Mistři sýraři II (17.3. - 23.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 16/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Krásné ráno přeji. U nás ziminka , stav teploty ovzduší 0 stupňů ...fuj.
    Na farmě jsem odkryla taj. sazenice - 2x mišpule , 2x planika, slivoň (již čtvrtá) a katalpa XXL (asi již 60). Až na slivoň vše do lišty.
    U stájí také lišta - křeček, krtek, chameleon oranž., krůtník oranž..nu což, bylo to zadara, tak se nemá cenu podivovat .
    Komínů 180 navíc.
    Děti ve škole, dnes se postarali o odvoz rodiče a já mám na starosti návštěvu a povozit je po krajině a po nákupech. Radost z tohoto úkolu veliká :p, ale nedá se nič robiť. Tak se čiňte, držím palečky.
     
  2. Adush96

    Adush96 Rádoby autor

    Tak mě chybí ještě 150 kuželů no ještě čekám na sklizeň artyčoku tak snad dovypadaj :)
     
  3. Verca.hur

    Verca.hur Pisálek fóra

    Všechno splněno - až na pandy. Vůbec nevím kdy a kde se aktivovalo šlechtění. Ostatním gratuluji k úplnému dokončení !
     
    -wiolan- tohle ocenil(a).
  4. Salazarix

    Salazarix Pisálek fóra

    Po dlouhé době nesplním akci, tak jak jsem si naplánoval. Asi jsem podcenil přípravu. Kytky napěstovaný, ale 75 kuželů už nenapadá...
     
  5. 1wolf999

    1wolf999 Perspektivní autor

    Ahoj, tak akci nakonec asi stihnu dodělat celou kromě šlechtěnců pand, které nemám otevřené. Aktuálně chybí 27 komínů, mám před sklizní cibule z 1,5 pole a také pole houbiček(naposledy z pole vyskočilo 6 komínků). Z baha moc očekávat nemohu nejvyšší mám aloe vera (když je dobře 3 komínky).
    Jinak jsem odtajnil svou jedinou tajemnou stáj, nečekal jsem sice nic převratného, ale štěstí se na mne také usmálo a mám první žabičky. jupí 8). Stromky čekají ještě na odtajnění.
     
    Naposledy upraveno: 23/3/15
    pajaable, mirae a -wiolan- tohle ocenili.
  6. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Verca.hur,
    chov pand se aktivuje v čtvrté místnosti starověkého opičího chrámu na bahamaramě.
     
  7. Paddyhofarma

    Paddyhofarma Zelenáč fóra

    Nemůžu najít sekci, kde se píšou žádosti o poslání dárků? Nevíte, kde ji najdu?
     
  8. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

  9. sirGeralt

    sirGeralt Pisálek fóra

    Tak bohužel mi chybí 61kuželů. Chameleonky mám vyšlechtěné, ale je mi to málo platné. Tak je použiji jinde. Škoda !!! Ostatním co dokončili samozřejmě "závidím" a gratuluji !
     
    pajaable a -wiolan- tohle ocenili.
  10. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

  11. Verca.hur

    Verca.hur Pisálek fóra

    Ahojky "nezmarka", díky za radu, ale chybí mi k aktivaci 4 banánky. Takže mám smůlu. Příště.
     
  12. Paddyhofarma

    Paddyhofarma Zelenáč fóra

    mirae tohle ocenil(a).
  13. *kajka2002*

    *kajka2002* Pisálek fóra

    Akce pěkná, vše napěstováno a našlechtěno. Chybí posledních 31 kuželů tak snad mi to ještě napadá do 14:00 :D
     
    pajaable, -wiolan- a mirae tohle ocenili.
  14. WeneeWenee

    WeneeWenee Rádoby autor

    Ahoj,tak ja by som rada ešte dokončila aspoň piatu úlohu,no chýba mi ešte 13 kuželov. No už ich asi nezískam,lebo už mám po zbere :-( , a času málo,škoda...
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  15. mirae

    mirae Perspektivní autor

    Hezký den všem. Před chvílí mi vyskočilo sedm chybějících hopsátek z borůvek na hlavní louce, takže jsem splnila stříbrný 5. úkol a mohla dokončit celý pátý úkol, šestý už začínat nebudu a tím pádem mám hotovo. Včera a dnes jsem poprvé co farmařím začala i stěhovat poháry z místa na místo a aktualizovat před sklízením, a myslím si, že to trochu pomohlo a hopsalo to o něco líp.

    Jinak, krejcarové konto vybrakováno (nákup divokých oslů a MJS), stodola poloprázdná (mlela jsem krmivo a prodávala na trhu - nejen krmivo, ale vše co se dalo -, aby byly krejcary na nákupy akční zvěře a plodin... a hnojivo mělo taky docela "akční" ceny), ale stálo to za to. Jsem spokojená, i když jsem nemohla splnit všechny úkoly mistrů sýrařů. :) A moc děkuji svým milým sousedům a přátelům za dárky a podporu, i všem za rady tady v diskusi.

    Těm, kdo ještě bojují, moc přeji, ať to do konce akce stihnou. Nevzdávejte to, byť vám to připadá sebevíc nemožné, dokud neodbije 14. hodina, pořád je naděje.

    Dodatek:
    WeneeWenee, 13 kuželů za 4 hodiny jistě ještě získáš, nepropadej skepsi. Mně jich ráno chybělo skoro 70, a podařilo se.

    Ještě dotaz:
    Co je ten kouzelný strom, který občas zmiňujete? Ten už asi nepůjde jen tak získat...?
     
    Naposledy upraveno: 23/3/15
  16. lejipa

    lejipa Aktivní autor

    tak ač jsem dala stáje a dlouhodobky tak stále chybí 58 vyskakovátek :( nu což asi poslední úkol nebude :)
     
  17. jaji

    jaji Vévoda fóra

    ráno jsem zasadila tajemnice stromy - výsledek 2x planika -neměla jsem, sakura, javor japonský - potěšilo, meruňka i citron (oba xl) neurazilo - takže za tajmné stromy spokojenost

    do stájí se mi nechce, na baha zatím taky ne :)
     
  18. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    Já jsem skončila pátým úkolem, dekorky mám všechny, jen ne stonek. Ale jinak spokojenost, vydělala jsem na šimpanzech 1 mega, neví někdo proč je po nich taková sháňka?
     
    pajaable a Lyzarka tohle ocenili.
  19. mousicka

    mousicka Guest

    Ahojte,

    všetkým ktorým vám chýbajú kužele, skúste si napísať tu-posielanie a výmena darčekov.
    Tentoraz ešte bojujem aj ja, nakoľko som tu celý víkend nebola, tak som zvedavá či to okolo obeda dopadá-adrenalín riadny tentoraz to bude ;)aj pre mňa.
    Všetci ktorí máte hotovo tak blahoželám, ktorí bojujete, držím všetky prsty čo mám a z tajomničiek nech vám popadá to, po čom túžite :)
    Prajem vám peknú hru.
     
    vinea05, jaji, mituli a 1 další uživatel tohle ocenili.
  20. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    ahoj, tak jsem odtajnila stáje, není to špatné, ale vlk se asi zatoulal jinam, teď čekám na sazenice :music:
     
    pajaable tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.