Mini-akce: Tajemné sazeničky na Bahamaramě / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 21/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. julinka64

    julinka64 Rádoby autor

    Ahoj všem,pokud jste dostali z tajemných sazenic co jste neměli,jste štastní lidé...:) já pokaždé dostanu úplné nesmysly které stejně pak dám do lišty :-( takže tentokrát jsem si floreny ušetřila a nekoupila vůbec nic a podle toho co tady čtu,jsem udělala dobře,až nějaké vyjímky co jsou spokojeni s tím,co dostali .Všem přeji štěstí protože o ničem jiném tyto tajemné sazeničky nejsou :-( Pěkný den i hru přeji :)
     
  2. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Konečně si sedlo štěstí i na mně-mám rakytník,garcinii,vrbu i nektarinku.:D:pxD
     
  3. salena_kika

    salena_kika Pisálek fóra

    Mne sa na konci pošťastila nektarinka a konečne amherstia.
     
  4. jaja170963

    jaja170963 Pisálek fóra

    Na poslednú chvíľu som kúpila sadeničky a konečne padla oskoruša(už som si myslela že taký strom nie je)a 2x rakytník rešetlikovitý.
     
  5. Monicka79

    Monicka79 Vycházející hvězda fóra

    Tak novinka se konala jen na baha
    2x Nektarinka
    7x Baobab
    7x Amherstie
    2x Garcinie
    9x Hvězdný XXL
    5x Delonix XXL
    3x Liči XXL
    Rohovník XXL
    8x Juvie XXL
    2x Pitomba XXL
    2x Cesmína XXL
    2x Fík XXL
    Hrozen moře XXL
    Mombín XXL
    Kokos XXL
    Papája XXL
    Kiwi XXL
    26ks XL stromů
     
  6. Bagíra77

    Bagíra77 Vážený autor

    Ahojky,velmi pěkně zdravím,
    Včera dvě hodinky před koncem jsem si pořídil celkem 12 sazeniček,šest na Bahamaru a vyklubal se mi - Baobab-můj první,Rohovník XXL,2x Hvězdný XXL,
    Juvie ztepilá XXL a Tomel japonský XL,
    Na farmu také po šesti a výsledek toto:3x strom XXL,1x XL ale to hlavní je 2x strom VRBA ČERNÁ,pro mne velké překvapení a ohromná radost,velmi krásné a vzácné stromky jsem získal.:DxD
     
  7. Shanigan

    Shanigan Pilný autor

    marcelina máš pravdu a tebe sa ešte ani nestalo to čo mne :( ešte že nie som dieťa a zvyknutá na obchodníkov čo viac berú ako dávajú ... bolo by to asi uškodenie osobnosti. Mno ja aj keď toto viem, doteraz som kupovala sadeničky, lebo nič nie je zadarmo, aj za server sa musí platiť a bigpoint nie je charita, tak samozrejme tí čo môžu kúpia florény a následne sadeničky.... ale je fakt, že len tí najšťastnejší dostanú nové stromy ;) ja mám skôr šťastie na tie na farme, ako na tie na ostrove :) a ako sa tu už písalo, kto kúpi a kto nie, je to jeho vec... a aj z úloh v hale možno získať florény :inlove:
     
    Naposledy upraveno: 1/9/15
    ivetakuc, spuntka a babako tohle ocenili.
  8. hudy536

    hudy536 Stálice fóra

    Tak jsem se namlsala po amherstiích...a tohle je výsledek:
    1.farma: amherstie, kokos xxl, rohovník xl, mandarinovník xl, banán xl, juvie xl, juvie xxl, delonix xxl
    rakytník, mišpule xxl, moruše xxl, pinie xl
    2.farma: baobab, rohovník xxl, hvězdný xxl, hvězdný xl
    mišpule xxl, mišpule xl, buk xl, kamenná pinie xl
    (stromy xl jsou úplně k ničemu, takže dokud je nevyndají, kupovat tajemničky nebudu, postačí mi ty z akcí...)
     
    ivetakuc a babako tohle ocenili.
  9. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Zase jen plevel do lišty,asi mě to konečně odradí od dalšího vyhazování penězxD
     
  10. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Tak mi uzrála druhá várka bylo zasazeno po 7 kusech na farmě huráááááááá mám JALOVEC SKALNÍ a další z kterých mám velikou radost je 2x Jeřáb oskeruše ještě jsem tento strom neměla :D jinak 2x Kamenná pinie XL a XXL-- Javor japonský XXL a Kalapa XXL.
    Na Bahamě se novinka nedostavila, ale radost z další Nektarinky :D jedna byla v první várce dále Budhova ruka XXL a XL-- Delonix královská XXL a XL-- Hvězdný strom XXL a mandarinka XXL :) takže celková spokojenost a koupeno po 4 kusech poslední bohužel na další už nemám florenty :cry: budu doufat i v tu novinku na baha. Hezkou hru
     
    babako, .mama789. a evainfo tohle ocenili.
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Zadařila se novinka na farmě i bahošce a na baha ještě 2x nektarinka, což mám velkou radost. FL jsou na 0 akorát to vyšlo, myslím, že jsem do toho vrazila 180 FLxD:music:
    Oprava: teď jsem napočítala 220 FL, ale je to méně než 2 balíčky na jistotu, z toho mám obrovskou radost
     
    Naposledy upraveno: 17/10/15
  12. vvanilka

    vvanilka Mistr fóra

    našťastie som sa vyhádzala z florénov (na musicboxy) a tak nemám za čo investovať, Prajem všetkým investujúcim úspešné nakupovanie, ja sa budem tešiť až na O a D
     
    babako a .mama789. tohle ocenili.
  13. Cindy210178

    Cindy210178 Obyvatel fóra

    já se novinek dočkala, jen nektarinka a vrba z minula se mi vyhýbají, ale jednou se jich dočkám ;)
     
    babako tohle ocenil(a).
  14. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    tak to Ti gratuluji, já z 10+10 stromů ani ťuk, jen to, co už mám, ani nektarinka ani vrba z minulých stromů. Nic překvapujícího.
    Začínám mít čím dál, tím větší dojem, že ten, kdo kupuje hodně taj. stromů a stájí nemá nic, aby zase investoval a ten kdo nekupuje nic, nebo jen jednu, tak to získá ze soutěží./to je zkušenost/
     
    babako tohle ocenil(a).
  15. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Ahojky.
    Tak já koupila 4 stromky na farmu. Jeden byl nějaký xl a pak rakytník,planika xxl a jalovec. Tak to je paráda.
    Na Baha 8 stromků a tam potěšil boabab(teprve druhý) a 2x rohovník xxl. Tak ještě grepfruit a mandarinku a černou vrbu z minula. Ale zatím jsem mocmoc spokojená,takový úspěch jsem ani nečekala.
    Jen jedna poznámka.Myslím,že ty stromky vyřazují moc rychle. Oskeruši i boabab určitě spousta hráčů ještě nemá a určitě by mohli v nabídce vydržet déle.

    No ještě jsem nakoupila 4 na baha a 1 na farmu,a kdyby se vylouplo něco z chybějících bylo by to úplně skvělé.
     
  16. hanynkach

    hanynkach Pilný autor

    Tak já jsem tentokrát měla velké štěstí.Ze dvou sazeniček 1 x grapefruitový strom a 1 x baobab.:D,;).
     
  17. Monicka79

    Monicka79 Vycházející hvězda fóra

    Tak jsem nakoupila nějaké stromky na Baha i na Farmu a výsledek je

    Baha

    2x Baobab
    4x Garcinie (10)
    2x Nektarinka (4)
    2x Grep

    XXL
    2x Fík,Pandánová palma,2x Budhova ruka,Pitomba,5x Delonix,3x Mango,2x Kakao,4x Avokádo,2x Banán,Hrozen moře,Mandarinka,Rohovník,3x Hvězdný strom,Tomel,Kokos,Liči
    +
    10x XL

    Farma

    2x Rakytník (5)
    4x Jeřáb Oskeruše (12)
    Jalovec skalní

    XXL
    3x Olivovník,3x Moruše,Hruška,4x Japonec,Planika,2x Pinie,2x Datle,2x Pomeranč,Broskev,2x Mišpule,Dub,Jaloň,Třešeň
    +
    11x XL

    Tak už mě chybí jen ta Vrba tak snad příště
     
    Naposledy upraveno: 17/10/15
  18. Hagerr

    Hagerr Expert fóra

    Z novinek mám aspoň XXL budhu :) i mě potěšil XXL hrozen moře a baobab
    mandarinka, garcinie a grep, se mi zatím vyhýbá, ale časem padnou i ty 8)
     
  19. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    xD uf, jsem v šoku - balíček vydal kromě garantované novinky ještě 5 dalších grepů, 2 garcinie a 2 nektarinky ... asi se něco porouchalo :p
     
  20. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Po celodenní šichtě.jsem konečně sklidila ještě 10+10 TS,který jsem koupila pár hodin před skončením akce.Podařila se Mišpule xxl ( taky jsem neměla),Planika xxl,Kamenná Pinie xxl,Javor Japonský xxl,Nektarinka,Rohovník xxl ...2x( neměla jsem),Garcinie(měla jsem jen jednu)),Budhova ruka xxl (moje prvníííí)... ;)


    Ze včerejška ještě : Nektarinka (moje první ),Mišpule xxl,2x Rakytník (měla jsem dva),Rohovník xxl...3x,Jalovec Skalní -paráda,Pandánová palma xxl...3x,Moringa xxl...3x,Tomel Japonský xxl,Liči xxl...3x,Mombín xxl,Strom hroznů moře xxl,Baobab ...2x,Jeřáb Oskeruše...7x,Delonix Královská xxl...5x,Javor Japonský xxl...2x

    Cca dalších 34 x stromů xxl a 29 x stromů xl,z celkem 60+60 =120 TS

    Zjistila jsem teď,že mám v invetáři ještě 12 TS Baha ,,Tortuga" asi zapomenutá odměna z nějaké akce.Ráno sklidím :)

    Spokojená jsem,chybí mi už jen dvě novinky: Grapefruit + Vrba Černá,tak zase někdy příště,ale už né v takovém počtu,tohle byla vyjímka po delší době
     
    Naposledy upraveno: 19/10/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.