Mini-akce: Tajemné sazeničky na Bahamaramě / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 21/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Mě nějak unikla dvě témata k diskuzi o TS .. nešlo by sloučit téma? Je jasné, že diskutovat se bude buď o tajemných sazeniních nebo Bahama tajemných sazeniních, když hrajeme a diskutujeme o hře Farmerama a zakoupených tajemných sazenicích :)
    Nebo to má nějaký jiný význam?

    Ria30. ano to mě taky napadlo, že asi kdysi nebyly Mini akce na TS souběžně ale už nějaký ten pátek to tak asi je.. nechci kafrat, já jen, že by to bylo třeba přehlednější sledovat jedno vlákno na tuto Mini akci.. a abychom pak nebyli "off" když v jednom tématu budeme psát o těch druhých sazenicích, které zrovna nepatří do toho daného tématu :))
     
    Naposledy upraveno: 21/2/16
  2. ZXspectrum67

    ZXspectrum67 Zelenáč fóra

    Dostal jsem se na Baha, abych mohl koupit Baha TS, ale mám je stále zamčené. Proč?
     
  3. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj abc23, dve témičky vznikli pravdepodobne na základe akcii, kedže predtým neprebiehala akcia s oboma sadeničkami naraz ako je tomu teraz, ale bola len napr. pre Bahamku.

    Ahoj ZXspectrum67, sú dostupné od 2.levelu, ale odpoveď si už dostal od kolegynky kuk.

    Peknú hru prajem
     
  4. farmářkalucielinke

    farmářkalucielinke Aktivní autor

    :sleepy: opět žádná novinka ( ani minulá,..):sleepy:. Začínají se mi množit úkoly v družstvu s nulovou vyhlídkou na dokončení :sleepy:.
     
    zdenkaamirek10, axamík a Alice tohle ocenili.
  5. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Ahojky ve spolek,;) výsledek z 12 TS po 5 florenů 1 x novinka - jeřáb břeko_Ona farmě na baha 1 x baobab xxl, :pJe to lepší než jsem předpokládal:D
     
    monsaf a kometak96 tohle ocenili.
  6. zdenka.59

    zdenka.59 Pisálek fóra

    taky jsem koupila ty lepší sazenice ale ani tentokrát z toho nic nebylo
     
    krutor1989 tohle ocenil(a).
  7. rosik01

    rosik01 Perspektivní autor

    Dobré ráno,koupila jsem jednu obyč. a jednu plus sazeničku a na farmu i baha vypadla rolinie koukala jsem jak blazen:) nečekala jsem,že padne hned z první a baobab xxl ten se taky hodí. Na farmě nic tak ještě zkusím štěstí. Fajn hru všem a ať padá co si kdo přeje :)
     
    monsaf a kiki2305 tohle ocenili.
  8. Danielaa25

    Danielaa25 Osvícený autor

    Ahoj , chtěla jsem se zeptat zda už je v tajemničkách možnost získat makadamie xxl, rajčenka xxl,anona šupinatá xxl, langsat xxl, plumérie xxl ?
    Pěknou hru;)

    PS.Uvedené stromy mám odemčené.
     
    Naposledy upraveno: 26/6/16
  9. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Danielaa25,
    pokud je máš odemčené, tak by v tajemničkách měly být.
     
  10. immortal67

    immortal67 Expert fóra

    Ted jsem málem chytil šok.Zasadil jsem poslední 4 stromy co zbyly z balíčku za 110 FL.A hrome ze všech 4 jsou bugenvilie,takže koupeno na bahama 22 kusů a z toho 6 roliníí a na farmě 15 kusů a 7 bugenvilíí.Tak tohle byl opravdu plodný nákup.
     
  11. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    pekny den a nedelu vsetkym...no u mna sa konala len novinka xxl slivon a nic ine zavratne..sama sakura a jarabina....a na baha potesili xxl stromky anona supinata,plumeriaxxl,rajciakovy xxl...
     
  12. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Nóoo téda immortal ! To byl kauf ! Tak to se ti povedlo, to byl zlatej balíček !
    já koupila 15 kusů za 5 a dostala jsem dvě novinky (nevím jak se jmenujou), další k zapamatování byla jen rajčenka xxl.
    Tak ať máte štěstí jako immortal !
     
    skalara.v a ezzra tohle ocenili.
  13. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak přeji všem štěstí a gratuluji těm, kteří ho měli. Sám jsem koupil 8 + 8 sazeniček a novinky žádné... ale nejsem šílenec - závislák to jo, ale naštěstí ne takový, že bych musel mít vše ihned. Naštěstí jde o stálý úkol, tak si holt počkají, než jim to dodám. Těch úkolů, které jsem ještě nesplnil, je... a že by mi to rvalo žíly, tak to tedy ne!
     
  14. disquotek

    disquotek Perspektivní autor

    ja koupil 9+9 na víc jsem neměl a taky žadna novinka :(
     
  15. LindaFarmářka61

    LindaFarmářka61 Pilný autor

    Ahojte, tak si pročítám , jak se někomu zadařilo, někomu ne..Já jsem koupila balíčky po 30 a po 15 kouscích. Radostí sice jásat nemůžu, ale tentokrát si nemusím dávat na hlavu studený obklad, rvát si vlasy a polykat prášky na tlak po odtajnění a objevení jabloně...:)) .Tak asi poloviční úspěch- něco z novinek, hodně xxl a ještě mám 10 na Baha i na farmě zasazené. Takže tentokrát to nebyl absolutní propadák, jako většinou, mám radost z novinek (to jsou jména, ani jsem netušila, že takové stromy existují) i z xxl...
    Krásný den všem, blahopřání úspěšným a pevné nervy těm méně spokojeným..
     
    rosik01 tohle ocenil(a).
  16. tondak1985

    tondak1985 Pisálek fóra

    sazenicki uz mi lezou krkem,,,,,
     
    maja.rada tohle ocenil(a).
  17. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Rozumného člověka to nerozhodí tondak1985, není nic jednoduššího, než je ignorovat, ne?

    Prima hru danda
     
  18. fortunela

    fortunela Pisálek fóra

    u mě také radost z pěti sazenic ledvinovník a rolinie
     
    maminka78 a skalara.v tohle ocenili.
  19. ptakoun

    ptakoun Perspektivní autor

    Ahoj, bude možné ještě někde získat dračinec a štědřenec, stále mi chybí ??
     
    karbar a lucie1978 tohle ocenili.
  20. koudyova

    koudyova Rádoby autor

    tak já zase žádná novinka a ani nic z těch mnoha, které mi už chybějí. Už se mi ty nehotové úkoly pěkně hromadí. Pokud nebudou stromky jako odměna v akci, asi je nezískám. A snad až půjdou vyměnit, se někdo na výměnu najde. Je to ale běh na dlouhou trať.
     
    lacrima a tondak1985 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.