udělám .......pandy jsem aktivovala a vyšlechtila,takže mám vše potřebné ke splnění celého úkolu.Odměny se mi líbí, hlavně stonek,který dává BBZ a ty jsou vždy potřebné.......Bude to pohodová prácička,těším se na ni :).......Všem atˇse daří................F 89...BAHA 177
     
    Naposledy upraveno: 16/3/15
  15. sand0kan

    sand0kan Pisálek fóra

    23 000 akčních a 900 vypadávátek, při mém farmaření dvakrát denně, ani omylem :(
     
    Hermionka02 tohle ocenil(a).
  16. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Jj větve v Nebi na BBZ jsou dobré.

    Snad taky ráno nezapomenu nesklidit :D
     
  17. Bagíra77

    Bagíra77 Vážený autor

    Ahoj zdravím,akce se mi moc líbí,hodně motivující jsou především krásné odměny-pro mne řada na magickém stonku a nádrže,vše potřebné do úkolů mám připravené,teď už jen počkat do zítra až to vypukne,jinak přeji příjemnou hru a ať se zadaří všem co se do akce pustí.;)
     
  18. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Ria30.

    Trošku? To jsi mě zklamala hodně a ne jen trošku. Tak si zabrečím už teď.:cry: xD
    A za držanie prštekov velmi pekne ďakujem. :) (můj chabý pokus o slovenštinu, pokud jsou tam chyby, velmi se omlouvám. Mám slovenštinu moc ráda, je to krásný, měkký jazyk):)

    Tak snad si ke mně najde aspoň cestu ten [​IMG]
     
  19. maminka78

    maminka78 Stálice fóra

    Já jsem nasadila karfouše,divošku mám plnou chlívků,ty zítra zbourám,pandy našlechtěny a zítra se do 14:00 na noťas ani nepodívám,určitě bych sklízela a to by mi pak nic nevyskákalo:)
     
  20. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Tahle akce bude zajímavá pro ty, kdo mají dost SK a chuť do šlechtění. Nabízí se možnost slušného zisku. Na mém trhu se právě teď nejlevněji prodává divoký osel za 32.426 kr. a nákladní za 110.000 kr. To je mazec. o_O
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.