Mise hrůzostrašné noci (9.10-15.10)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/10/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jindrasofr

    jindrasofr Stálice fóra

    Lidičky zlatý já z Vás mám mindráky :)
     
  2. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Neměj, já trčím u toho uschlého stromu :D
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    jindrasofr: já mám umletý jeden klobouk pro třetí kolo, nejsou rostlinky. Utěší tě to nějak a odmindrákuješ se? Já jsem se už smířila s tím, že když začínám, ti lepší končí ;)
     
    Naposledy upraveno: 11/10/19
  4. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezkou hrůzostrašnou noc všem :) jsem si až teď po příchodu říkala, že nemám na farmičce žádnou hrůzostrašnou atmosféru s kvílením a vychechtávajícími bubáky za sebou xD mi chvilku trvalo, než jsem to popřepínala a teď je to konečně to děsivé i na ukončení hrůzostrašné mise a je to tam, stoneček konečně straší, bahamka je už plná brblajících zvířátek z lišty a já se jdu bát do pelíšku, abych nezaspala ráno do práce. A všimla jsem si při spuštění Halloweenské tmy a hudby, že když kliknu na rozsvícenou část hnojníku na farmičce, tak zakokrhá kohout xD fakt dobrý. No mě se grafika naopak líbí, je hezky provedená a než jsem šla plnit další užvaněné klóbrce jsem čekala, až ti tři tam doskáčou. Tak držím palečky a pěkný pozdní večer ;)


    [​IMG]
     
  5. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    jindrasofr Mindraci jsou desne otravna zvirata - ty proste capni a vyhod za vrata, kor kdyz za rychliky stoji jen rozbite kolo nestesti, co se seklo na bonusu (u me beztak jen proto, ze jsem chtela chatrc... no, a mam ji? houby s voctem) :music:;)
     
  6. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    o_O tak mi jeste chybi vyrobit a dodat 10 + 15 + 20 + 25 klobouku... Chjo, po zaliti a pohnojeni kytka roste 5:03 hod. To je dlouheeeee... Je pravda, ze jsem nebourala Lesni mytinu. Zvazim aspon sbourani chlivku.
    Ostatni akce z duvodu psychohygieny "nejedu" :p
     
    jindrasofr a evainfo tohle ocenili.
  7. burds

    burds Titán fóra

    Tak už chybí jen 26 klobouků.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  8. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Každá sklizeň mi dá na 11 klóbrců. Chybí mi jich ještě 28, nejbližší sklizeň mám za hodinu. Zítra ráno bude hotovo, (nebo v případě, že přetáhnu večerku, už dnes v noci).
     
    moncicak7070, evainfo a matlafous123 tohle ocenili.
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Chatrče dvě, bonus nula ,-)).
     
    Y_n_O, evainfo a matlafous123 tohle ocenili.
  10. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak ted uz jen jedna sklizen a prvni kolo hotovo, druhe uz jsou padatka mozna taky komplet a na treti je 90 klobouku pripraveno... tak doufam ze to klapne...
     
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Akce hotová :p, myslela jsem, že mi zbudou 2 klobrci a zatím prdlačka, špatně jsem počítala a vyšlo to přesně. Zbylo 33 kytí a 347 masek, ty padaly pěkně a akce šla docela rychle díky bonusům 1x100% a tuším2x+1 do stodoly a to jen díky dekorce
    xD:music:

    Edit: tak jsem počítala dobře, bo dva klóbrci jsou ve mlýně :Do_O
     
    Naposledy upraveno: 13/10/19
    sovicka64, evainfo a matlafous123 tohle ocenili.
  12. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Z tajemek morče asi s puntíky a ze skoromravence oranž želva,nemám ráda tajemné odměny, bo z nich mám skoro velké nic>:(
     
  13. Pumpička

    Pumpička Aktivní autor

    Opravdu se mě líbí ta hopkající trojice na pěšince. Nevím proč, ale nemůžu se vynadívat. :)
    Námět pro RT na nějakou dekoraci..., nebo něco jiného.
    Samozřejmě zdarma;)
     
    k.vitek, Xenie6161 a evainfo tohle ocenili.
  14. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    ahoooojky :) Tak moj ciel je splneny ,huraaa mam varana o))))) no neznamena to,ze nejdem dalej ,kde doletim to sa uvidi ,snad az do uspesneho konca :)
     
  15. marianko77

    marianko77 Pilný autor

    Tak aj ja mám už hotovo a teraz dopestovať všetko na krmivo.
     
    evainfo a Medvánek tohle ocenili.
  16. burds

    burds Titán fóra

    Hurá obě akce ráno hotové
     
    kiki2305 a evainfo tohle ocenili.
  17. satelit

    satelit Hvězda fóra


    8) Mise splněna, jsem připraven na strašidelný Halloween 8)

    [​IMG]

    [​IMG]

    Hodnocení: 8)8)8):cry::cry: (3/5 - celkem vydařená akce / odměny průměrné)​
     
  18. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    jj šel jsem po varanovi a ted koukám že ještě domlet 10 klobrců a bude i stonka
     
  19. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak ještě 24 klóbrců a bude hotovo... to už bych měla dát v pohodě...
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  20. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Taky mám hotovo - a samozřejmě se povedlo roztržitě zasadit opět ty rozjívence :p
     
    zahradnice4 a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.