Mini-akce: Tajemné sazeničky / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 21/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jitikw

    jitikw Perspektivní autor

    Tak já si koupila tajemné všechny 3 druhy, nejvíce jsem se radovala na Baha a farmě.
    Ale to jen proto, že jsem si dala každoroční půlroční pauzu od hraní (duben - září) a pak mi toho hodně chybí, když zase zavítám na farmu. A vždy si říkám... zrušili mi už účet? :) Ale vždy je kam se vrátit, a já začínám vždy s nadšením jako když jsem zapla farmu poprvé. :inlove:
    a dál... hřbitovní bylo opravdu ponuré.... koupila jsem 1xjistotu a 20 zvlášť. No a mám 2 svíce, jedno oko, 2 sarkofágy.... zbytek ty 3 obyč., i když přibylo i pár zlatých. Takže suma sumárum, nakonec převažuje radost. A do jara mám co dělat..:music:
     
  2. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Ahoj, nedalo mi to a koupila jsem od každého 4 kousky. Farma a Baha nic nového, jen zase a opět stromy do lišty. Na hřbitově ještě čekám.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  3. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Omylem jsem koupila na děsivku 45 sazenic (nějak jsem si to při nákupu popletla) - a z toho jen 5 ks z novinek - a ani ne všechny druhy. Chjo, tato akce mi nějak nesvědčí. Seky jeden za druhým :mad::D
     
    Naposledy upraveno: 21/10/17
    aljanu a evainfo tohle ocenili.
  4. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Koupila jsem po 3sazenicích, ještěže je lišta bezedná
     
    evainfo, ldivacka a fany2020 tohle ocenili.
  5. Štika

    Štika Mistr fóra

    A je to zase jen a pouze na našem rozhodnutí, na náhodě a na velmi malé pravděpodobnosti,že dostanu nějakou novinku. Nekupuju už víc jak rok,žádné tajemné chlívky ani sazenice.
    Nemám je hned,ale postupem času se mě vyklubou z akcí. A když mě chybí taky se nic neděje, je mě jedno že mě úkoly v družstvu leží i rok,pak už nejsou předražené na trhu a postupně úkoly taky dodělám.Stačí,že RT podporuji mlýnem a kombajnem. Tam mám jistotu,že to co si zaplatím taky dostanu.Těch psaníček co tu čtu......už nekoupím....a pak zase koupíte. Ale je to jen na každém z nás jak a čím Farmu dotovat. A kdo nakoupil tak přeji ať se zadaří. ;)
     
  6. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Tak já bláhová od každé 20ks a na Baha a Farma šup do lišty a na Děsivce všechny novinky kromě sarkofágového.....no nemůže mít čověk všechno hned najednou, že jo?
     
  7. Pavca42

    Pavca42 Perspektivní autor

    Tak jsem se hodně přemlouvala a koupila 5 sazenic na hřbitov a mám 5 nočních třpytivých stromů :(
     
  8. Mkuře

    Mkuře Vážený autor

    Mám všechny novinky 1-3x tentokrát jsem nakoupila a jsem spokojená.
     
    davidson00 a dasa1143 tohle ocenili.
  9. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Tak na hřbitově ze 4 TS - 1x novinka - mashmallowny ;). Aspoň taky se 1x zadařilo.
     
    evainfo a ldivacka tohle ocenili.
  10. ladybird38

    ladybird38 Expert fóra

    Z děsivých sazeniček povedlo se někomu krom klasiky něco jiného?
    mě teda kaktusová svíce,ale ty zbylý tři novinky mi zdárně unikají
     
    evainfo, sisinka a davidson00 tohle ocenili.
  11. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Já mám svíci a rudý oko
     
    evainfo, davidson00 a babička-květa tohle ocenili.
  12. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Takže mých 10 děsivých tajemek má tento výsledek:

    [​IMG]
     
  13. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Tak tentokrát na děsivce v TS to bylo děsivé, ani raději nenapíši koik jsem jich koupila a výsledek? Noční třpitivé, jabloně a chapadla prostě ne darmo se tomu říká děsivka
     
  14. zelenka91

    zelenka91 Pilný autor

    Koupil jsem 3 na farmu a baha, mám mirabelku XXL, břízu, jalovec XXL a myrrhovník,mangrovník XXLa mango XXL, tak úplný propadák to aspoň není.
     
    aljanu, evainfo a MatysekKamilek tohle ocenili.
  15. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Čtyři mínus, přátelé! Jedna smuteční vrba, jedna bříza - z 15 sazenic na každé ploše.:cry:
     
    aljanu a evainfo tohle ocenili.
  16. mikesek76

    mikesek76 Pisálek fóra

    Prosím Vás, nějak mi uniklo - kde získám list strašidelné vrby? V TS jsem ji nenašla ...
     
  17. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    mikesek : koupíš v krámku
    [​IMG]
     
    maribeja, aljanu a ldivacka tohle ocenili.
  18. mikesek76

    mikesek76 Pisálek fóra

    • Necituj, prosím, příspěvek bezprostředně nad tvým. Stačí dotyčného oslovit. Děkuji, Skali
    *** odstraněna zbytečná citace. Skali

    Díky :-D. Mě to pak taky napadlo, že tam jsem se ještě nepodívala. Uff, je toho moc.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/10/17
    maribeja, aljanu a ldivacka tohle ocenili.
  19. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak na "hřbitově" (budu ho tak nazývat, neb jsem na to zvyklý) jsem slavil se sazeničkami totální úspěch (zejména vzhledem k nemožnosti obchodování s děsivými plody na běžném trhu): mám všechny 4 novinky.

    Ze zbylých odtajněných sazeniček jsem si na ploše postupně nechával Noční třpytivý strom, abych takříkajíc rozšířil flotilu, jež by mi měla dopomoci k rozšíření druhé plochy hřbitova (potřeba v posledním úkolu je 600 Nočních třpytivých koulí a mám už ve stodole 274 kousků, tedy potřebuji ještě 326 koulí...). Jestli dobře počítám, tak při 12 stromech na ploše i zde budu slavit do konce děsivky úspěch, a protože jedno rozšíření (přes víly) se mi podařilo, budou mi zbývat již jen některé vyšší stupně z jednotlivých postupových úkolů... A tam je už jedno, jestli to stihnu teď nebo někdy příště. Ještě rozumně spotřebovat namleté krmení pro víly (nikoli stáje) a mohu říci, že i děsivka a děsivá akce byly OK.

    No a na Farmeramě a Baha jsem s tajemnem neuspěl (jen samé XXL varianty stromů). Tam to ale je jedno, protože časem budou plody jistě na trhu (pravda za pěkně mastné ceny), takže chybějící modřín a plod zlatolistu seženu tam.

    Celkové hodnocení všech akcí (jako ve škole): 1-
    (to mínus je za částečný neúspěch s modřínem a zlatolistem, kdyby chyběl jen jeden z nich, byla by to jednička, a pokud bych měl obě novinky, bylo to na jedničku s hvězdičkou a ještě podtrženou 1*).
    No - nemůžu mít přece všechno, ne? ;)
     
  20. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den :) jsem se dříve nedostala ale čtu co píšete a musím souhlasit, že RT dělá akce miš-maš a nepřemýšlí dopředu8)
    Nové TS na nové děsivé ploše ... proč néé :p .. získat desítky starých stromečků za FL (uznám) ale že ty stromečky nám starším vzaly několik měsíců práce, protože byla děsivka většinou jen jeden den a jednou za měsíc (12 dní za rok) ... vždyť třpytivá koule vyžaduje 100 jablek temné královny + rostlinky a jablko chce 30 chapadel + rostlinky a chapadla se taky musela vypěstovat s 5-ti různými rostlinkami!! Trvalo to několik děsivek (měsíců) než jsem získala pár kusů od každého stromku a teď mi je cpou do TS i když je nechci :(. No není to poprvé a ani naposled, kdy je něco vydřené (i placené) a potom se to rozdává do lišty :wuerg: ..

    Jen jsem si ulevila xD nové tajemno mě nalákalo a koupila 4x po deseti. Získala popínavé rudé oko 4x, kaktusové svíce 2x, strom duchů 2x a sargofán 1x takže spokojenost a jasně, že zde polevili, jen těch 31 kdysi vydřených stromků mě vážně děsí ... no tentokrát to k akci patří xD :p ...
    No když jsou teď tajemné na třech plochách (farma, baha, hřbitov) se začnu těmto akcím vyhýbat, nebo jen namátkově, protože možnost novinky je hodně omezená. Na baha za 30 TS jeden zlatolist a na farmě za 30 TS nic. Bych řekla že 100 FL není moc jen to navazuje na další a další akce s FL a když odměnu nezískám je to předražené nic :p ...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.