Mini-akce: Tajemné sazeničky / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 21/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tentokrát jsem na Baha štěstí neměla; včera jsem koupila balíček a ráno se divím jak divizna - kromě té jedné zaručené novinky nic moc. Potěšily jen další tří mýdelníky, až půjdou posílat, mám zásobu :) Na farmě je to v pohodě - tři modříny (+ ten jeden zaručený), čtyři mirabelky XXL a jedna XL. Na hřbitově taky žádná sláva - čtyři kaktusy (+ ten jeden jistý), jedno rudé oko. Maršmalouni a sarkofág nikde. Asi to vybrali goauldi... Zato mám 6 chapadlových vrb, dvě XL; třpytivý strom 4x, XL 1x, XXL 1x, jabloň 9x, XL 1x, XXL 2x. Mno, tak jdu koupit ještě jeden balíček... :oops:
     
    Naposledy upraveno: 22/10/17
    Lyzarka, evainfo a -Kuteno- tohle ocenili.
  2. Vivaldy

    Vivaldy Pisálek fóra

    Ti se zase vyznamenali.
    Koupil jsem 50 děsivých stromů a ani jeden vzácný. Nevím kolik bych jich měl koupit asi 1000. Už si žádný nikdy nekoupím.
     
  3. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ani jedna novinka jako vždycky,modřín XL je na nic
     
  4. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Vivaldy proč kupuješ 50 děsivých a nekoupíš raději balíček, potom se divíš. Balíček má jistotu a vyjde levněji.
     
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak, pokus č. 2 na hřbitově... hin sa večer hukáže... 8)

    [​IMG]
    EDIT: dasa1143, vydrž, Prťka, příště pošlu základ :)
     
    kiki2305 a evainfo tohle ocenili.
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Helena1313 - Jenže z balíčku má jistou stejně jen tu kaktusovou svíci.

    Pár kousků jsem ještě přikoupila a nakonec to rudé oko taky mám :D
    (nikdy bych si nepomyslela, že z rudého oka budu někdy jásat :eek:)
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Když je to omalovánka a ne důsledek knokautu, klidně jásej :)
     
    -Kuteno- a maribeja tohle ocenili.
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Chichi - tata mé výdaje na farmě prozatím nesleduje, takže jásat můžu (nad omalovánkou) xD
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jak je možne ,že lze v děsivých TS získat i základní stromy,které si můžeme pořídit za plodiny v obchodě?:p:p Beru to od RT jako podraz nejvyššího kalibru!:eek:o_O
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Kaolín11: a jak je možné, že v TCH zůstal za 15 FL medvěd, kterého si už můžou koupit všichni za farmářskou běžnou měnu? xD A proč...
     
    -Kuteno-, maribeja a evainfo tohle ocenili.
  11. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Mě je divné,že kaktusová svíce má takovou dobu zrání,když ostatní 3 druhy kr
    átkou není to opravdu chyba? matlafous -četla jsem jen mi jde o to proč tedy ostatní mají tu dobu krátkou když je uvidíme zrovna tak jako kaktus.....a jinam ho nedám nebudu si ,,zadělávat" políčko...
     
    Naposledy upraveno: 22/10/17
  12. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    libakos Neni to chyba... pajda uz to tu vysvetloval.
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  13. lase2

    lase2 Magnát fóra

    Jak jsem se zařekla že tajemno už nee, dala jsem se zviklat. Výsledkem je koupených 30 tajemnic na krchov, zatím mám jednu svíci a jedny duchy, 10 ještě čeká na odtajnění, tak snad bude ještě alespoň jeden maličký uspěch :)

    EDIT : tak štěstí sedlo i na mne, přidal se i Sarkofágovník, takže mi to zatím vychází 1 novinka z 10 koupených. No uvidíme, 10 jsem jich ještě koupila a snad padne i to poslední poopiční kukadlo (rudé oko) :D :D
     
    Naposledy upraveno: 22/10/17
    karbar, sisinka a maribeja tohle ocenili.
  14. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    Jedna děsivá sazenice=svíce,mám radost,ale plody sklidím až další děsivku;)
     
    maribeja a ldivacka tohle ocenili.
  15. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Já chci jen napsat, že mě mrzí, že je zřejmě úplně zrušená možnost koupit menší balíček za 110fl., kde byla zvýšená pravděpodobnost novinky. Měla jsem s ním dobrou zkušenost jednou za čas, když stromků chybělo víc. Nyní mi na Baha schází snad 5 stromků, tak jsem se na akci těšila a opětovaná absence této nabídky mě skutečně nepotěšila.
    Koupila jsem zkusmo jen několik stromků a ani na Baha, ani na hřbitově nemám žádnou novinku ani hodnotnější stromek (na hřbitově pouze stromky v základu), takže v žádném případě nebudu přikupovat, ale RT přišlo o příležitostného kupce, tentokrát bych koupila menší balíček jak na Baha, tak na hřbitov. Zřejmě jim ty floreny zaplatí za mě jiní hráči ve velkých balících, tím směrem já mířit nebudu.
     
    maribeja a Y_n_O tohle ocenili.
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Sovinko, koupila jsem druhý hřbitovní balíček. A jestli tam nebudou ti maršmalouni a sarkofág, co jsem neměla v tom prvním, končím do nového roku s kupováním novinek. Koupím pomocníky a mlýn, bez těch to už asi nejde, ale na zbytek budu smolit... Než se přestanu vztekat...
     
    -Kuteno- a matlafous123 tohle ocenili.
  17. lase2

    lase2 Magnát fóra

    to Sovinka : Napiš co ti na Baha chybí, kromě Cicimeku, Mýdelníku a Voskovníku mám snad od všeho alespoň jeden navíc ;)
     
  18. daajen

    daajen Aktivní autor

    Taky jsem marně pátrala po levnějším balíčku, hlavně proto že jsem FL utratila za děsivé recepty. Na farmě totální propadák prosím byl to olivovník XXL. Na Baha Nolina XXL, ale potěšil krchov, tam mám sarkofág, hurááá.
     
    kytka50 a karbar tohle ocenili.
  19. lase2

    lase2 Magnát fóra

    No já snad radostí neusnu, ze čtvrté desítky se vykulili rovnou dvě krvavé oči, asi abych měla dobré periferní vidění na druhé marshmellovny. Z novinek na hřbitov mám tedy vše, děkuji a přeji všem ať pochodí alespoň stejně dobře jako já :)
     
    kytka50 a kiki2305 tohle ocenili.
  20. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky všichni, měla jsem to "štěstí", že mám všechny novinky, ale když jsem usadila svíce, dala urychlovače (punčochu a vrtulku), tak jsem málem spadla. Základné čas 350 hod = 14,5 dne se mi zkrátil na asi 220 hodin, což je přes 9 dnů a Strašilka trvá od nákupu pouze 3 dny. Tak budu zase čekat a čekat. Jsem zvědavá, jestli nám nenasadí třeba rostliny s měsíčním růstem,,, Br hrozná představa. Jára
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.