Mini-akce: Tajemné sazeničky na Bahamaramě / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 21/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Mě taky potěšila kdoule XXL a 2xplanika XL v 94 kole a na baha taky nic nového.
     
  2. lucie1978

    lucie1978 Pilný autor

    Já jsem spokojená koupila jsem jen po dvou ks a mám rohovník obecný, kokosová palma, morušovník a javor japonský.;)
     
  3. Janké861

    Janké861 Stálice fóra

    Pěkný večer farmáři. Já jsem spokojená, z 1 balíčku mám 2x novinku + 1 jistou, 1x grapefruit a ani ostatní není k zahození. :p

    [​IMG]
     
  4. Danielaa25

    Danielaa25 Osvícený autor

    Já jsem taky spokojená , nekoupila jsem žádné sazeničky;), ale mám všechny dárky :D
     
  5. tomokoco

    tomokoco Velmistr fóra

    Tak jsem sklidil 30 sazenic a objevil se 2x Mangostan, 4x Nektarinka (neměl jsem žádnou) a 1x Garcinia. Grapefruit tedy nemám stále žádný, ale i tak jsem spokojený, že mi ze 40 sazenic vypadla 4x novinka, to je u mě nevídaný úspěch.
     
  6. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Na baha mám z balíčku ještě větší radost, protože se seznam chybějících věcí také ztenčil jen na 1 strom. Mangostan mám 4x, k tomu se objevil i do dneška chybějící grapefruitový strom a dokonce 2x. K tomu nektarinka, budha xl/xxl, tamarindový strom xl atd... Jediný strom, který chybí je tamarindový strom xxl, ale jinak velká spokojenost :).

    [​IMG]
     
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak jsem v liště našla ještě jeden Grepík xD ... sem spěchala do práce a nechtě zrušila i tento skvost :music: [​IMG] .. jsou tedy dva a hned jsem jim nasadila ponožky a slíbila modré z nebe, za to že rychle porostou :D :p
     
  8. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Krásnou zlatou neděli přeji všem...
    [​IMG]

    Ještě vám dlužím pohled na bahamku.
    No v tento čas jde na farmě nějak vše mimo.
    Ale mám dost stromů a tak může "obchoduj a daruj" klidně brzo začít.
    Apropo:
    Nekoukejte do monitorů ale raději kolem sebe, ať nám něco opravdového v tento čas neuteče.

    Prima den a pohodu všem...

    [​IMG]


    Váš Jansdorf.
     
  9. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Mno, zakoupeny balíky. Dokoupeno k balíkům 20 TS na Baha, 40 na normál. Výsledek. Na baha 2 nové stromy počítaje i s balíkem->(zbytek lišta). Na normálu se krčí pouze jedna novinka z balíku, k ní mi přibyl druhý jalovec.->zbytek lišta. Co k tomu dodat. Asi je hloupost brečet, ale ze 120 sazenic pouze 3 žádané. Rád bych se zeptal, kde je chyba???? A sobě si i odpovím: " Ty šebejdo, koukej se poučit. A vy moje milé RT, víte-li, kde se nachází HÁJ či ŠÍPEK, rád bych vás tam nasměroval:wuerg:.
     
    pašík69 a Iwuska tohle ocenili.
  10. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Hmmm, tak přes 20 kousků na Baha a 20 kousků na farmu. Novinka žádná. Ani ten jalovec mi nedali, krkouni :(
    Z toho zajímavějšího: XXL - acai, moringa, kustovnice, tamarind, budha, a pak 3x grep, 2x nektarinka, 1x garcinie.
    Na hlavní: XXL- 3x cukrjavor, 3x oliva, mišpule, datle, 2x jedle, 3x jap.javor a 2x rakytník.
     
  11. fgs001

    fgs001 Pilný autor

    Při pohledu na novou sazeničkovou akci koukám, že nektarinka se tu oproti jiným stromům moc neohřála. Mrzí mne to o to víc, že nemám ani jednu. S penězi na štíru, realita je důležitější :), takže asi smolík... Budu doufat v nějaký zázrak xDxD

    EDIT: Zázrak se stal při akci O&D. DĚKUJI!!! :)
     
    Naposledy upraveno: 23/2/16
  12. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    fgs001 - neboj, to že je v TS naposled, neznamená, že ji nezískáš třeba později. Vždyť starší tajemky máme v odměnách každou chvíli ;)
     
  13. KiQuSiQ

    KiQuSiQ Znalec fóra

    Sadeničky na Baha dnes celkom fajn.. 2x Acai palma XXL :p
     
    evainfo a STYBI tohle ocenili.
  14. milka-pu

    milka-pu Pisálek fóra

    Este som ani poriadne nezacala a uz som aj skoncila, chcu od nas wampi, kvet driena, kde ho mam zobret ked ho nemam a neda sa ani kupit. Tak som sa tesila na akciovku, zial som sklamana :(
     
    STYBI tohle ocenil(a).
  15. p-eetra

    p-eetra Vážený autor

    Tak jsem koupila šest stromků na baha a šest na louku. U každého jsem odtajnila dva stromky- můj první mangostan a žluté lapacho. Ostatní nechám klasicky dozrát. Takže já jsem spokojená, novinky sice žádné (zatím), ale to u mě skoro nikdy napoprvé. A alespoň pohnu s úkolem, lapacho a ani mangostan jsem na trhu nechtěla za 11 tis. kupovat, tak teď začnu pomalu plnit.
    Nový úkol splněn celý do druhého úkolu, SK vybrána, tak teď jen, jestli padnou novinky
     
  16. 1bezinka1

    1bezinka1 Pisálek fóra

    Tajemné sazeničky jsou zřejmě dobře utajené, jinak by se určitě ve farmářském obchodě tetelily nadějí, že za ně někdo utratí spoustu florenů. Proč je nelze půl hodiny po avizovaném začátku akce zakoupit? Díky za odpověď.:sleepy:
     
    evainfo a STYBI tohle ocenili.
  17. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    lze je zakoupit, já už mám nákup provedený ... musíš ale restartovat hru, aby se ti to načetlo
     
    STYBI, skalara.v a pajaable tohle ocenili.
  18. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Hezký večer přeji.
    Paysef kupony přede mnou , jen se
    ukecávám dnes nedobíjet florenové
    konto a nekupovat balíčky a počkat,
    jestli zítra nebude "šťastný den Mega BZ".
    Kdo již nakoupil, přeji mu štěstí při odkrývání !
     
  19. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Tentokrát odolám, nelíbí se mi politika stromky co nejsou tak dlouho končí a některý budou nesmrtelný. Dobrý tah od RT, ale na co mi to bude? Stejně jako stále nová zvířata do hry na šlechtění, nové výběhy, chvilka radost a pak už je to jen stromek. Škoda peněz, dost mi RT pohlo žaludkem minulými akcemi takže přišla hodina odplaty :p. Kdo koupil ať má štěstí.
     
  20. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak jsem koupila 12+ 12 kousků. Odtajním asi až ráno. Nemám ještě jalovec, lapacho ani mangostanu. Tož doufám, že něco z toho přivezou [​IMG]V novinky nedoufám, ty dostanu nejdřív v dubnu ...:(
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.