Mise hrůzostrašné noci (9.10-15.10)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/10/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. hnojivo

    hnojivo Aktivní autor

    Zdravím všechny farmáře a farmářky :D.
    Úkoly v družstvu neutečou a tak se pustím do akce. Takže semínka do hrsti a jdem sázet o_O.


    *** upravena velikost písma (na size 4). Skali
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/10/19
    burds, maribeja a evainfo tohle ocenili.
  2. maminka78

    maminka78 Stálice fóra

    Akci jsem začala volným stylem,ale koukám na tu těžební věž na mapě,to jsem zvědavá,co se na nás chystá ;)
     
  3. gigis99

    gigis99 Perspektivní autor

    Tak akci jsem rozjela, i když jsem tak trochu podcenila přípravu - padátek 305, pro někoho málo, já si ale říkám, že to stačí, není proč spěchat, stačí ten frmol v životě, ještě se mám honit na farmě ne :p:D
     
  4. -Jiřulka-

    -Jiřulka- Pisálek fóra

    Mikeš a mnozí další, jsem téhož názoru

    Je to až urážející, co se v "podivuhodných tajemničkách" nachází. Ubohé odměny za mnoho práce. Nemožnost splnit některé úkoly, protože zkrátka "není kde brát". S lítostí sleduji, že pomalu odpadávám. Tuto hru hraji už několik let, vždy s napětím, s radostí. Už to ale není ta hra, na kterou jsem se těšila, jsou to dostihové závody s odměnami, které jsou mnohdy až úsměvné. Je mi to líto, ale opravdu mi scházejí ty časy, kdy jsem počítala, kombinovala a měla radost z každého úspěchu. Vím, že mnozí se mnou nebudou souhlasit, je mi to jedno. Moje pěkné vzpomínky na tuto hru mi nikdo nevezme. Psala jsem málokdy, ale opravdu ze srdce, když mě něco velmi trápilo...
     
  5. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Dost by mě zajímalo kde mám vzít kaktusovou svíci v takovém množství, když mám jen dvě a rostou sto let:cry:
    Aha tak jsem jinde, akci jsem taky začala a jedu svým pomalým-šnečím- tempem;):p
     
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký hrůzostrašný večer :) jsem začala taky hrůzostrašně, když jsem si v práci chtěla na mobilu sklidit o půl druhé jen děsivý hřbitůvek, klikla a ono se to sklidilo jen na půl, na druhé ploše v pořádku a když jsem se vrátila, straši kytky byly na svém místě .... zato se mi nějak sklidila hlavní a já přišla o padátka :( no už se mi to stalo i na NTB, že se mi sklidila jiná plocha xD Tak zatím 382 lebek a už jsem nakoukla do hrůzné mise, vypadá to roztomile :p
     
    raddre, burds, janaj a 1 další uživatel tohle ocenili.
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    :D Trio cupitá rychle, teď jde o to jestli jim budu stačit :) animace pěkná. Lebek v masce jsem ulovil 458.

    Edit: Kurník dasa1143, to jsem se lekl. Tak jo, proč ne. Jen ať netopýři lítají, dýně se mračí nebo šklebí, duchové kvílí .... ještě, že ta moje zvěř je v klidu xD.
     
    Naposledy upraveno: 9/10/19
    GordonSargent, evainfo a astrid888 tohle ocenili.
  8. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) je to moc pěkné, načala jsem třetí kolečko, padlo mo 100 % do stodoly, tak jsem sáhla hluboko do skromých zásob zelených kapek a pěstuju a pěstuju
     
  9. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    evainfo Evi, mě se tohle nesmyslné sklízení stává v poslední době často. :oops:
     
    evainfo a burds tohle ocenili.
  10. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Že je nějaká nová akce jsem si všimla dnes večer. Bez přípravy,na polích jsem měla od včerejšího večera len, zapnutou automatickou sklizeň stromů a aniž bych proháněla JC tak :
    [​IMG] trochu pomohlo, že když se xxl stromy sklidily, tak jsem za 7 minut měla další várkuo_O
    ale čeho jsem si všimla okamžitě, Dasa, netopýři, dýně ... ale ta úžasná kočkaxD
     
    Naposledy upraveno: 9/10/19
  11. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG] dnes som kopla do vrtule, ešte dopadajú lebky a zomeliem to

    Gordonka, na to, že tam poletujete štyria, máš to dosť slabéxD;)
     
  12. Janiine

    Janiine Rádoby autor

    Ahoj. Má prosím někdo spočítáno kolik je čeho celkem potřeba? K mlýnskému produktu a kolik dodat akčních rostlinek zvlášt? Díky ;)
     
  13. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Strašidla probíhají zatáčku u vrby. Ještě jsem nic nemlel, páč to po mě zatím chce jenom rostlinku, takže počkám jako vždy na podmínky dodávek 8)
    Padátek mám asi dost ale určitě míň než mají ostaní, ale kolik přesně jich mám neukážu aby se mi nikdo nesmál :oops:
     
  14. Veselá.99

    Veselá.99 Vycházející hvězda fóra

    Už melu klobouky, 2 kolečka za mnou, hurá do finále. Podařilo se mi 2x vytočit +1 z polí a tak se stodola plnila rychle. S takovou stihnu i zazimovat zahrádku. Hlásí nám pěkný víkend, tak to snad dám.
     
    kiki2305, raddre a evainfo tohle ocenili.
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Na první straně je psáno: min.potřeba (stonek + dekorace) 19 400 ks.
     
  16. babi49

    babi49 Pilný autor

    Danka722-nevěřím svým očím ty jsi kouzelnice
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  17. Coruska

    Coruska Aktivní autor

    Mám to úplně stejně. Ale tak doplním si děsivé rostlinky, na ty je vždycky málo času. Jinak na to asi dlabu, za 6 dní napěstovat skoro 20 tisíc 7hodinovek... to bych nesměla chodit do práce a sedět jen doma. Prostě co budu stíhat, to bude, ale nohu za krk si z toho nedám.
     
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    dodávala jsem zatím jen rostlinky a teď budu mlít nevím zda jen hubou?????? :);)xD
     
    Naposledy upraveno: 10/10/19
  19. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]
    babi49, ale kdeže, i keď čarovať by som chcela vedieť:p, to mi len začalo vytekať SH zo suda z obrstromov, na kolese šťastia za nešťastných 120 PL som si vytočila +100% a +1 do stodoly, možno trochu čaroval jeden Jack Darček;), ináč sa len chcem rýchlejšie dostať do 234, tam už je vraj predčasný farmadôchodok:D;)


    aha, tam vidím aj Kutena:D;)

     
  20. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Čekám na dodání do posledního úkolu 1. kola, na druhé kolo mám masek víc než dost, tak to bude na jeden zátah. A tak zbývá jen umlít potřebný počet klóbrců. Mám na to ještě 5 dní, tak by to měla být brnkačka.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.