Mistři sýraři II (17.3. - 23.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 16/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    AsDYxC

    Ale s tím přece musel RT počítat, že mezi hráči, kteří naskočí se 4letým zpožděním a "mazáky", bude velký rozdíl. Já bych vítala možnost výběru. Ať si každý vybere, jestli chce hvězdičky nebo např. SH, SH atd.
     
    AsDYxC tohle ocenil(a).
  2. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    Ahoj všichni, konečně se sem dostávám taky.. Moc díky za všechny kužely v dárcích všem, kdo mi je poslali a za všechnu potřebnou pomoc a rady. Akci jsem dokončila poslední den, ač jsem se bála, že nedokončím. Ač v 91. lvl, taky mi špatně padají padátka, i když dělám, co můžu. Ale se svými zdr. problémy nemůžu všechno zvládat tak, jako ti zdraví - ani v přípravě, ani v dalších dnech.. Takže jak co vyjde..

    - Připojuju se k těm, kteří jsou pro zachování hvězdiček v akčních úkolech. Taky mi chybí pořád dost a nováčkům chybějí ještě víc.

    - A už kvůli nováčkům jsem za to, aby v těch úkolech, kde jsou potřeba šlechtěnci, byly odměny větší, i KR, i BZ a BBZ. Protože zatímco ti vysokoleveloví mohou mít nějaké šlechtěnce v zásobě, tak ti nováčci, když chtějí získat něco z těch odměn, tak aby je kupovali na trhu za desetitisíce (až statisíce?) KR, kterých mají jen málo (max. pár desítek tisíc) a těžko je získávají, když mají všeho ještě málo (i zvířat, i stromů, které stojí taky hodně, a rostliny při každém postupu v lvl aby koupili po 1 ks a rozpěstovávali teprve, protože jsou taky drahé a na trhu je ani koupit nemůžou, když se tam prodávají po stovce kusů nebo i víc, na což nemají peníze)..

    - A za ty napěstovaný kytky by taky mělo být víc, než jen 2 nebo 3 KR a BZ za kus, když chtějí tolik vypadávátek, která nepadají a nepadají... Aby ty zbytečně napěstovaný tisíce kytek byly nahrazeny aspoň adekvátně vynaložené námaze a snaze..
    Jak pro nováčky, tak pro pokročilé, kteří kvůli vypadávátkům to nezvládli..

    - a rozhodně nejsem proti zvýhodnění nováčků při akcích, protože - vzpomeňme si, my "staří", jaké byly akce při našich začátcích někdy před 4 lety, nebo kolik už to je..
    Pokud si dobře pamatuju, tak žádné řemeslné produkty zapotřebí nebyly pro splnění úkolů (ani tenkrát ještě neexistovala řemesla),
    pohopole taky ještě nebyly (jestli se nepletu),
    zdaleka nebylo zapotřebí tolik tisíc a desetitisíců plodin (a po skončení akce nám zůstaly a nesebrali nám je, jako dnes, výměnou za pakatel),
    neexistovala spousta dalších urychlovadel, které mají vysokoleveloví a nováčkům se o nich může tak leda zdát a bez nich těžko co dají v těch úkolech...
    A zdaleka nebylo zapotřebí tolik stovek vypadávátek, která nepadaly...
    A jakou jsme měli radost, když se nám nějakou akci podařilo splnit - zatímco teď to pro nováčky na splnění není vůbec.. :((
    A hvězdičky byly pokaždé v úkolech...


    wiolan a další
    Díky moc za všechny rady, Tobě, Ondrovi, i ostatním, co tu psali (děkuju i za Margziam) - jsme vděční Tobě i všem za všechny rady.
    A je dobře, že tu píšeš (píšete všichni).

    A na povzdechy, stesky, nářky, brblání, ... a jak to všechno nazýváte.. nemusíte hned nadávat, napomínat, vyčítat, štěkat,... nebo jak se tomu všemu správně říká...
    Myslím, že když je tady diskusní fórum, tak tu každý má právo napsat, co zrovna cítí, co ho zraňuje, deprimuje, ničí, štve,..... a jak se to všechno nazývá..
    Pokud by to fórum mělo sloužit jenom ke chválení, děkování, mazání medu kolem pusy, apod..., tak tu vůbec nemusí být.
    Čeho srdce plné, tím ústa přetékají (to ústa mluví a prsty na klávesnici píší)..
    Takže buďte vděčni za upřímnost a nechtějte, aby se všichni jen přetvařovali...
    Taky jsem vděčná za upřímnost (i když je tvrdá) a nesnáším přetvařování (pokud je poznám)..
     
    Naposledy upraveno: 24/3/15
    hroudov, mirae a Simík21 tohle ocenili.
  3. Margziam

    Margziam Stará škola

    Ahoj.. Děkuju moc všem, kteří mi poslali kužely, moc mi pomohly. Po ranní sklizni poslední den jsem koukala, že mám rovných 200 kuželů a mohla jsem do toho předposledního úkolu všechny dodat i s napěstovanými červánky. Ještě jsem sázela a sklízela až do konce asi, ale už bylo z těch dalších 200 asi jen 45 kuželů, nebo nevím.. Ale druhá dekorka je na Baha a dává BBZ a je moc krásná..
    Takže všem moc a moc děkuju.

    A Tobě, wiolan, i ostatním, kteří mi tady radili, taky moc děkuju. Vděčná jsem a jsem moc ráda, že tu píšete a snažíte se pomáhat. A jistě je vděčných více lidí, i když to už nenapíšou, protože třeba už mají jiné starosti, nebo nevím..

    Asi ve 2 úkolech jsem nakoupila zvířata a plody stromů a získala 1 tajemnou stáj a 2 tajemné sazeničky.
    Před chvílí jsem odklikla ty sazeničky (stáj o něco dřív) a výsledek mě potěšil:
    - 1x kokosová palma XL a 1x Buddhova ruka - strom (ten hlavně, ale ta kokosová palma se taky hodí - měla jsem jen 4, tak je pátá)
    - Obydlí pro mývala (ještě jsem neměla)..

    Jenom je škoda, že za ty dva úkoly, kde jsem musela za ty zvířata a plody stromů zaplatit na trhu tolik tisíc, jsem dostala zpátky KR jenom pár set a teď mám hotovost asi 20.000 po koupi 15 olivovníků a nevím, kdy kde jak získám další KR... Co se teď kupuje na trhu?
     
    mirae a -wiolan- tohle ocenili.
  4. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    Už jsem konečně odklikala TS a TCH a tady je výsledek:

    - TS farma: Bez černý XXL, Jedle XXL, Mišpule, Jedle XL, Javor japonský, Ořešák XL
    - TCH farma: Kravín II oranžový, Obydlí pro ježka, Bobří hrad Classic ++, Obydlí pro kočky
    - TS Baha: Granátovník XXL, Granátovník, Juvie ztepilá, Pistáciovník, Pistáciovník XXL, Mombín XXL

    Za XXL stromečky jsem moc ráda, nikdy jich není dost (aspoň u mě), Mišpule a Javor japonský taky se hodí, na Baha se hodí všechny a chlívky se taky určitě hodí všechny. Oranžových chlívků moc nemám u těch dražších zvířat, obydlí pro ježka je asi druhé, takže fajn, a Bobří hrad Classic ++ je asi druhý, taky fajn.. Ty ++ chlívky vypadají moc hezky a normálně je kupovat nemůžu za zlatky, takže fajn..
    Akorát 2 XL stromečky (nástavby) budou čekat na vláček - jestli ještě někdy přijede pro stromečky XL...
    Takže BP tentokrát děkuju.. :)

    Dobrou noc..
     
    mirae tohle ocenil(a).
  5. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak z TS: xl pomo,meruně, datle, mombín, avokádo. Planika 2x, rohovník, delonix a tamarind. xxl pistácie, citron.
    Chlívky jsem na plochu ještě nevrazila a díky komixu tam ještě pobudou.
     
  6. mousicka

    mousicka Guest

    Akcia nám skončila, akčné predmety premenené na BS a grajciare. Ďakujeme vám za spätnú väzbu, ktorá bola odoslaná RT.
    Zamykám.

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.