Mise hrůzostrašné noci (9.10-15.10)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/10/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Jedu jinak, dodal jsem par ukolu ale ted jen melu dokud jich nebude dost... a tech par co se nesemele davam do ukolu...
    Tak uvidime, zda nejsem moc optimista, protoze kolo stesti uz dlouho ani nenabidlo bonus, no a ruzovky jsou nejspis pryc, to jsem presne prosvihnul a ty "odpovidajici" nabidky fakt moc nepovzbuzuji k toceni - a tim padem k bonusu na pole...
     
    raddre tohle ocenil(a).
  2. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Danka, však jsem psala, že jsem začínala s několikahodinovým zpožděním a bez přípravy! ... a nakonec jsem rozdíl stáhla na 4 hodiny xD

    [​IMG]
     
    evainfo a DANKA722 tohle ocenili.
  3. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Ahojte, zlatučká animácia, a aspoň si môžem pestovať aj do úloh, to je fajn, všimli ste si animáciu stodoly pri zbieraní úrody ?:)
     
    evainfo a zejdy66 tohle ocenili.
  4. dvory

    dvory Rádoby autor

    Dobrý večer všem.Poradí mi někdo kde sehnat základní strom půlnoční dub? mám jen XXL.Děkuji.
     
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    dvory - dobrý večer, momentálně se nedá základ Půlnočního dubu pořídit. Musíš počkat, zda se neobjeví zase jako odměna v nějaké akci, nebo ve strombole nebo v akci O/D.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Už mám dodané i padátka a něco na zítřek namleto a ještě dnes namelu, ale tou hubou to šlo také a dobře ;)xD:music:
     
    evainfo a matlafous123 tohle ocenili.
  7. Pteranodon

    Pteranodon Aktivní autor

    Ahoj, čo sú to tie obrstromy?? Občas to niekto spomenie, ale medzi stromami vo FAQ žiadny nevidím -.-:(
     
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  9. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    zdravím už máte vše hotové ?
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Někteří mí oblíbení titulkáři nemají čas, tak se nemám na co dívat... navíc jsem pohlcena historií u čtení Asijské ságy, tak jsem pro vyplnění času odpočinkově a relaxačně odstartovala i tento dostih. xD Zatím to chce jenom rostlinky, ale moc, asi budu muset na mýtině zbourat odchovny, mlýn mele blbosti, místo bonusů. ;)
     
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Panečku, druhé kolo výzdoby se mi zamlouvalo, dodávají se jen maskolebky ,-), které teď při mletí docházejí stejně jako akční.
    Když ale partu vede Kuteno kocúrik tak žádné obavy, dokončíme ,-)))).
    3 klobouky na skladě.
     
  12. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Taky jsem dodělala druhé kolo, akční i lebky nejsou na skladě, dnes nefunguju, tak uvidíme:p;)
     
  13. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    Třetí strašidelné kolečko dokončeno a teď se psychicky připravit na další pokus o sýrové přistání xD
     
    Y_n_O, maminka78 a davidson00 tohle ocenili.
  14. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezkou hrůzostrašnou misi všem :) tak mě ještě chybí 3220 chechtavých rostlinek a 299 lebek u kterých to trochu vázne, ale na bahamce mám hangáry a pokrácený lablab u kterého ještě nemám žádné zásoby, to určitě dopadá, je čas :p


    ..................[​IMG] [​IMG]

     
  15. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    1 a 2 kolo, strašidla proběhly v pohodě, kytky a padátek bylo dost, ale u 3 kola se mi nějak zasekly v zatáčce za dýní. Chce to nějak moc těch špičatých čepic a vyrobit je taky není zrovna levná záležitost, takže čert ví jak to dopadne.
     
    evainfo a burds tohle ocenili.
  16. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Ahoj, mám před sebou poslední sklizeň a bude hotovo. Ještě, že byl bonus 100% do stodoly na 24 hod., moc pomohl. Mějte se fajn!!
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  17. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Já už mám ze všeho guláš,takže jsem si ráno inteligentně aktivovala bonus na děsivku a zapomněla,že zase začíná ta třetí akce pátek-neděle.Tak teď nevim
     
    evainfo, Y_n_O a matlafous123 tohle ocenili.
  18. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak to je skutečně děsivózní...:D
    [​IMG]
    ...tak to vypadá, když během dvou dnů si hráč vytočí postupně dvakrát 100% do stodoly (poprvé těsně před první rozpěstovávací sklizní)...
    Přeji všem podobné štěstí na tom kole s dárky...
     
  19. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Pri testovani kola ze nedava uz zadny ruzovky jsem ziskal +100% do stodoly, takze jsem umlel co se dalo a zbyva jen 18* kloubouk, ale pochopitelne ze nepostupuju v prvnim kole, takze budu mit pripraveno na treti kolo, mozna padatka na druhy kolo a dohanet se bude to prvni :)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  20. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    Dobojovano jest!
    Pomohl mi teda bonus 200% na 12 hod. a +1 na 6 hod., takze pocity z akce vesme prijemne, nicmene hodnoceni (jako ve skole): 3
    + v odmenach konkretni chlivky/vyrobny tj. varan a hedvabna farma, ktere nekteri hraci nemeli moznost ziskat napoprve
    + bezproblemove vypadavani
    + akcni kytky nebylo az tak prehnane mnozstvi
    - desiva akce probihajici na plochach farmy, kdyz jsou otevreny desive plochy
    - z radku s dalsimi bednami a aktivaci 44 hod. asi nikdo 3 metry do stropu neskace
    - grafika neurazi, ale pusobi nemastne/neslane a sedmihodinova kytka neni tak nejak ani krava, ani tele a moc mi osobne nevyhovuje
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.