Mini-akce: Tajemné sazeničky na Bahamaramě / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 21/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Jestli mi daj ještě jednoho budhu, tak mi asi prdne cévka a budu tahat nohu. Už přišlo 8x XXL a 4x XL o_O (ze 33 pokusů :eek:)
    Mangostan konečně dorazil a to hned 2x :D
    Na farmě se mě zase snažej umišpulit a uvrbit :(
     
  2. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    já koupil jen 3 sazenice a z té 3.padla Clausena
     
  3. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Často při tajemných stromech přepadá mě splín...
    dnes je tomu ovšem jinak - navštívil mě dřín! ♥♥♥
    [​IMG]
     
  4. Monnila

    Monnila Pisálek fóra

    Ja som kúpila tri stromčeky na Bahamaramu, som zvedavá čo z nich bude. :)
     
    monsaf a evainfo tohle ocenili.
  5. sona13

    sona13 Pisálek fóra

    dobrý den, proč nemohu najít nové stromky na trhu?
     
    14087 tohle ocenil(a).
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... pěknou neděli :) .. další tajemné jsou 3x vrba, 3x jalovec, lapacho :p, sakura XL, sakura XXL xD a plno dalších stromků XL a XXL .. dřín už žádný a tak jsem nasadila ještě 3 sazeničky .. když už nic, se mi v liště vyváží počet datlí a meruněk xD
     
  7. Monnila

    Monnila Pisálek fóra

    Tak u mňa z troch stromčekov je 2x Strom wampi a Tamarindový strom XL. 100% spokojnosť! :inlove:

    [​IMG]
     
  8. majka250153

    majka250153 Pisálek fóra

    koupila jsem si baliček sazeniček na baharama za210florenu ale stromek clausena mi nepadl jak měl na 100 procent padnout je to pěkný podvod že se nestidíte
     
    Alice tohle ocenil(a).
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj majka a podívala jsi se do lišty mezi stromy jestli tam není?

    soňa: jaké stromky, plody tam ještě být nemůžou a jestli chceš koupit TS tak v obchodě
     
  10. Janké861

    Janké861 Stálice fóra

    Ahoj majka250153, najdeš ho v liště mezi stromy ;)
     
  11. zuzik.t

    zuzik.t Perspektivní autor

    Nějakou dobu jsem balíček nekoupila, tentokrát jsem neodolala. Výsledek (kromě zaručené clauseny):

    tajemné: nektarinka, mangostan 4x, clausena
    XL tajemné: amherstie 2x, buddha, tamarind, rohovník 2x
    XXL tajemné: buddha, tamarind, rohovník 3x
    XXL obyčejné: mandarinka 2x, papája 2x, mango, guava, fík, tomel, avokádo, kumquat, hrozen, moringa, acai

    Za mne spokojenost, hlavně mangostany překvapily...
     
  12. littlepanda

    littlepanda Perspektivní autor

    Tak na hlavní mě TS obdarovali štědře 2xvrba, lapacho a Dřín xD Ale na baha se stále buddhy zbavit nemůžu X(
     
    evainfo, Madulka_cz a skalara.v tohle ocenili.
  13. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkné odpoledne.

    Až dnes ráno jsem si koupila balíčky. Jedu na "jistotu". Výsledek, kromě zaručené clauseny (bahama) /// dřínu (farma) mám:

    tajemné: clausena, grep - 2x, mangostan - 2x, nektarinkový - 3x, //// dřín, lapacho, jalovec - 5x,

    tajemné XL - buddha, rohovník - 4x, amherstie, tamarind - 2x, //// mišpule - 3x, jeřáb - 2x, sakura, planika,

    tajemné XXL - kustovnice, buddha - 2x, kakaovník, amherstie - 2x, pitahaya, acai - 2x, tamarind - 2x, moringa, hrozn moře, guava //// jedle - 2x, sakura - 2x, jeřáb - 2x, mišpule - 4x, morušovník, planika, javor cukrový, jabloň, datlovník

    Tentokrát jsem hodně spokojena. ;)

    Hodně štěstí při odtajnění.
    Madulka_cz
     
    evainfo, skalara.v a kiki2305 tohle ocenili.
  14. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak já jsem docela spokojená, bo jaloveček mám už 4x, lapacho 2x, mangostan 2x, clausena 1x, amherstie xxl 2x (+ 3 xl).
    Potěšila i pitomba, mango, kokos a pandán ve zlatém hávu, grep a 3x nektarinka(by už taky stačily).
    Nějak se namnožily rohovníky (k čemu jsou dobré ? o_O) Aspoň kdyby to nějaká havěť žrala :(
    Mišpule 13x (vystřídala meruňku, zdá se) a budha 13x (asi místo granátů)>:( No, bude co rozdávat. Pár posledních ještě zraje na ploše. Tak třeba se dočkám i dřínu...
    (Zatím odtajněno B-44, F-47)
    Ať se daří
     
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] Ahojky všem :) .... tak tři kousky, jakože doplňující sazeničky ... no opět sakura XL :p další vrba černá a datlovník XXL :oops: ... no: "darovanému koni už na zuby nehledím" xD protože koně "už dnes " nevlastním :) ..... ale mám aspoň jeden dřín :p
    .. no jo ... "dřín" je zase novinka,
    a bude to pro mnohé chvilinka,
    kdy se snad stromek dostaví
    a úkol si tímto doladí.
    Přeji všem ty nej sazeničky a když nemáte i starší, tak napište a při O+D něco vymyslíme ;).... pěknou neděli ...
     
    Naposledy upraveno: 21/2/16
  16. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Vždy při tajemných sazenicích bývají nové plody již na trhu a tentokrát tam nejsou ani zobrazeny že již existují.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  17. lucie1978

    lucie1978 Pilný autor

    Koupila jsem 3 a 3, co mě potěšilo jsou, mangostan, grep, a jalovec na novinky si asi budu muset počkat na jindy, ale jsem spokojená.:)
     
    skalara.v a evainfo tohle ocenili.
  18. KiQuSiQ

    KiQuSiQ Znalec fóra

    Ja vám tak závidím :p nikdy nemám šťastie či v TS alebo TCH tak som už dávno prestala nakupovať.. tento krát mi to však nedalo, tak že po dlhom čase skúsim, kúpila som iba na Baha, ale výsledok nestojí za reč :wuerg::sleepy: takže po tomto ostávam opäť v tom - nič nekupovať, nemusím mať všetko hneď a časom sa tak či tak novinky objavia na farme ;)
     
    Naposledy upraveno: 21/2/16
    tydýtková, .macca. a evainfo tohle ocenili.
  19. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj 14087, nebolo tak vždy, len v poslednej dobe sme ich tam objavili dokonca aj deň skôr. RT ich do týždňa na trh určite pridá, aby sme s nimi mohli obchodovať.
    Prajem peknú hru

    Edit: nie je zač:)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/2/16
  20. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Ria30. díky za odpověd
     
    Ria30. tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.