Mistři sýraři II (17.3. - 23.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 16/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Akce ukončena s přebytkem 493 kuželů! Akci považuji za normální, co se týče padání!:eek:
     
  2. terkacheerka

    terkacheerka Vážený autor

    Ahoj i já jsem akci zvládla i když to tentokrát bylo náročné. V sobotu jse měla soutěž roztleskávaček. V tancí jsem byla 1, v grupu 3 a ve dvojicích 5. A že jsem tady tu akci zvládla tak to jsem moc ráda, protože času na ni bylo díky tréninkům málo. Tera.
     
  3. Ssuva

    Ssuva Pisálek fóra

    zaspala jsem začátek i konec, zvonec.... ale nejake odmeny nasbirany - jen ty odkapavace ne a ne a nebudu mit. Chjo
     
  4. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    tak si tak s klidem obedvam a za pet dve si uvedomim, ze nemam "sklizene" slechtence :¤) a zrovna jedni oslici preskocili, takze jsem holt koupila jednoho nakladniho za 200tis a na posledni chvili hodila do ukolu :¤) neplnila jsem jen prvni ukol krome stribrneho, ty odmeny tam vubec nebyly lakave... jo, kdyby tam byly hvezdicky, to by bylo jine :¤)

    a jeste jednou souhrnne pro pripadny report: prosim znovu zduraznete, ze hracum chybi hvezdicky :) a ze jsme unaveni z toho, ze snad krome dvou akci jsou vsude treba slechtenci... a ze se mi vubec nelibi novy system, kdy jsou vypadavatka a akcni jen ve stribrnych ukolech :¤(
     
  5. AsDYxC

    AsDYxC Vycházející hvězda fóra

    Ahoj,
    tak i já mám splněno (tedy ne všechno).
    Vypadávátek mi zbylo 155, což jde vzhledem k tomu, že jsem o víkendu neměl moc čas.
    1. úkol jsem splnil jen stříbro (a nemrzí mě to). 4. úkol - nemám šlechtění pand, takže taky jen stříbro :sleepy:
    Kdyby byly hvězdičky, tak bych to řešil víc, ale takhle je to v pohodě.
    Souhlasím s losiksobik - mít akční rostliny a vypadávátka jen ve stříbrném úkolu není vůbec dobré. A hvězdičky by se mohly vrátit. Třeba dát i nováčkům víc - přece jen je pro ně výrazně složitější splnit to samé co vyšší levely.
     
  6. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Moje závěrečná bilance je veskrze pozitivní.
    Akčních rostlin bylo třeba co do počtu dost, ale neměly dlouhou dobu pěstování, takže to nakonec byla hračka i přes mé obavy ze semináře. Kužely padaly velmi dobře. Mám 249 kuželů navíc.
    Kolo štěstí mi moc nepřálo, tajemné stromy pro farmu taky ne (z bezinek už můžu dělat likér), ale potěšila delonix na bahamce a to nejlepší, co mě mohlo potkat, byl můj první vlk a čáp. Ještě pořád se z toho šoku nemohu vzpamatovat. :D
    Takže moje spokojenost je veliká.
    Chci ještě jednou poděkovat všem přátelům a sousedům za dárky. Snažím se poctivě oplácet, snad jsem nikoho nevynechala, omezený počet sedmi obdarovaných denně je přece jen dost limitující. Snažila jsem se vás poctivě vystřídat.;)
    Taky chci poděkovat všem, kteří ocenili a pochopili moje dobře míněné rady pro ty, kteří měli při akci problémy.
    Domnívala jsem se, že dobře míněné rady dojdou uznání, jako já jsem si cenila rad, kterých se mi ještě nedávno dostalo.:)
    A těm veskrze negativním farmářům chci jen říct, že pokud jim moje častá aktivita na fóru vadí, není nic snadnějšího než se mým komentářům vyhnout. Já sice nejsem důchodce, ale v současné době se opět ozvaly moje zdr. problémy a tak je farma jednou z možností, jak si ukrátit čas a přijít na jiné myšlenky. Vězte, že jsem všechny své rady myslela dobře, ale nejsem zodpovědná za to, jak si je kdo vyloží.
    :)

    AsDYxC

    Jen si dovolím upozornit, že nevidím důvod, proč by začátečníci měli být zvýhodněni vyšším počtem hvězdiček. Každý, kdo do farmy přišel, začínal od začátku. I ti, kteří jsou dnes v levelech 90 a více. I oni si prošli nelehkým obdobím začátečníka.
    Tohle není hra na jedno kolo jako třeba pasiáns nebo prší. Za úspěchem je denní práce a vytrvalost několika let.
     
    Naposledy upraveno: 23/3/15
  7. lejipa

    lejipa Aktivní autor

    tak chybělo 8 kuželů :mad: a to jsem 93 level ale je to hra :D díky všem co poslali kužele
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  8. Jitulka74

    Jitulka74 Pisálek fóra

    Ach jo. Tak to je moc-všechno jsem měla napěstované, dost kuželů(nebo co to bylo) i dost akčních plodin. Ale chybička se vloudila-musela jsem jít uklízet po malování-no a nestihla jsem to dodat o čtvrt hodiny-tak to teda naštve:cry:.
     
  9. 1wolf999

    1wolf999 Perspektivní autor

    Tak jsem také akci úspěšně dokončil. (kromě pand)
     
  10. Hopskulička

    Hopskulička Pisálek fóra

    Mě k dokončení chybělo 46 kuželů, ale nevadí. Stonků bude ještě spousta a nový dekorky taky dávají dost. :)
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Také si myslím, že to maj nováčci teď krapet obtížnější.Pokud si vzpomínám dostali jsem hvězdičky i zpětně za již splněné úkoly. To už neplatí!Rušit hvězdičky v dočasných úkolech byla největší hloupost!
     
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, akce se mi líbila moc, akční jen do stříbrných (super), šlechtěnci mi nevadili (info bylo dáno včas a tedy i čas vyšlechtit), odměny pěkné a konečně jsem z nádržek postavil první laboratoř :)
    Z tajemnic velká spokojenost ( XXL stromy, mišpule, lokvát) a první stáj = vlk
     
  13. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    kaolin11

    Ano, taky jsem pro zachování hvězdiček. Přestože jsem už pokročilejší, stále je ještě potřebuju.
    Ale nesouhlasím s tím, že by měli být nováčci zvýhodněni.
     
  14. Marcela-magic181987

    Marcela-magic181987 Rádoby autor

    prosim vas ide vam kino mne stale nie
     
  15. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Zdravím.Tak jsem ráno stihla sklidit a zbylo mi celých 7 kuželů.Teda bylo to našponované jentaktak.Moje velké díky patří mituli a sousedíkům,kteří mi na poslední chvilku poslali kužely a dali mi naději,že akci dokončím.Jen škoda,že z tajemniček se nevyklubalo nic co mi chybí.
    No a teď vzhůru do dalšího farmaření,pěkně zpátky všechny chlívky z lišty.A hlavně jdu si postavit bio-laboratoř.
    Hezký dník.
     
  16. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    je n jsem juknul a koukám 123 kuželů navíc takže normální stav všem kdo dokončili blahopřeji;)
     
  17. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Moni,gratulka;)
     
    petaM2001 a Monča*** tohle ocenili.
  18. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Je to nářadí potřebné pro výrobnu lanýžů. Ve stodole se ti zobrazí v ostatních ;)

    A k akci - ráno všechno dolítalo (70 ks navíc) - z begonek a lískáčů, na druhé f jsem měla pórek na 2x2 se SH a to byl hukot a nějaká ta cibulička taky byla. Na Baha to jistily papriky na pohopolích.
    Jsem zvědavá na tajemky, trochu se obávám křečků xD
     
  19. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    adina1950

    Doplním jen skalaru.v, sazenice dubu jsou potřeba i pro výrobu chameleoní bio-laboratoře.
     
  20. drobecbobo1

    drobecbobo1 Aktivní autor

    Pekný pondelkový deň milí farmári,

    ja som akciu tiež úspešne ukončila a to ešte v sobotu popoludní, kedy mi padol posledný žiariaci kužeľ. Z tajomných sadeničiek na farme za to stála Mandľa XXL a Slivka trnitá, ale padla mi aj Baza XXL, Citrón XXL. Z tajomných sadeničiek Baha potešili 2x Budhova ruka a z najlepšie dopadli 4 tajomné chlievy.Prvé oranžové pštrosy mi takmer spôsobili infarkt a potom prišli 3 potešujúce odtajnenia : kohút, vlk a žabky. Vlka a žabky som nemala :) A nemusela som ani kupovať tajomné chlievy :)
    Dúfam, že sa takto darilo aj Vám.

    Krásny zvyšok dňa.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.