Mini-akce: Tajemné sazeničky na Bahamaramě / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 21/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím ptakoun, zatím žádnou informaci nemáte, zda půjdou znova získat. Nezbývá než sledovat Oficiální oznámení.
    koudyova maruško, kdyby to nevyšlo a bylo dřív OaD, tak mi napiš. Určitě tam pro tebe něco najdu :)

    danda
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  2. doben

    doben Ikona fóra

    Tak já jsem koupil 15 Baha sazenic a novinku nemám, ale podařilo se mi získat další clauseny a ledvinovník + 3 Moringy XXL.
     
  3. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Tak já si koupila 4 sazeničky a mezi nima novinka nebyla. Tak jsem to riskla a koupila balíček s 15 sazeničkama. Huráááá usmálo se na mně štěstí a mám 2 novinky a ostatní stromky taky potěšily. Všem přeji trochu štěstíčka. Hezký večer.
     
  4. LoryM

    LoryM Perspektivní autor

    Hoj. Koupil jsem sazeničku na baha " a jde zasadit na divokou louku. Je to chyba? náhoda?
     
    Jonsdorf a milostivas tohle ocenili.
  5. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj LoryM,
    opravdu to byla sazenice na baha?
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  6. ptakoun

    ptakoun Perspektivní autor

    Nová akácie vypadá zajímavě, albízii už mám, ale chybí stromky XXL. Takže budu kupovat. Ale ten nový úkol k sazeničkám - nevím jestli odměny v něm jsou k smíchu nebo k pláči. Když už je RT v odměnách za úkoly tak "šetrné", mohlo by tam dát aspoň starší recepty, které nejdou už sehnat.
     
    jana151049, švestinka a milostivas tohle ocenili.
  7. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ptakoun: tak to ti tiše závidím, mít strom, který ještě není ve hře je fakt husarský kousek, nebo že by......
     
  8. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    ptakoun Albizii mozna mas, ale Albizie ruzova je novy strom.

    Za me: ignorace.
     
  9. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Sadeničky nekupujem, nové stromy získam časom aj tak iným spôsobom, napríklad oveľa výhodnejšou (pre mňa) strombolou. ;)
     
  10. milena8111

    milena8111 Pisálek fóra

    pajda361, To , že dali albízii růžovou, když už jedna albízie existuje (a je taky růžová), to není moc dobrý nápad. Mě se to plete už teď.
     
  11. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    to bude asi poprvé co TS nekoupím když nám všechno zdražili musím šetřit
     
  12. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Je tolik druhů stromů, které jsou, tak mohli vybrat jiný název. Myslím si že to nebylo vhodné pojmenování. Nové úkoly v družstvu jsou dobré, dojdu k novým plodům a počkám, až stromy přibydou do inventáře a potom úkol dokončím. Ale stejně mi to nedá a nějaký ten stromek koupím a třeba se štěstíčko usměje a novinka se objeví. Tak ať se daří.;););)
     
  13. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj milena8111,

    to není, zkusíme kouknout zda to lze změnit, ale myslím, že se nám to moc nepodaří.
     
    skalara.v, milostivas a zejdy66 tohle ocenili.
  14. anvan

    anvan Dozorce fóra

    pajdo,
    a není tam náhodou jen špatně grafika? nemá ten stromek vypadat přece jen trošku jinak? už jednou se to stalo že byl v ofiku jen omylem uvedený špatný obrázek...jestli to bude takhle stejné doopravdy, tak potěš koště, to tedy nevím, jak to rozlišíme...
     
  15. ptakoun

    ptakoun Perspektivní autor

    Vždyť mezi tou starou albízií a prý novou růžovou není vzhledově žádný rozdíl.
     
  16. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Anvan: zkusím se na to podívat.
     
    milostivas a zejdy66 tohle ocenili.
  17. ptakoun

    ptakoun Perspektivní autor

    pajda361, a vrbu XXL už přece také máme !!! Byla v minulé Strombole. Nějak to otočili, většinou bývá nový strom v TS a pak teprve ve Strombole
     
    Naposledy upraveno: 9/2/17
    milostivas tohle ocenil(a).
  18. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ptakoun: ano tentokrát je tu u vrby černé opravdu otočené.

    Anvan: ano ta animace je opravdu špatně, za což se omlouvám to je moje chyba. Bohužel novou animaci budu mít až tak za 16 hodin. Takže jak to dám dohromady nahradím provizorní grafiku animací.
     
  19. anvan

    anvan Dozorce fóra

    pajda
    v pohodě, hlavně že se to vysvětlilo, jinak by tu bylo za chvíli tisíc dotazů....
    Díky a hezký den
     
  20. -Jiřulka-

    -Jiřulka- Pisálek fóra

    Já nevím... Hraji tuto hru už hezkou řádku let, ale takovou nějakou bezmoc, skepsi, atd., jsem doposud nezažila. Dříve se při postupu automaticky objevovaly stromy, chlívky, atd., co jsem svým postupem získala. Teď je to jen o penězích. Přestože jsem ochotna něco i utratit, zůstává mi jen jen smutný úšklebek nad tím, co jsem získala za "trofeje.." Stejné je to na kole štěstí/neštěstí, jak už psali mnozí další hráči. Samé ptá..... ny. Copak to jde z jejich kapes? Radost ze hry se vytrácí, je to škoda, tuto hru mám ráda, protože mi zaměstnává mozek. Mnohé úkoly se zkrátka nedají splnit. Můžete mě třeba ukamenovat, ale tak to cítím. Je to škoda, protože při současných nárocích na život člověka a jeho spokojeném dožití jde opravdu o to, aby mu bylo umožněno alespoň částečné a spokojené prožívání volných chvilek života. Zakoupila jsem si 15 ks sazeniček, žádná novinka. Jsem nespokojena, otrávena, stále více úkolů závisí na získání "Novinek". Vlastní úsilí se vytrácí. Nevím, jak dlouho to tu vydržím, přestože se po stovce postupuje velmi dobře.
     
    Naposledy upraveno: 11/2/17
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.