Mistři sýraři II (17.3. - 23.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 16/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Adush96

    Adush96 Rádoby autor

    Tak mě chybí ještě 84 kuželů no to nedopadá a to v jednom kuse jim cukino-jablečný koláče, mrkvový chleby a jarní věnce :/ No což nebudu mít stonek to nějak přežiju :D
     
    Simík21 tohle ocenil(a).
  2. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    mne chýba ešte 17 kuželov, tak som zvedavá či to spravím
     
    Simík21, pajaable a mirae tohle ocenili.
  3. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Mám navíc153 kuželů, 2251 měsíčních květin, 2089 ranních červáků a to jsem nejela na plný výkon....
    Myslím, že se akce dala v pohodě zvládnout bez nočního vstávání a i s výpadky....
    Pokud někdo potřebujete kužel, písněte holoubkem....;)
     
  4. Shania.

    Shania. Rádoby autor

    Také jsem odtajnila stáje - krtek, křeček a dva bobři, no to je na mašli :mad:. Ale je to zadarmo, tak co, ale kdybych KOUPILA TS, dopadlo by to úplně stejně. Mám zakletou farmu. :cry:
     
  5. micka63

    micka63 Rádoby autor

    Tak akce od večera zdárně za mnou a to jsem nic nebourala,nechala na pěstování necelé dvě plochy,kuželů mám na víc 323 a nějaké kytí k tomu,hezká akce a nenáročná;),všem kdo ještě pospíchají akci dokončit držím pěsti pro štěstí:)
     
  6. sofrl

    sofrl Zelenáč fóra

    zdravim farmari, nenasiel by sa u vas nejaky ten kuzel navyse? prajem vam krasny slnecny dnik, pa Sofrl
     
  7. nikča888

    nikča888 Zelenáč fóra

    škoda teď už mě chybí 41 ks kuželů škoda stonek na Bahamaram by byl dobrý všem co to mají hotové blahopřeji
     
    pajaable a -wiolan- tohle ocenili.
  8. ilairi

    ilairi Pisálek fóra

    tak jsem to nakonec nevydržela a koupila jsem si 42 kuželu,ale ukol splněn:inlove:;)
     
  9. kopretina.82

    kopretina.82 Obyvatel fóra

    tak karafiaty na 2x1 na noc zabraly a kominy dopadaly. dokonce mam pred posledni sklizni asi 5 navic. ted jen doufat ze to mam dobre spocteny jinak mě klepne
     
  10. HELUŠ

    HELUŠ Aktivní autor

    Ahoj farmáři tak ted jsem akci dokončila čekala jsem na poslední kužele,byla jsem z toho na nervy jestli to stihne napadat naštěstí se zadařilo,ale bylo to tip top.Akce se mě líbila sice z párty zatočení nic extra to samé ze stromu žádná novinka na mě nevypadla a z tajemných stájí potěšil vlk i když už ho mám,ale doufám,že při akci obchodovat a darovat vyměním.Také děkuji farmářce marima 41 za dárek.Kdo finišuje držím palce at zdárně dokončí no a já pujdu dát farmu do původního stavu a budu se těšit na komiks HELENIE
     
    Simík21, pajaable a -wiolan- tohle ocenili.
  11. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Akce konci ,ja mam hotovo uz vcera--kuzelky padaj jak o zivot,mam 235 na vic,kez bych je mohla nekomu poslat:inlove:
     
  12. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    • Prosím nevkládej více příspěvků hned pod sebe. Když chceš něco dopsat nebo změnit, použij u svého příspěvku volbu upravit. Pajda361
    Tak. Akce končí, přebývá 525 komínů.... Těch, co to nedali, je mi líto, ale zamyslete se proč. Wiolan tu napsala spoustu dobrých rad. Zkuste se jich příště držet. Mimochodem - na akci se nepřipravuji...nemám zasázené dlouhodobky a tak, tedy mám na začátku max. 3 vyskakovátka.....

    Proč ne...dala jsi to...škoda, že jsem ti nemohl poslat svoje přebývající....
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/3/15
  13. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    ahoj farmári tak som to stihla ďakujem za pomoc
     
  14. kopretina.82

    kopretina.82 Obyvatel fóra

    tak spocteno dobre a akce je hotova
     
  15. lejipa

    lejipa Aktivní autor

    ach jo chybí 11 kousků :sleepy::)
     
  16. Skeewe

    Skeewe Stálice fóra

    Akce končí a mám radost, že splněná.
    Ale i kdyby mi teď chyběli nějaké kužely, milerád si je koupím, řádek je jeden z nejvýhodnějších - 2500BBZ/12hodin -
    Nemám sice peníze na rozhazování, ale když někomu nevadí utrácet za cigarety, pití, sladkosti či jiné, tak tu jednu SMSku oželí také a ne, že tady pak brečí, jak je svět nespravedlivý.

    1x zářící kužel = 2 FL
    50x zářící kužel = 85 FL
    100x zářící kužel = 150 FL
    150x zářící kužel = 200 FL

    Je to jen hra a jako hru to je třeba brát, pokud do ní nechci nic investovat, nemůžu si ani stěžovat, že někdo se má lépe, to by pak vůči němu byla nespravedlivá. (Snad to tady nebude jako v reálu, kde nejmenovaní nepracující/neplatící jsou označováni za diskriminované a ostatní na ně musí vydělávat)
    Děkuji Všem sousedům za vypadávací dárky během akce a omlouvám se těm, kterým jsem jich poslal méně než potřebovali, denně to víc nejde.
     
    Naposledy upraveno: 23/3/15
  17. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    ahoj jsem zpět STK proběhlo v poho , sklidila noční dlouhodobky a mám 46 kuželů do 6 úkolu, no nic tak stonek nebude ,bohužel auti mělo přednost před hrou a ta pauza 30 hodin je znát na vypadavátkách..gratulka těm co to stihli ;) a jdu dát poslední stromy, copak z nich vypadne ?
     
  18. sofrl

    sofrl Zelenáč fóra

    :oops:mozem vas este poprosit o kuzele, chyba mi este 14 a tym co mi uz poslali, strasne moc dakujem, vidno, ze su tu ludia s velkym srdieckom:)
     
  19. fgs001

    fgs001 Pilný autor

    Včera večer jsem akci v klidu dokončil, pohodová akce. Akorát jsem dostal jen jednu TS, jelikož zlaté banány nejsou a aktivaci pandy pořád odkládám, no co už - žlutá kotlárna taky dobrá, lepší než žlutý kurník ;) Poslední stromky dozrávají, nasázel jsem je nadvakrát, ať si prodloužím chvíle napětí. Nic extra ale nečekám, první várka žádné překvápko nepřinesla.
    Jen začínám přemýšlet, jak dlouho ještě bude trvat, než mne stále se prodlužující délka stonku začne unavovat :) :) :)
     
  20. Pavlahan

    Pavlahan Perspektivní autor

    Tak jsem právě dokončila, měla jsem to na krev, nikoliv kvůli vypadávátkům, těch mám přes 100ks navíc, ale nedostala jsem se k PC podle svých představ, takže jsem visela na té čtyřhodinové kytce... jak jsem už psala, je to čas za trest. Nakonec jsem musela udělat ještě dvě otočky dnes, tu druhou se SH, ještě, že jsem byla doma.
    Ze stájí mám zlaté bobry (skoro by mi chybělo, kdyby vždy nevypadli...), oranž osli, čápi a hurá kohouty. Za ty mám velkou radost, sice jsem urvala své první už včera u Renza, ale je jich potřeba hodně a dlouho jim to trvá, takže super. Jen kdyby nebyli tolik prožraný, aby mi nepřivedli farmu na buben! Sazeničky na Baha teprve dám, koukala jsem, že mi po vyhotovení posledního úkolu nezmizel celý úkol z družstva a já zapomněla doplnit ještě předtím myšky... Taky jsem chtěla hned na plochu nacpat biolep výrobnu, hledám hledám v liště a nic a pak si uvědomím, že jsem si ji nezbušila v dílně... jsem nějaká mimo, to bude asi jarní únava nebo co xD
     
  21. ablika

    ablika Pisálek fóra

    akcia ukončená v poslednej chvíli.. veľké VĎAKA patrí osôbkam: LENTILKA01, 2luc01, 6luc01, simis999 :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.