Mini-akce: Tajemné sazeničky / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 21/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Nakonec jsem neodolala a koupila jsem balíčky na jistotu. Děsivé tajemné sazenice naprosto zklamaly, krom té jisté kaktusové svíce přišel jen stromek Popínavého rudého oka. Ale těch Nočních třpytivých stromů a chapadel ....... Jen by mě zajímalo, jakpak mám splnit úkol, když nemám ostatní stromky, jejichž plody se dodávají do úkolů a nejsou na trhu obchodovatelné? Kvůli výsledkům, které jsem po odkytí měla další nákup těchto tajemnic v budoucnu hodně moc promyslím. [​IMG]

    Ale když jsem odtajnila tajemnice na Bahamce, tam jsem byla mile překvapená. A docela si myslím, že by to tak mělo i vypadat. Krom jednoho jistého Zlatolistu obecného jsem odkryla ještě další 2! A do lišty ani nepůjde:
    - rajčenka XXL, langsat XXL, makedamie XXL, 5x mýdelník, 2x salaka a 4x muškátovník
    a do lišty se odstěhovaly:
    - v provedení XXL: nolina, pandádová palma, mombín, tomel, mandarinka, mango, eben, 2x akébie a dále 3x myrhovník, 2x nolina XL

    Na sazeničky na farmě zatím čekám.
     
  2. milteska

    milteska Expert fóra

    tak já mám,ani nevím z kolika,na hřbitově jen to oko a marshmalow Slabota-holt do úkolů nebude nic
     
    davidson00, Apachie1 a kytka50 tohle ocenili.
  3. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Tak jsem se praštila přes kapsu a koupila všechny tři balíčky na jistotu, ale mimo jistých stromů mě všechny novinky minuly.
     
    davidson00, Apachie1 a kytka50 tohle ocenili.
  4. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    5 kusu desivych, 0 novych, kdyby aspon XXL u neceho ceho nemam plnou listu... takze sanci jsem dal, ale nebyla prijata, tak si ten ukol nechte, az dostanete rozum...
     
  5. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Mám všechny nové sazeničky akorát chybí rudé oko ;)
     
  6. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Johnny : Takže všechny nemáš.
    :p
     
  7. lase2

    lase2 Magnát fóra

    no já osobně bych RT navrhla změnit funkci "fuseklí" podobně jako jsou parfémy u šlechtění - vždy sníží o 35% stávající čas, lze využít více kusů na jeden strom (vím že u parfému je to na polovinu, ale řekněme že by zachovali procenta co jsou u stromového hnojení). Kdyby bylo omezení shodné jako u parfémů, tedy na 4 kusy, RT by prodalo více hnojiva a hráči by byli zejména například u novinek nebo právě při děsivce spokojenější (stihli by strom "otočit" vícekrát, hlavně před koncem děsivky by se určitě hnojilo o sto šest a spotřebovali by více hnojení = kupovali by a RT na tom škodné taky nebude). Pokud se toho někdo ujmete a zpracujete to do návrhu, myslím si že by se to mohlo ujmout :)
     
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Neznamená že když RT vymyslí nějakou koninu, budu pokyvovat hlavou jak nemocnej osel!:p Podle mně základní děsivé stromy co jdou pořídit za plodiny prostě do TS nepatří.Je to jenom další vyčůranost RT. A pokud stím budou všichni souhlasit tak se jistě nic nezmění!:p
    Jinak plody ve stodole po TS [​IMG][​IMG][​IMG]
    Poslední strom budu díky RT sklízet asi až na vánoce pod stromečkem!o_OxD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.