Mistři sýraři II (17.3. - 23.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 16/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. m2707

    m2707 Znalec fóra

    Akce hotova již dávno a přebývá 277 kuželů a to budu za chvíli sklízet hlavní louky s nasazenými liškami( houbami), takže z těch toho napadá ještě plno.:)
    Rada na závěr pro všechny, co brečí, že to málo padá:
    Před další "vypadávací" akcí se musíte pořádně připravit. Den předem zasadit co nejdéle rostoucí plodiny a sklidit je teprve, až akce začne. Na noc dávat vždy dlouhodobky a úspěch je zaručen. Samozřejmostí jsou poháry na ploše a nebo nejlépe v živoucí legendě.
    Přeji hodně štěstí do další akce a ještě malou radu- tato hra není jen o bezhlavém sázení, ale pokud chcete mít úspěch, tak musíte i přemýšlet, co a kdy sázet či sklízet.;)
     
  2. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Akce hotova předevčírem ráno a dnes 4 hodiny před koncem akce mám navíc 316 zářících kuželůo_O
     
  3. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    mirae tohle ocenil(a).
  4. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    Wiolen : děkuji, tenhle úkol zatím plnit nemohu, nemám vše aktivováno, např. kaktus je pro mě nedostižný
     
    -wiolan- tohle ocenil(a).
  5. jaruskam

    jaruskam Zelenáč fóra

    ahojky,můžete mi prosím někdo poradit? po splnění úkolu jsem dostala sluneční a měsíční svit, ale nemůžu si ho dát na pole. mám ho v kolečku jako zakázané. dík za odpověď
     
  6. jaruskam

    jaruskam Zelenáč fóra

    jo patří na ostrov. moc dík
     
  7. adina1950

    adina1950 Zelenáč fóra

    Kde najdu sazenice dubu.nikde je nemůžu najít.Díky za odpověď.
     
  8. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    hlásím hotovo a 15 kuželek navíc xD mizííím do práce, snad to stihnu včas xD
     
  9. Lucciz

    Lucciz Zelenáč fóra

    Ahojda, jestli ještě někdo můžete prosím o poslání kuželíků, bohužel při malém mi nezbývá tolik času abych mohla sklízet opravdu na čas a tím ztratím i nějaké to vypadávátko. Díky
     
  10. Cato-cz

    Cato-cz Zelenáč fóra

    Prosba pro ostatní hráče!!!! Mám na obou svých farmách napěstnáno ale nějak mi nevypadávají kužely:cry: tak tímto prosím ostatní pokud by bylo možné mi je poslat jako dárek. Farmy s nickem CATO-CZ a Cato65. všem předem moc děkuji:D. Pokud by někdo potřeboval souseda tak na obou farmách jsou volná místa. Level 91 a 93
     
  11. Mirdo777

    Mirdo777 Perspektivní autor

    adina1950,v stodole pod "Iné"
    No,mne ešte chýba 26 komínov,ale to dám.Idem pozbierať artičoky.
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  12. mousicka

    mousicka Guest

    Ahojte Lucciz a Cato-cz,

    jediná téma kde je možné pýtať darčeky je tu-zasílaní a výmena dárku. Prosím dodržujte rozdelenie tém, ďakujem.
    Prajem peknú hru
     
  13. Hagerr

    Hagerr Expert fóra

    Akci jsem dokončil už včera večer, z TS a TCH šlo vše do lišty krom budhovy ruky ;)
    stav kuželů mám 112 navíc :D
    všem svým sousedům děkuji za dárečky a těm co dokunčují přeji hodně zdaru :)
     
  14. janahuml1

    janahuml1 Zelenáč fóra

    ahoj lidi, nevím, jestli můžu psát sem. Chybí mi posledních 5 kuželů. Můžeme mi někdo pomoct a poslat mi? Nebo kam to mám napsat? díky moc J.
     
    kristinabesinova tohle ocenil(a).
  15. maminka78

    maminka78 Stálice fóra

    Tak já neudělám,chybí mi asi 100 kuželů,sázím na noc dlouhodobky,karafiát atp. a není to nic platný
     
  16. jade2376

    jade2376 Rádoby autor

    Ahojky všem chybí mi 121 kuželu takže stonek bohužel nebude :-( jinak vše hotovo všem co zvládli gratuluju :D
     
  17. m2707

    m2707 Znalec fóra

    Už nevím, jak vám má člověk poradit jade2376,maminka78, janahuml1,a další. Poslední rada,čtěte pořádně i forum a to nejen poslední příspěvěk, ale i příspěvky před tím. Všichni starší vám radíme, ale vidím, že marně:sleepy:.
     
  18. marcah

    marcah Pisálek fóra

    • Multiposting-viac príspevkov pod sebou. Prečítaj si prosím pravidlá fóra a dodržuj ich.Ďakujem
    Ślechtěnce jsem měla od začátku,ale rostliny nestíhám - je jich hodně a to jsem použila vodu,hnojivo a vše co se dalo splnila jsem 4 úkoly a skončila jsem.

    Průšvih je,že sousedi neposílají dárky!

    Na výrobu bio-lepidla.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/3/15
  19. kristinabesinova

    kristinabesinova Vážený autor

    mám 111 kuželov navyše...škoda, že ich nemôžem rozdať:sleepy:
    prajem všetkým farmárom, aby sa im šťastlivo podarilo ukončiť misiu :)
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  20. WeneeWenee

    WeneeWenee Rádoby autor

    Tak mne chýba jeden posledný kužel, ten snáď niekde získam :) a týmto chcem poďakovať všetkým super farmárom, ktorí mi pomohli a poslali kuželky. Vďaka Vám som dokončila Piatu úlohu, veľká vďaka :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.