Mistři sýraři II (17.3. - 23.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 16/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. veviinka

    veviinka Pisálek fóra

    Tož něco málo splníme, ale nakupovat věci z tajemných sazenic a stájí na trhu,sa mi neoplatí.... opět nejsou v akci hvězdičky, tož nemá moc smyslu kdovíco plnit.... (stejně mne štve, že když jsem konečně došla do stavu ,že jsem schopna občas splnit i celou akci, hvězdičky zrušili :-( hodně mi jich chybí a není kde je získat... když to šlo z akcí byla jsem v nízkém lvi a když jsem sa konečně dostala dál a těšila sa že hvězdičky v akcích získám, zrušili je :-( )
     
  2. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Vyšťouráno z FAQ (prosinec 2014):
    Ghibli
    • Běžný strom (dostupný v obchodě) + jeho upgrade XL nebo XXL, vždy maximálně ty, na které má hráč level
    • Javor japonský
    • Mišpule
    • Planika obecná
    • Sakura
    • Citronovník XL
    • Citronovník XXL
    • Meruňka XL, XXL
    • Lokvát
    • Bez černý XL
    • Bez černý XXL
    • Slivoň trnitá
        • Borneo
          • Běžný strom (dostupný v obchodě) + jeho upgrade XL nebo XXL
          • Granátovník
          • Pistáciovník, XL, XXL
          • Para ořech
          • Hvězdný strom
          • Delonix královská
          • Papouščí strom
          • Rohovník obecný
          • Buddhova ruka - strom
          • Granátovník XL
          • Granátovník XXL
          • Tamarindový strom

        • Výběh Půlnoc (listopad 2014)
        • Chlévy Classik + nebo vylepšení I: Žluté
        • Chlévy Classik ++ nebo vylepšení II: Oranžové
        • Chlévy vylepšení III: Červené
        • Chlévy vylepšení IV: Růžové
        • Výrobny vylepšení I: Žluté, II: Oranžové, III: Červené
        • Obydlí pro křečky (Brloh pre škrečky) (v TS lze získat naposledy)
        • Liščí doupě (Stajňa pre líšky)
        • Obydlí pro kočky (Príbytok pre mačky)
        • Příbytek pro krtka (Príbytok pre krtka)
        • Obydlí pro mývala (Stajňa pre medvedíka čistotného)
        • Obydlí pro myši (Stajňa pre myši)
        • Holubník
        • Čapí hnízdo (Bocianie hniezdo)
        • Obydlí pro ježka (Ježkova nora)
        • Rybník pro žáby (Žabí rybník)
        • Výběh pro kohouty (Výbeh pre kohúty)
        • Vlčí doupě (Vlčia jaskyňa)
     
    Naposledy upraveno: 16/3/15
  3. burds

    burds Titán fóra

    Tak došlechtuji oslíky a prodala jsem chameleony.Akce je dobrá.Nádržky potřebují určitě všichni a stonek také není špatný.
     
  4. kolomazník

    kolomazník Zelenáč fóra

    Akce dobrá, opravdu palec nahoru, že se člověk musí trochu snažit patří k věci.
    Mrzí mi dodávání do akcí předmětů z tajemných plodin, nebo stájí, kupuji celkem pravidelně, ale Budhovu ruku se mi nepodařilo nikdy získat, takže u takovýchto věcí je snaha marná.
     
  5. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Akcia super nádrže mi nepadali a takto ich za vypestované akciové rastliny získame čo je len dobre.Tie nám najviac chýbajú.
     
  6. novyfarmar

    novyfarmar Pisálek fóra

    Také musím akci pochválit, ale jen na 85% , protže zase nejsou hvězdičky:( Jinak poměr odměny vs dodání je OK. Sakury nemám, musela jsem koupit, naopak Budhovu ruku mám, dala jsem něco i na trh. Zuzikuji, určitě se vyplatí, dám ještě na trh a vydělám nějaký ten krejcárek. Chystám se, těším sexD Když budou dobře padat vypadávátka, tak to bude Super !!

    Všem hezkou hru a hezký den
    :p
     
  7. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No skoda ze to clovek nevi o BB, takhle to zas bude bud mimoradka BB o vikend nebo holt bez BB... copak fakt nemuzu slechtit co chci a ne nechavat "rovnejsi" co vedi aby meli na cem vydelavat na ostatnich?
    Odmeny naradi nezajimavy, od vcerejska mam jednu biolepku a nikam se mi dalsi nevejde, zvlast kdyz tahle akce zase zabere vsechno misto, ze? Mozna pak udelam i druhou, no dobre :)
    Nakoupil jsem TS plody, takze to by bylo, z odmen teda zajimavy je SK, nahoda mozna party listek promeni v kytku, stonek prida klik navic za slusny BZ, z TS nic necekam...
     
  8. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Super akce,už mám všechny šlechtěnce

    Farmerama 95+ *** Bahamarama 227+
    farmařím od 5.10.2010
     
  9. jija1976

    jija1976 Zelenáč fóra

    Super akcička ! Super odměny ! Ve stodole vše co potřebuji , takže už jen s chutí do toho.
     
  10. Myška1951

    Myška1951 Pisálek fóra

    Docela mě štve, že teď do veškerých akcí se dodávají šlechtěnci. Kde má člověk brát SK.
     
    Batory, fugger64 a Hrnkajda tohle ocenili.
  11. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    to Tassadar11:
    Také jsem dříve nespokojeně prskal, až jsem si vzal příklad ze své milé lepší polovičky a začal šlechtit při BB nižší šlechtěnce "do zásoby" na dobu, kdy se budou hodit. Předtím jsem se hnal jen za těmi vysokými... Po zkušenostech s posledními akcemi jsem však přešel na její styl šlechtění - a začíná se mi to vyplácet.
    Tedy ne vždy mají zásoby jen "informovaní", mnohdy to jsou i ti, kteří byli a jsou "obezřetní"...
     
  12. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Akce docela fajn,uvidime jak pujdou padatka,tesim se
     
  13. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    [​IMG]

    Jo, jo, problém...jsem slepá a absenci hvězdiček přehlídla....nedá se nic dělat, budou snad příště.
     
  14. dudoslav

    dudoslav Pisálek fóra

    ja sa nezúčastním-nemám aktivované pandy a na to že máme dodávať šlachtencov,odmeny nič moc...
     
    Trilian55, fugger64 a Hrnkajda tohle ocenili.
  15. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Ahoj :)

    Nejprve zděšení au.. šlechtěnci nejnovějších zvířat a plody stromů relativně novinek z tajemných, ale po druhém přečtení a lustrace stodoly jsem si oddychla, vše mám ;) A možná i krapet něco prodám ;)
    Odměny jsou příjemné, zahalené tajemnem ;) Je to milá změna a těším se na druhou výrobnu lepidýlek ;)

    Andulííí

    Ta u mě vyprodáno 1,5 mega co jsem vydělala jsem otočila zase zpět za plody stromů, alespoň se mi opět trošku přiblížil můj sen o budoucího dožínkáře :D
     
    Naposledy upraveno: 16/3/15
  16. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Nízké šlechtěnce mám z vlastní produkce a vždycky z prvního šlechtění po zavedení. Nejdřív je prodávám a pak, kdy už jejich cena klesne tak, že šlechtěnec se prodává za nižší cenu než 4 vložená obyčejná zvířata, tak si je nechávám. Takže např. zeo pand na začátku této akce bylo něco málo přes 500, sice ve stodole byli hezky dlouho, ale jak říkám, na všechno se jednou kupec za slušnou cenu najde.

    P.S. Mně by spíš zajímal ten název akce, kde se vzal. Ani kousek sýra se nedodává....
     
  17. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Akce se mi líbí, už se těším :)
     
  18. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    Lyzarka, ja bych rekla, ze nazev je takovy jako je proto, ze se pestuje i vypadava vse stejne, jako u syrarske akce 1 :) nicmene zadnou souvislost, nez stejne plodiny a padatka tam teda taky nevidim :)
     
  19. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    Do akce půjdu, líbí se mi, ale nevím kde ji skončím, šlechtěnce nemám, jen pár zvířat, ostatní musím vyndat z lišty, jenže si zase jimi zaberu pole, těžké dilema, ale nám všem držím palce.
    P.S. Poradí mi někdo co s nehrajícími sousedy?
     
    mirae, Hrnkajda a pajaable tohle ocenili.
  20. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Tak já budu mít tuhle akci asi smolíčka. Jak na potvoru odjíždím na třídenní seminář. Sice tam bude připojení k internetu, ale otázka je, jestli bude čas. Uvidíme, co stihnu, to stihnu.
    Chameleoní šlechtěnce mám ve stodole, ale nemám aktivované pandy a oslí šlechtěnci ve stodole taky nejsou. Na pandy potřebuji rychle dodělat kolo na Baha, chybí mi na pandy čtyři zlaté banány, takže to bych měla stihnout. Po chameleoním šlechtění jsem na dně s SK, takže oslíky a pandy budu muset koupit. Nakoukla jsem na trh a oslíků nět. Někdo je skoupil. No jo, i tak se dá farmařit.
    Ostatní zvířátka a plody stromů mám ve stodole.
    A odkapávací nádrže jako odměny? Po pravdě jsem něco podobného čekala. Jak jinak si vysvětlit, že nádrže moc ochotně nepadají.
    Tak přeji všem farmářům a farmářkám pohodovou akci.:)

    viki007

    Vyházet a obstarat nové. Taky jsem to nedávno řešila.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.