Mini-akce: Tajemné sazeničky na Bahamaramě / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 21/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evca190

    evca190 Vážený autor

    Tak z 5 kousků mám: granátovník xxl, granátovník xl, fíkovník xl, hvězdný a rohovník.
     
    Natálie26 tohle ocenil(a).
  2. *-farmerka*-

    *-farmerka*- Rádoby autor

    Koupila jsem 10 sazenic tak jsem zvědavá.
     
    jaris5121972 tohle ocenil(a).
  3. denich

    denich Vycházející hvězda fóra

    Baha: ROHOVNIK, BUDHOVA RUKA - ty jsem nemela
    XXL: Granatovnik 2x, Pandamova palma 1x - ty jsem nemela.
    Obyč: 3x papouščí, juvie 2x, liči xl, cesmína xl - celkem koupeno 12 sazenic.

    Farma: LOKVÁT, XXL ČERNÝ BEZ (3x), SAKURA (6x) - ty jsem nemela
    XXL: Dub, Mandle 2x, Pomeranč, Javor 3x, Citron 3x.
    Obyč
    : Mišpule 2x, Planika 3x, kozí 3x - celkem koupeno 28 sazenic
     
    mirae tohle ocenil(a).
  4. lencus

    lencus Pisálek fóra

    Kúpila som z každých po 10, ale nič takmer nestojí za zmienku, akurát: 1 granátové jablko xxl, a papagájový strom (ten som nemala) a na farme akurát javor xxl, inak same xl :cry:. Dokúpila som z každých ešte po 12 tak hádam to bude lepšie
     
  5. holčička

    holčička Pisálek fóra

    • Post přesunut do vhodnějšího tématu.
    Na Baha nemívám štěstí, ale v noci sedlo i na mě....a jelikož jsem maniak na stromky tak jsem 3 přikoupila, 2 pistáciovníky a buddhova ruka je tam !!! :D
    Takže to co jsem neměla a ještě i novinky to jsem teda nečekala. Tak štěstí posílám dál...;)
     
    marmelada0305 a Mersi7 tohle ocenili.
  6. kacaba57

    kacaba57 Rádoby autor

    Ahoj, já mám na BAHA novinku buddhovu ruku, ale na farmě se mi to ještě nepovedlo. Nějaké sazeničky přikoupím a uvidím, snad Lokvát padne. Všem přeji ať se splní co si přejí.
     
  7. luckily

    luckily Zelenáč fóra

    Tak já jsem se sazeničkama taky zatím spokojená. Zatím z každé úrody aspon jeden speešl strom. Akorát mám ted problém. Na Baharamě mi ze sazeničky vyrostl Granátovník XXL a když ho chci dát na normální granátovník a tím ho upgradnout, tak mi to prostě nedovolí. Nevíte co by se s tím dalo dělat?
    Díky za pomoc.:)
     
  8. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    luckily taky mě nešlo umístit upgrade Granátovníku na základ,který jsem měla už předtím na ploše.Zkusila jsem umístit jiný základ(třeba ten rozložený) a na to upgrade Granát a už šlooo
     
  9. luckily

    luckily Zelenáč fóra

    jesterka74: Díky, už to taky jde..:)
     
  10. -JankaCa-

    -JankaCa- Pisálek fóra

    Na bahamarame sa mi nedarí.. klasický granátovník a hviezdne ovocie. :( Keby tie stromy aspoň k niečomu boli
     
  11. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Ahojky všem,tak já úspěch s tajemničkama tak na půl,koupila jsem po 6 na farmu i na Baha na každou farmu a tohle mě z toho vylezlo, na hlavní farmě - Lokvát,kozí,planika,datle XXl,broskev XL,hruška XL a na Baha-hvězdný,kumquat XL,mombín XL,papája XL a 2x mandarinka XL(takže tady úplný propadák,ani jeden lepší stromek).druhá farma - Citron XXL,javor japonský,dub XXL,hruška XXL,2x ořech XXL(tady perfektní,i když nebyla novinka) a na Baha- Delonix,mombín XXL,juvie,pistácie,mandarinka XL,guava XL(taky spokojenost a třetí farma - 2x kamenná pinie,planika,mandle XXL,vajíčkový XXL,jabloň XXL(spokojenost) a na Baha -2x fík XL,2x liči XL,guava XL.kiwi XL(opět propadák).Na baha kupuju stromky málo a teď mě to usvědčilo v tom,že mám pokračovat nekupovat.Takže konečná rekapitulace,z celkem 36 tajemniček jedna novinka,opravdu ubohé,už si dám zase na dlouhou dobu s tajemničkama pokoj.Šetřím floreny jako blázen a nakonec získám většinu stomků,které si koupím za pár šupů v obchodě.
     
  12. Mersi7

    Mersi7 Stálice fóra

    Zdravím všechny...tak já včera koupila jen 2 sazeničky na Baha,protože mi hodně padají granáty a pistácie tak bych si přála granát xxl ...odtajnila jsem je hodinku před dozrátím a mám:Rohovník obecný a mango xxl...tak jsem moc spokojenáxD
    Tet mám na Baha 10 sazeniček a ty mi ještě rostou;)
     
    mirae tohle ocenil(a).
  13. Cindy210178

    Cindy210178 Obyvatel fóra

    na baha konečně delonix a na farmě z novinek bez xxl, citron xl ty jsem ještě neměla. Zkouším štěstí dál.
     
  14. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Na baha už jsem také odkryl 10 sazenic a dopadlo to následovně ;).

    granátovník xxl
    granátovník xl
    rohovník obecný

    delonix královská
    pistáciovník
    2x granátovník

    mombín xl
    tomel japonský xl
    kokosová palma xl

    [​IMG]
    [​IMG]

    Tajemné sazenice na baha dopadly také skvěle a získal jsem 3 novinky super :D. Pořídil jsem ještě dalších 5 kousků :p.
     
    Naposledy upraveno: 5/10/14
    mirae a Mersi7 tohle ocenili.
  15. Mersi7

    Mersi7 Stálice fóra

    Tak z 10 sazeniček vyrostlo toto...sice granát xxl se nekonal,ale mandarinkovník xxl také neni k zahození a jsem hrozně štastná za papouščí pírkoxDa ještě jednou Rohovník obecnýxD

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    mirae a holčička tohle ocenili.
  16. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Mám piniový kamenolom:D a jednu bahamapracku.
     
  17. evik63

    evik63 Zelenáč fóra

    stalo se vám někomu,že jste vyrostlou sazenici chtěli schovat xxl a v liště jste ji už nenašli?To se mi stalo ted při tajemné sazenici.Dříve jsem to tak dělala a nic a dneska prostě zmizela to mě fakt namíchlo :-(
     
  18. Batory

    Batory Vycházející hvězda fóra

    Já koupila 6 kusů a šlo do lišty.Ach jo.
     
  19. jižibaba

    jižibaba Pisálek fóra

    Ahoj všichni, jak jen to děláte? Za zbytek florenů 2 kousky, jen mango a citron, mám takových plnou lištu. A nepoučím se, nikdy nic pořádného nevyroste, moje farma je docela socka:)
     
  20. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Avokádo XL a juvie. Se picnu. Juvie jsem porozdala a oni se mi zase vrací. Vždyť už to nikdo nechce. Koupila jsem ještě tři, tak snad něco padne - kvalitnějšího. A taky jsem nepoučitelná. Na novinky vždy čekám nejméně dva - tři měsíce. A stejně koupím, já trubka. Chjo
    :mad:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.