Mise hrůzostrašné noci (9.10-15.10)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/10/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Sice varana a hedvábnou dílnu mám,ale klidně bych pochroupla ještě jednu.Do akce jdu.Jen ty puntíky by si už mohli strčit za klóbrc.Stejně z toho vylezou jen žluté nebo oranžové lištovky.Teda mě vždycky.Beden je už taky dost.Tady by to chtělo změnu.;)
     
  2. farmarkamaja

    farmarkamaja Aktivní autor

    super jdem na to,zase něco novýho
     
    vilm4 a evainfo tohle ocenili.
  3. raddre

    raddre Baron fóra

    co už, stonek chci už s principu, bourat nic nebudu, takže pěstovat až do konce,pokud mi už nesesbírali spadlé obrázky stodol a budu mít i štěstí
     
  4. tepui

    tepui Mistr fóra

    Stonek bez dekorek no fuj že se nestydí :p.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  5. vladca

    vladca Stará škola

    asi to celé vynechám ... na farme mám kopu nedokončených úloh v družstve, desivých úloh tiež a odmeny ... tie za tu námahu nestoja
     
  6. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Nejdřív jsem zajásal, že konečně je na děsivých polích akce, ale po zjištění,
    že se koná na farmě, mi sklaplo.
    :(
    Druhého varana nechci, sežral by mi všechny motýly. Stonek se 44 hod. aktivací
    je na odstřel, Puntíky s oranžovým pávem či pštrosem budeme zřejmě dostávat za odměnu
    ještě 10 let a bedny s ničím potřebným jakbysmet.
    Že by další prázdniny? Uvidím večer.
     
  7. burds

    burds Titán fóra

    Do akce jdu a uvidím.
     
  8. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Nadšen nejsem, znechucen jakbysmet ne :music:. Asi to nechám u ledu - varana mám a hedvábí nemá žádné využití, i kdybych se za farmou hápal...
     
  9. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    varana nemám takže musím i když tento stonek nemusím
     
  10. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Vidím,že i Farmerama má své dny.Jen ten fialový puclík na nálepce mě nadchnul,pro toho si dojdu.
     
  11. naruto2002

    naruto2002 Vycházející hvězda fóra

    Varana též vlastním,je v liště,ale bedny mi nevadí,vždycky se strašně těším,co v nich bude,ještě se rozmyslím,jestli budu plnit,teď plním vydří úkol v družstvu a těch hafo děsivých :p
     
    bubák1960, maribeja a evainfo tohle ocenili.
  12. slootr

    slootr Baron fóra

    Varana mám, jeden stačí, žere motýly jak nezavřenej. Hedvábí se mi taky kdesi motá. Už asi třetí akce v řadě, která mě nechává v klidu. A to jsem donedávna dělal všechno bez rozmyslu. Cítím se teď býti mnohem klidnějším farmářem. :D
    Jsem zvědavej, kdy se RT probere a dá do odměn kloudný stonek a něco smysluplnějšího než další bedny. Už mi fakt lezou krkem.
     
  13. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    No nazdar já se pomalu začínám bát v noci usnout s těch děsivých akcí ale snad se tím prokoušem jako vždy.
     
    evainfo, MatysekKamilek a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  14. Babrlinka1

    Babrlinka1 Rádoby autor

    Opět v odměnách ani jeden kupon na pomocníky
     
  15. alderonka

    alderonka Aktivní autor

    Ahojky, túto akciu vynechávam, akosi nestíham. :D
    V sobotu sa nám vydáva farmárska susedka pila23, takže budeme svadbovať.
    Dosfarmárčenia priatelia. :)
     
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Po úvodní sklizni,zhruba 600 lebek (je v tom i otočka révy ze tří ploch,než jsem zjistil,že na bahamce se nepěstuje!:cry:)
     
    evainfo a matlafous123 tohle ocenili.
  17. Eliter

    Eliter Pilný autor

    Díky, zasmála jsem se. Puntíky jsou top. :D
    A souhlas, chtělo by to novinky. :)
     
    Mikeš tohle ocenil(a).
  18. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Lebek mám 261 ... Ks. Nic moc tedy...
     
    evainfo a matlafous123 tohle ocenili.
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Prvni rozpestovani s lehkym zpozdenim, ale prece... druha otocka za 1:11, ale ta sedmihodinovka me teda leze radne krkem! Pajdatka na pohodu.
    [​IMG]
     
  20. Pteranodon

    Pteranodon Aktivní autor

    túto akciu budem robiť, lebo z debien môžu padať hrozostrašné paradajky a tú stajňu nemám :-( ... ale vytočilo ma do nepríčetnosti, že z tajuplnej sadenice mi padla Broskyňa XXL :wuerg:>:(:mad:, to ako vážne chce RT hráčov *** ?!?
     
    evainfo tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.